Hafta Sonu Piyasalarda Son Durum!

bitcoin
Abone Ol 

Bitcoin, varlığı beş puan güneye getiren büyük oynaklığın ardından yakın zamanda sakinleşti ve 30.000 dolar seviyesine yaklaştı. Çoğu altcoin, Polkadot, Bitcoin Cash ve Monero gibi birkaç istisna dışında günlük ölçekte oldukça istikrarlıdır. Bitcoin 30K Doların Altında Durdu, Polkadot %7’yi Daha Topladı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Bitcoin 30K Doların Altında Durdu, Polkadot %7’yi Daha Topladı!

Son on gün, Bitcoin ve piyasanın geri kalanı için değişken bir rollercoaster’dan başka bir şey değildi. En büyük dijital varlık, tek bir günde 4.000 dolara düşmeden önce 40.000 dolara yakın işlem görüyordu. Önümüzdeki birkaç gün içinde daha da düştü ve 11 Mayıs’a kadar 30.000 doların üzerinde kalmak için mücadele etti.

Ancak, bu seviyenin altına düşmesi neredeyse kaçınılmaz görünüyordu ve bu 12 Mayıs’ta gerçekleşti. O sırada BTC, Aralık 2020’den bu yana en düşük fiyat konumundan yaklaşık 5.000 $ düşerek 25.300 $’a (Bitstamp’ta) düştü.

Neredeyse bir hafta içinde bu 15.000 dolarlık düşüşün ardından, iyi tepki verdi ve günde 6.000 doları toparlayarak kısaca 31.000 dolara dokundu. Bununla birlikte, orada başarısız oldu ve şu anda oturduğu yerde 30.000 doların altına düştü. Bu nedenle, 550 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri var.

Önerilen Makaleler

Altcoinler, bitcoin’e benzer bir süreçten geçti. Ethereum, Mayıs ayının başlarında 3.000 dolardan işlem gördü, ancak en şiddetli düzeltme gününde 1.700 dolara kadar birkaç ayın en düşük seviyesine düştü. Bu noktada tersine döndü ve birkaç gün sonra 2.000 dolarlık çizgiyi yeniden test etti.

Binance Coin (BNB), bir gün önce 230 dolara düştükten sonra şimdi 300 dolara yakın. Bununla birlikte, günlük ölçekte, büyük ölçekli hisse senetlerinin çoğu kırmızı renktedir. Ripple, Cardano, Solana, Polkadot, TRON ve Shiba Inu %4’e kadar geri çekildi.

Polkadot ve Avalanche, kayda değer iki fiyat kazananıdır. AVAX %3, DOT ise %7’nin üzerinde yükseldi ve 11$’ın kuzeyinde işlem görüyor.

Alt ve orta büyüklükteki alt değerlerden, Bitcoin Cash ve Monero en çok kazandı – %5 ile %7 arasında.

Kripto piyasa değeri son iki gündür nispeten durgun ve şu anda 1.250 trilyon dolar.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.