yeni çıkan coinler

BİCONOMY (BICO) ICO Details & Financial Information

 

More Info About ICO

ICO AdıBİCONOMY
sembolBICO
Başlangıç ​​tarihiEkim 14, 2021
Bitiş tarihiEkim 21, 2021
ülkeN / A
platformETHEREUM
Uçlar
içinde 4 günler
Hepsini Göster ↓

CoinList'te Biconomy (BICO) token satışı için kayıtların açıldığını duyurmaktan heyecan duyuyoruz.

Biconomy, Web 3.0'ı sorunsuz ve yaygın hale getirmek için çok zincirli işlem altyapısıdır. Biconomy'nin tak ve çalıştır API'leri sayesinde, merkezi olmayan uygulamalar (dApp'ler), kripto bilgisi ve deneyimi ne olursa olsun herkes tarafından erişilebilir hale gelir. Biconomy, gazsız işlemler, anında zincirler arası transferler ve esnek gaz ödeme seçenekleri gibi özellikler aracılığıyla blok zinciri baş ağrılarının giderilmesine yardımcı olur.

Satış 14 Ekim 17:00 UTC'de başlıyor ve iki genel seçeneğe sahip:

seçenek 1

  • Tedarik: 40.000.000 BICO jetonuna kadar
  • Fiyat: jeton başına 0,25 ABD doları
  • Kilitleme ve bırakma: 23 Kasım 2021'den itibaren 3 aylık doğrusal sürüm

seçenek 2

  • Arz: 10.000.000 BICO jetonuna kadar
  • Fiyat: jeton başına 0.15$
  • Kilitleme ve bırakma: 23 Kasım 2021'de veya buna yakın bir tarihte %10'luk kilit açma, ardından 6 aylık bir uçurum ve bu 6 aylık aylık sürümün ardından

Kayıt için son tarih 11 Ekim 2021 23:59 UTC'dir.

biconomy coinlist

Basit Bir Web 3.0 İşlem Deneyimi

Biconomy, Web 3.0'ı daha kullanışlı, birlikte çalışabilir ve birleştirilebilir hale getirir. Çok zincirli geçiş altyapıları, Web 3.0'ın tüm avantajlarının Web 2.0'ın sezgiselliği ile birlikte gelmesini sağlamak için 70'den fazla dApp için günlük yaklaşık 50 bin işlemi işler. Kullanıcılar, cüzdanlarını herhangi bir dApp'e bağladıkları, herhangi bir zincir veya L2/rollup'taki fonlarına anında eriştikleri ve tamamen gazsız bir deneyimin keyfini çıkardıkları basit bir çoklu zincir deneyimi bekleyebilirler.

Biconomy konusunda heyecanlanmamızın birkaç nedeni:

  1. Kullanılabilirlik - Biconomy, kullanıcıların gaz ödeme, doğru ağı veya zinciri seçme, hızlı başarılı bir işlem sağlamak için kara büyü yapma gibi blok zincirle ilgili ayrıntılarla uğraşmasına gerek olmadığı, gazsız bir gelecek sağlar. Her şey sadece sorunsuz çalışmalıdır.
  2. Birlikte Çalışabilirlik - Biconomy, çok zincirli bir gelecek için inşa ediyor, ancak kullanıcıların bunun çok zincirli olduğunu bilmesine gerek yok. Her şey hızlı, uygun fiyatlı ve ölçeklenebilir ancak kullanıcılar, zincirler arası aktarımlar ve işe alımlar gibi acı verici yavaşlamalar gibi ek hayal kırıklıklarıyla uğraşmazlar. Biconomy, kullanıcının sorunsuz bir birlikte çalışabilirlik deneyimi yaşaması için bunları kaputun altında ele alır.
  3. Birleştirilebilirlik - Biconomy, herhangi bir dApp'e daha iyi ve daha basit bir kullanıcı deneyimi eklemeyi bir lego parçası eklemek kadar basit hale getirir. API'leri ve SDK'ları, tüm büyük zincirlerde ve çok çeşitli kullanım durumları için herhangi bir dApp'e entegre edilebilir.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.