Ana SayfaKripto Para HaberleriRipple Davasında Yeni Gelişmeler mi Var?

Ripple Davasında Yeni Gelişmeler mi Var?

spot_img

Metz, taraflar rapordaki son tarihin uzatılması için dosya olarak davayı Ripple e-postasına gönderdi. Ripple, SEC ‘in Hinman belgelerinin avukat-müvekkil gizliliği ile korunduğu iddiasına altı sayfalık bir yanıt verdi. İşte detaylar

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Ripple Davasın Yeni Gelişmeler!

Daha önce bildirildiği gibi, SEC, SEC’in Kurumsal Finansman Bölümü eski direktörü William Hinman’ın 2018 Ethereum konuşmasıyla ilgili e-postaları yayınlamaktan kaçınma çabalarında yeni ayrıcalığı talep etmeye başladı.

Ripple yatırımcıları, blockchain şirketinin Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile devam eden davası boyunca yaşanan sürekli gecikmelerden şikayet ettiler.

Gecikmenin çoğu, dava dilekçelerine veya Davalılara yanıt vermek için aralıksız süre uzatma talebine dayanarak SEC’e atfedilirken, Ripple kısa süre önce güvenlik kurumunun William Hinman’ın belgeleriyle ilgili iddialarına yanıt vermek için bir süre uzatma talebinde bulundu.

“Mahkemenin 19 Nisan 2022 tarihli kararına göre Davacı ve Davalılar halen bir araya gelmekte ve makul bir ücret ödenmesi konusunda görüş alışverişinde bulunmaktadır. Bu nedenle taraflar, Mahkeme’den avukatlık ücreti için herhangi bir hareketin sunulması gereken son tarihin 27 Mayıs 2022’ye kadar uzatılmasını ortaklaşa talep etmektedirler.

Önerilen Makaleler

Dört nedenden dolayı Ripple, SEC’in iddia ettiği gibi e-postaların avukat-müvekkil ayrıcalığı ile korunamayacağını savunuyor. Birincisi, kayıtlar Hinman’ın konuşmasını kişisel kapasitesiyle yaptığını gösteriyor. İkincisi, Hinman, SEC üzerindeki rolünü yerine getirirken yasal tavsiye alma hakkına sahipken, Ripple, kişisel yorumlarının özünün böyle bir avukat-müvekkil ayrıcalığı kapsamında olmadığını iddia ediyor ve SEC’in önceki memurun, SEC avukatları ile kişisel sıfatıyla bir avukat-müvekkil ilişkisinden.

Ripple ayrıca, iletişimlerin ajansla ilgili avukat-müvekkil ayrıcalığı ile korunabilecek herhangi bir gizli bilgi içermediğini savundu. Ek olarak, SEC’in eski bir SEC yetkilisi adına avukat-müvekkil ayrıcalığı talep etme konumundan yoksun olduğunu belirtmektedir.

James K. Filan tarafından paylaşılan en son güncellemede, Ripple ve SEC, Dr. Albert Metz ile temasa geçti ve ek rapora ekli avukatlık ücretine ilişkin sürenin uzatılması için ortak bir talepte bulundu.

Davanın başlarında Mahkeme, Ripple sanıklarının (Brad Garlinghouse ve Chris Larson) Dr. Metz’in yeniden ortaya çıkması önerisini, Metz raporuna dayanarak 13 Mayıs’a kadar aramayı yeniden açarak reddetmişti. . Ancak, SEC’e, Metz’e yeniden başvuruyla bağlantılı olarak önergeyi sunması ve “makul masrafları” ödemesi emredildi.

Bu arada, yatırımcılar davanın bu yılın sonuna kadar sonuçlanacağı konusunda hala umutlu; ancak davanın 2023’e kadar devam edebileceği yönünde öneriler var.

Davanın ne zaman sonuçlanacağına bakılmaksızın, XRP yatırımcıları, kripto para biriminin ABD merkezli borsalarda yeniden listelenmesi için dava sonucunun kendi lehlerine olmasını ve aynı zamanda kripto paranın fiyatını eski günlerine geri döndürmesini umuyor.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar