yeni çıkan coinler

The Three Kingdoms (Oyun) (TTK) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıThe Three Kingdoms (Oyun)
sembolTTK
Başlangıç ​​tarihiEkim 11, 2021
Bitiş tarihiEkim 17, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
içinde 13 saatler
Hepsini Göster ↓

THE THREE KİNGDOMS TOKEN ÖN SATIŞA ÇIKIYOR !

Topla, Savaş, Fethet

Antik Çin Klasiği
“Üç Krallık”a Dayalı İlk Play2Earn Metaverse ve NFT Projesi .

ttk token yeni çıkan coin 2021 ekim kasım

Üç Krallık (TTK) ve Vizyonu

Her şey, 220AD Doğu Han hanedanının son yıllarında oldu. liderliğinde Zhang Jiao, Sarı Sarık İsyanı patlak verdi ve şehirler ve bölgeler kendi başlarına şekillendi.hayatta kalmak için ittifak. Savaş ağası Dong Zhuo, koruma bahanesiyle başkentin kontrolünü ele geçirdi.  Yavaş yavaş kuzeydeki bölgelerin kontrolünü ele geçiren Cao Cao, imparator ve merkezi hükümeti yönetti, ancak kurulan klanlar zaten yönetme şansı için istekliÇin üzerinde.  Ülke iç savaşa girdi ve kısa süre sonra Çin üç etki alanına ayrıldı: Cao
Kuzeyde Cao, güneyde Sun Quan ve batıda Liu Bei hakimdir.
Çin'i fethetmek için altmış yıl ve burası TTK hikayesinin başladığı yer.
TTK aracılığıyla, oyuncular için kazanmanın birden fazla yolu olan bir oyun platformu sağlamak istiyoruz. keyifli bir oyun deneyimi yaşamak, sonunda uzun vadeli oyuncu hedefimize ulaşmak Nişanlanmak.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.