PancakeSwap Coin Nedir ? CAKE Coin Nasıl Alınır ?

cake coin nedir

PancakeSwap Token otomatikleştirilmiş bir piyasa yapıcıdır ,  kullanıcıların jeton alışverişi yapmasına çiftçilik yoluyla likidite sağlanmasına ve karşılığında ücret kazanılmasına olanak sağlayan ve merkezi olmayan bir finansal uygulamadır. PancakeSwap Coin Nedir ? CAKE Coin Nedir , Nasıl Alınır ? PancakeSwap Coin Kaç TL ? 1 CAKE Coin Kaç TL ?

rbt token nedir
PancakeSwap Coin Nedir ? CAKE Coin Nedir , Nasıl Alınır ? PancakeSwap Coin Kaç TL ? 1 CAKE Coin Kaç TL ?

PancakeSwap Coin Nedir ? Cake Coin Nedir ?

Proje 2020 Eylülde hayata geçirildi. Binance Smart Chain BEP20 jetonlarını takas etmek için , merkezi olmayan bir borsadır. PancakeSwap kullanıcılarının bir likidite havuza karşı ticaret yaptığı otomatik bir piyasa yapıcı modeli kullanmaktadır. Bu havuzlar fonlarını havuza yatıran ve karşılığında likide sağlayıcı jeton alan kullanıcılar tarafından doldurulmaktadır. Bu havuzların bir kısmında  PancakeSwap kendi jetonu CAKE’i , bir kısmında ise Binance Coin’in  BUSD’ yi  görmek mümkündür. CAKE ,PancakeSwap‘ta bir piyangoya girmek içinde kullanılır. Her piyango seansı  6 saat sürmektedir. Tek bir bilet  10 CAKE’ a mal olur ve 1 ila 14 rakamları arası rast gele 4 sayı kombinasyonu ile gelir. Tüm piyango havuzunun %50 sine eşit ikramiyeyi kazanmak için , biletinizdeki 4 haneli rakamının tamamıyla eşleşmesi gerekmektedir.

Kullanıcılar ayrıca, CAKE ile takas edebilecek veya cüzdanda saklanabilecek veya takas edilemeyen jetonlarda kazanacaklardır.

cake kaç tl cake coin nedir

PancakeSwap Coin Kaç TL ? 1 CAKE Coin Kaç TL ?

PancakeSwap Dolaşan Arzı 205.528.415 CAKE iken , maksimum Arz ile ilgili veri paylaşılmamıştır. (makale tarihi itibari ile )

yeni kripto paralar

CAKE Coin Nasıl Alınır ?

PancakeSwap Token almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir.. Bu sitelere kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır.. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekecektir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. PancakeSwap Token Nasıl Alınır ?[stextbox id=’warning’ caption=’PROBİT BONUS KAYDI’] PancakeSwap alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman , PancakeSwap Token‘in çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan , PROBİT üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz .[/stextbox]

  • Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra , Probit üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.