yeni çıkacak coinler

LEANTRİX TOKEN (Lean) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıLEANTRİX TOKEN
sembolLean
Başlangıç ​​tarihiEkim 20, 2021
Bitiş tarihiAralık 30, 2021
ülkePolanya
platformStudentcoin
Öne çıkan
Uçlar
içinde 1 Ay
Hepsini Göster ↓

Yeni Çıkacak Coinler , Bilgi Kripto 'da !

yeni çıkan coinler

Leantrix Nedir ? LEAN Token !

LeanTrix Token, Yalın Yönetim, Endüstri İçi Eğitim programı ve Sürekli İyileştirme alanında küresel bir profesyoneller topluluğu oluşturmak için oluşturulacak STC tabanlı bir simgedir. LeanTrix Token, Student Coin Exchange'de alınıp satılacaktır .

Yalın Yönetim, 70 yılı aşkın bir süre önce Toyota (Toyota Üretim Sistemi) tarafından geliştirilen yönetim ilkelerine ve ayrıca American Training Within Industry (TWI) programının temellerine dayanmaktadır. Toyota, Yalın ve TWI temellerini kullanarak, Toyota Kata ve Kaizen adlı iyi yönetim alışkanlıkları geliştirmeye yönelik bir yaklaşım yarattı. Yalın Yönetim, değişen ekonomik koşullara ve artan rekabete bir yanıttır. Akılcı metodolojisi, net kuralları ve pratik araçları, işletmelerin işleyişinin optimize edilmesini sağlar. Şu anda Yalın Yönetim, imalat, hizmet, lojistik, sağlık, inşaat ve BT şirketlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Dünyanın en büyük üreticileri, en büyük kurumsal bankaları veya en büyük hizmet şirketleri şu anda Yalın Yönetim ilkeleri temelinde faaliyet göstermektedir.

LinkedIn'de Yalın, TWI, Kata ve Sürekli İyileştirme uygulayıcıları olarak çalışan 5.500.000'den fazla profesyonel var.

LeanTrix danışmanları 2007'den beri piyasada faaliyet göstermektedir. Bizler, işin standardizasyonu (Yalın vakıf) ve TWI hakkında ABD'de yayınlanmış bir kitabın ve ayrıca Yalın ve TWI üzerine birkaç düzine makalenin yazarıyız. Ayrıca Yalın İnşaat ile ilgili bilimsel yayınlar yazdık. Ekibimiz yaklaşık 15 kişiden oluşur ve doktora derecesine sahip profesyoneller ve Yalın Üretim, Yalın Ofis, Yalın Muhasebe, Yalın BT, Yalın Sağlık veya Yalın İnşaat alanlarında onlarca yıllık deneyime sahip uygulayıcılardan oluşur. Geliştiricilerimiz, kuruluşlarda Yalın Yönetimin uygulanmasını destekleyen BT çözümleri hazırlar. Şu anda dört ülkede danışmanlarımız var: İtalya, Polonya, Çekya ve Brezilya ve satış pazarlarımızı sürekli genişletiyoruz.

LeanTrix Token projesinin amacı, uluslararası bir Yalın, TWI ve Kata uygulayıcıları topluluğu ile işletme yöneticileri ve direktörleri oluşturmaktır. Topluluk içinde düzenli toplantılar, kurslar, konferanslar, yarışmalar vb. düzenlenecektir. Token projesi, Yalın topluluk için aşağıdaki işlevleri yerine getirecektir:

  • İşe Yerleştirme Programı
  • Sadakat programı
  • Ödül Programı
  • Ortak Programı
  • Atölyeler için Ödeme Yöntemi
  • Değer deposu