yeni çıkacak coinler

TMF TOKEN (TMFT) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıTMF TOKEN
sembolTMFT
Başlangıç ​​tarihiEylül 23, 2021
Bitiş tarihiEylül 25, 2021
ülkeTurkey
platformBitcichain
Ödül
Uçlar
2 aylar önce
Hepsini Göster ↓

Türkiye Motosiklet Federasyonu Fan Token , 24 Eylül Saat 15:00 'da 0,30 Kuruş 'dan Ön Satışa Çıkıyor !

Türkiye Motosikler Federasyonu , kripto para dünyasına Bitci borsası ile giriş yaptı . Bitci borsası ile anlaşan federasyon , TMFT listeleme kodu ile 24 Eylül 'de ön satışa çıkacak . Ön satış fiyatı 0,30 Kuruş  olarak belirnen , Fan Token 'a yoğun bir ilgi olması bekleniyor.

TMF TOKEN

TMF Token Nedir ?

TMF Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir . Sizlerde  TMF Fan Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsin.

 • Toplam Arz : 100.000.000
 • Ön Arz : 40 .000.000
 • Ön Satış Fiyatı : 0,30 TL
 • Listeleme Tarihi : 30/09/2021
 • Alım Cinsi : Bitci , Try , Usdt

TMF Token Nasıl Alınır ? TMFT Token Nasıl Alınır ?

TMF Token , Bitci borsasında ön satış paneli açıldıktan sonra  sonra satın alabileceksiniz. TMFT Token Bitcicoin, TL ve USDT paritesinde satışa sunulacak! . Ön satıştan aldığınız tokenler listeleme tarihi gelmeden önce satılamaz . Listeleme gününden sonra satış işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz .

 • TMF Fan Token ön satışına katılmak için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
 • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde Fan Token satışlarına katılabilirsiniz .

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.