yeni çıkacak coinler

GODS UNCHAİNED TOKEN (GODS) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıGODS UNCHAİNED TOKEN
sembolGODS
Başlangıç ​​tarihiEkim 13, 2021
Bitiş tarihiEkim 17, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Öne çıkan
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

GODS Coin Coinlist 'de Ön Satışa Sunuluyor !

$GODS Token Kamu Satışı

Gods Unchained, CoinList'te $ GODS tokeninin halka açık satışını başlatıyor . Bu satış hem aktif oyuncular hem de kripto bilginleri için kazançlı ve topluluk katılımı oluşturmayı ve Gods Unchained ekonomisini teşvik etmeyi amaçlıyor.

$GODS Token Nedir ?

$GODS jetonu, Gods Unchained'in ana para birimi olmak üzere tasarlanmış bir ERC-20 jetonudur. Jeton, oyuncular tarafından NFT satın almak ve oluşturmak, aktif bahis ödülleri kazanmak ve yönetim faaliyetlerine katılmak için kullanılabilir. $GODS ile oluşturulan NFT'ler daha sonra oyun içinde kullanılabilir veya Immutable X Marketplace veya üçüncü taraf platformlarında satılabilir. Daha fazlasını öğrenmek ister misiniz? Teknik incelememizde $GODS dünyasına derinlemesine dalın .

Gods Unchained
Önerilen Makaleler

Toplam $GODS Arzı ve Takvimi

Satışın ayrıntılarına gitmeden önce (ve sizi o devasa teknik incelemeye dalmaktan kurtarmak için), token arzına hızlıca bir göz atalım:

$GODS, altı farklı alana tahsis edilmiş sabit ve toplam 500.000.000 jeton arzına sahiptir. 

  • Ödül Kazanmak İçin Oynayın (%34): Gods Unchained oynarsanız, bunun ne olduğunu bilirsiniz. Oyunun temel değer önerisi olan kazanmak için oyna, ödül havuzu için ayrılmış en büyük jeton tahsisine sahiptir. Bu ödülleri oyun içi görev kampanyaları, sezonluk bonuslar, turnuvalar vb. yoluyla kazanacaksınız.

    Program: Altı yıldan fazla bir süre içinde açılır ve düzenleme, jeton oluşturma olayından iki ay sonra başlar.

  • Gods Unchained Reserve (%25): Bu kısım, $GODS tokeninin geliştirilmesi için Gods Unchained oyununun (Immutable'ın bir yan kuruluşu) arkasındaki geliştirme ekibi olan Gods Unchained Pty Ltd'ye tahsis edildi.

Program: 12 aylık bir uçurumla 48 ay boyunca açılır.

  • Topluluk ve Ekosistem Fonu (% 20,5): Bu önemli yatırım, topluluk oluşturma ve katılım için muazzam bir teşviktir. Bu, ölçülemeyen ancak oyunun ekonomisine ve topluluğuna değer katan faaliyetlere atıfta bulunur. Bu fon, topluluk aktivasyonlarını, turnuvaları, katılımları, içerik oluşturucuları, hibeleri ve daha fazlasını içerir. 

Program: Altı yıl boyunca kilidi açıldı.

  • Token Satışı (%7): Son olarak, %7 token tahsisi ile Genel Satışımız var. Kazanmak için oyun gibi, bu satış da jetonun erken kullanımını teşvik etmeyi ve oyunu geliştirmek için daha fazla kaynak biriktirmeyi ve aynı zamanda ekosistemdeki tüm katılımcılar için değeri artırmayı amaçlıyor.

Program: 12 ay boyunca kilidi açıldı.

$GODS 'un Halka Açık Satışı

Toplam jeton tahsisinin %7'si (toplam 35.000.000 $GODS jetonu), CoinList'te Halka Açık Satış sırasında satın alınabilecektir. Bu, $GOD'ların daha geniş halka satılacağı tek zaman olacak. Halka Açık İndirim, oyunumuzun geleceği kazanması için güçlü bir temel oluşturmaya yardımcı olurken, aynı zamanda yeni meraklıları Zincirsiz Tanrıların dünyasına dalmaya teşvik edecek.

İster $GODS satın almayı bekleyen aktif bir oyuncu, ister yeni bir fırsat arayan bir kripto meraklısı olun, satış 13 Ekim 2021'de (UTC) satışa sunulacak (uygunluk, bölge kısıtlamalarından etkilenir. CoinList'in yasal politikası )

GODS Coin Nasıl Alınır ?

CoinList'te yeni misiniz? Stres yok. $GODS'u şu şekilde satın alabilirsiniz: 

İlk olarak, sadece birkaç dakika sürecek olan CoinList'te bir hesap açın, ardından https://coinlist.co/gods-unchained adresinde Gods Unchained satışına kaydolun. 

Göz At

 
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Düzenle
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.