Bilgi Kripto web sitesini ziyaret ederek , piyasaya yeni çıkan coinler , yeni çıkacak coinler , hakkında ilk siz haberdar olun ! Binance , Gateio , Kucoin Yeni Çıkan Coinler ve Listelemeler 

Yeni Çıkan Coin Hakkında Bilgi

ICO AdıVita Inu
sembolVINU
Başlangıç ​​tarihiEylül 02, 2022
Bitiş tarihiEylül 03, 2022
Goal50,000 USDT
StageStartup
platformGateio Startup
Uçlar
6 aylar önce

VINU‘nun felsefesi, eğlenmek, yeni arkadaşlar edinmek ve ilgi çekici, viral bir ekosistem içinde hayatımızın en büyük teknolojik devrimi olan kripto para birimi hakkında her şeyi öğrenmektir. Vite ağı ile birlikte VINU, çeşitli kripto para birimlerinin serbestçe, güvenli ve verimli bir şekilde hareket ettirilebileceği büyük DAG ekosistemleri inşa etmede kendi rolünü oynamaya çalışıyor.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Self-Reported TagsICO ön satışyeni çıkan cinlervinu token vinu coin yeni çıkacak coinler binance yeni çıkan cıoinler