yeni çıkacak coinler

SAKARYA TOKEN (SKYR) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıSAKARYA TOKEN
sembolSKYR
Başlangıç ​​tarihiEkim 11, 2021
Bitiş tarihiEkim 21, 2021
ülkeTürkiye
platformETHEREUM
Uçlar
1 Ay önce
Hepsini Göster ↓

SAKARYA FAN TOKEN ÖN SATIŞA ÇIKIYOR ! SKYR TOKEN !

Sakaryaspor Kulübüne ait Fan Token olan SAKARYA Token, Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini kulüp başarısı ve taraftar etkileşiminden alan Sakaryaspor Token (SAKARYA); taraftarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile taraftar ve kulüp arasında bir köprü görevi görecektir. Sakaryaspor Token, bir utility tokeni olması sebebiyle belirli bir amaç doğrultusunda üretilmiş ve bu amaca yönelik kullanımı olan hizmet kripto parası olarak her zaman taraftar ve kulüp arasındaki etkileşimleri Ethereum blokzinciri üzerinde gerçekleşmesini sağlayarak objektifliği ve güvenirliliği sağlayacaktır.

skyr token

SKYR Token Nedir ?

Sakaryaspor Token (SAKARYA) bir taraftar tokeni olarak sahiplerine çeşitli avantajlar ve eşsiz deneyimlerin yanında, kulüp kararlarında da etkin olma fırsatı sunmaktadır. Taraftarlar sadece bir token sahibi olmaktan öteye geçerek birçok taraftarın hayalindeki etkinlikleri de gerçekleştirme imkanına sahip olarak taraftar token ekosisteminin içerisinde yaşayan bir parça olarak dahil olabilecektir. Taraftarlar; kulüp kararlarına katılma, transferlerle ve maça çıkan oyuncularla ilgili fikirlerini aktarma, takım ve kulüp üyeleri ile özel aktiviteler, imzalı kulüp ürünleri, maça ve kulübe özel aktiviteler, futbolcularla sahaya çıkma gibi aktivitelerle sınırlı olmamak üzere birçok aktiviteye katılabilecektir. Sakaryaspor Token, ismini taraftar grubundan alan Sakaryaspor mobil uygulaması üzerinden kullanılabilecektir. Uygulama üzerinde kullanıcılar SAKARYA Token ile oy verebilecek, açık artırmalara katılabilecek ve özel etkinliklerden hızlıca haberdar olabilecektir. Sakaryaspor Kulübü her gol attığında 2754 Token, dahil olduğu lig içerisinde ilk dört sıralamasında ligi tamamlaması halinde 20,000 Token, dahil olduğu ligin şampiyonu olması halinde 1,000,000 ve özel kupa turnuvalarında şampiyon olması halinde 50,000 Token piyasalardan satın alınıp yok edilecektir. Sakaryaspor mobil uygulaması içerisinde elde edilen gelirlerin %20’si ve NFT gelirlerinin %5’i ise SAKARYA Token yakımı için piyasadan geri alım için kullanılacak ve yakılacaktır.

Sakarya Token Nasıl Alınır ? SKYR Token Nasıl Alınır ?

Sakarya Fan Token Ön Satışına katılmak için Bitexen borsasına kayıt olmanız gerekmektedir. Bitexen Teknoloji , Türkiye’de hizmet veren bir kripto varlık alım satım platformudur. Bitexen, 2018 yılında İTÜ Arı Teknokent’te kurulmuştur ve Türkiye’nin en büyük üçüncü, dünyanın ise en büyük 50 dijital varlık platformundan bir tanesidir.

SKYR TOKEN ÖN SATIŞ KAYIT İŞLEMİ
  • SKYR Token ön satış işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , e-mail kısmını doldurup , HEMEN BAŞLA yazsına tıklayınız .
  • Açılan sekmede sizden istenilen , İsim , Soyisim , Şifre işlemlerini tamamlayınız .Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz !
  • Mail adresinize gelen doğrulama kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamayı unutmayınız . Yaklaşık 24 ile 48 saat arasında hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Para yatırma işlemlerinden sonra SKYR TOKEN ön satışına katılabilirsiniz .

SKYR Token 18 Ekimden sonra 2 farklı seçenek ile ön satışa sunulacaktır. Ön satış çeşitliliği Token fiyatlandırması ve kilitlenme tarihlerinin değişikliğine göre şekil almaktadır . Ön Satış seçenekleri ;

SKYR TOKEN 1. SEÇENEK
Toplam Arz: 27.000.000 SKYR
IEO Fiyatı: 0.27 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 11/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 21/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 SKYR
Maks. Alım Limiti: 740.000 SKYR
Kilitli Kalma Süresi: 4 Ay
SKYR TOKEN 2. SEÇENEK
Toplam Arz: 27.000.000 SKYR
IEO Fiyatı: 0.54 TRY
IEO Başlangıç Tarihi: 11/10/2021 13:00
IEO Bitiş Tarihi: 21/10/2021 13:00
Min. Alım Limiti: 15 SKYR
Maks. Alım Limiti: 140.000 SKYR
Kilitli Kalma Süresi: Yok

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.