Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıLegends of Elysium
sembolLOE
Başlangıç ​​tarihiMart 14, 2023
Bitiş tarihiMayıs 24, 2023
Goal110,000,000 TOKEN
StageIDO
platformKendi Blockchain
Öne çıkan
Uçlar
içinde 1 Ay

loe coin nedir

Legends of Elysium, yenilikçi bir stratejik oyna-kazan kart oyunudur.

Legends of Elysium (LOE) Coin Nedir?

Oyun, inanılmaz, sürükleyici bir klasik kart oyunu deneyimini, değiştirilemez tokenların (NFT'ler) arkasındaki çığır açan teknolojiyle birleştirir ve oyunculara sahip oldukları varlıklar üzerinde gerçek sahiplik sağlar.

Oyunda strateji, Legends of Elysium'u gerçekten benzersiz kılan ve stratejinin ek unsurlarını getiren çığır açan oyun tahtamız sayesinde neredeyse sonsuz sayıda olasılığa sahip son derece önemli bir unsurdur. Oyuncular, kahramanlarının Irk ve Sınıfı ve rekabet etmeyi seçtikleri oyun tahtası gibi birden fazla faktöre dayalı olarak stratejilerini planlayabilir ve ayarlayabilirler.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported Tagsyeni çıkan coinler yeni çıkacak coinler ıco ıdo p2e
Toplam Arz1,000,000,000Satışa Sunulacak Kısım11%