Ethereum (ETH) fiyatı $1,901.69 , Grafik, Hesaplama

Ethereum (ETH) bugünkü fiyatı $1,901.69 , piyasa değeri $228.81 B. Fiyatı son 24 saat içinde 0.85% yukarı değişiklik gösterdi.


Alış-satış Ethereum
 • ethereum
  Ethereum (ETH)
 • Canlı Fiyat
  $1,901.69
 • 24s %
  0.85%
 • Piyasa Değeri
  $228.81 B
 • Hacim
  $4.45 B
 • Rütbe
  2

Canlı Grafik


Loading Data
Please wait, we are loading chart data

Lider kripto paralardan ikinci sırada yer alan Ethereum , piyasada yer alan borsaların neredeyse tamamında listeli konumdadır. Bilgi kripto web sitesinde anlık olarak Ethereum ( ETH ) , Nedir Kaç TL , Dolar , Euro , Kurucusu Kim gibi soruların cevabını bulabilirsiniz !

Ethereum ( ETH ) Kaç TL ?

Bugün Ethereum kaç TL ? 1 ETH kaç Lira ? Ethereum Türk Lirası ? Bugün 1 Ethereum ne kadar, 1 Ethereum kaç TL oldu? 1 ETH kaç TL‘ye karşılık geliyor? Güncel Ethereum (ETH) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak bu sayfadan ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

ethereum ne kadar

Ethereum ( ETH ) Kaç Dolar ?

Bugün Ethereum kaç USD ? 1 ETH kaç Dolar ? Ethereum Dolar ? Bugün 1 Ethereum ne kadar, 1 Ethereum kaç Dolar oldu? 1 ETH kaç Dolar'a karşılık geliyor? Güncel Ethereum (ETH) fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak BU SAYFADAN ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

Ethereum ( ETH ) Kaç Euro ?

Ethereum ( ETH ) kaç Euro ? 1 Ethereum ( ETH ) kaç Euro ? Ethereum kaç Euro oldu ? Güncel Ethereum (ETH) Euro fiyat bilgisine detaylı verilerle anlık olarak BU SAYFADAN ulaşabilir, piyasaları yakından takip edebilirsiniz.

Ethereum ( ETH ) Nedir ?

Ethereum ,  kod sistemi sayesinde birçok kripto para biriminin altyapısını oluşturan merkeziyetsiz ve açık kaynak kodlu bir blok zinciridir. Resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. Ethereum adını , kurucusunun elementler ve bilimsel makaleler ile yola çıkarak seçtiği belirtiliyor . Vitalik , Ether kelimesinden ve anlamından  yola çıkarak , Etherium ‘un kelimesinin kulağa çok hoş geldiğini belirterek bu seçimi yaptığını belirtti. Ether maddesi , evrene nüfuz eden ve ışığın hareket etmesini sağlayan varsayım olan görünmez araçtır . Eth ‘nin yapımında kullanılan programlama dilleri ise , GoC++, Rust ‘dır .

ethereum eth yorum , geleceği

Ethereum ( ETH ) Kurucusu Kim ?

Ethereum , 2013 yılında Vitalik Butterin tarafından geliştirilmiştir. Resmi olarak piyasaya sunulduğu tarih ise 2015 ‘dir. . Ethereum takımında kurucunun yanı sıra ,  Mihai Alisie, Anthony Di Iorio ve Charles Hoskinson’dan oluşmaktadır . Geliştirilmeye açıktır .

Ethereum ( ETH ) Yorum ?

Ethereum ne kadar güçlü kripto para birimi de olsa , her altcoin Bitcoin'inin düşüşünden ve yükselişinden oldukça etkilenmektedir. Kapsam , ağ , gelişim , tercih bakımından Ethereum Bitcoin 'den daha iyi bir proje olsa da , Bitcoin'inin ilk kripto para birimi olması , alıcı ve satıcılar açısından öncelik verilmesine olanak sağlıyor . Fakat zamanı geldiğinde Ethereum , Bitcoin paritesinden ayrılabilir ve kendi yükselişini baştan yazabilir !

Ethereum ( ETH ) Geleceği ?

Ethereum'un 2015 yılında  5 Türk Lirası karşılığında olduğunu biliyor muydunuz ? Çoğu kullanıcı yatırım dediği şeyin 10 dakika içerisinde milyonlar kazanmak olduğunu zannetmektedir . Yatırım böyle bir şey değildir . Ethereum 'un kendi zirvesini yapana kadar zaman zaman 3 yıl önceki fiyatlarına bile düştüğü görülmüştür . Blockchain teknolojinde öncü konumda olan Ethereum , gelişim göstererek daha iyi seviyelere gelebilir . Fakat Ethereumdan daha hızlı ağlara sahip coinler olduğunu unutmamak gerekir .

Ethereum ( ETH ) Mining ?

Ethereum madenciliği ,  karmaşık problemlerin özel yazılım ve donanım ekipmanları ile çözülerek kripto para transfer işlemlerinin onaylanması ve ödül olarak yeni üretilen kripto paranın elde edilmesi sürecidir. Teoride, bilgisayarı ve interneti olan herkes madencilik yapabilir. Fakat ekipmanların güçlü olması kazanç faktörlerinde değişiklik gösterebilir ! Ethereum Mining Hesaplama ! Ethereum Mining Calculator !

Ethereum ( ETH ) Nasıl Alınır ?

Ethereum satın almak istediğiniz , piyasada yer alan borsaların çoğunda yer aldığını görebilirsiniz . Ethereum 'un listelendiği en iyi borsalar ;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.