Bitcoin Cash (BCH) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

bitcoin cash yorum analiz fiyat
Abone Ol 

Bitcoin Cash (BCH) Coin Nedir ? Bitcoin Cash (BCH) Coin Yorum , Geleceği , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

İçerik Rehberi

Bitcoin Cash (BCH) Coin Nedir ?

Bitcoin Cash (BCH) , “ düşük ücretli mikro işlemler, büyük ticari işlemler ve izinsiz harcamalarla yeni ekonomiler ” sağlamayı amaçlayan eşler arası bir elektronik nakit sistemidir .

Bitcoin Cash , maksimum blok boyutunu 1 megabayttan 8 megabayta yükselten ve sonuçta 1 Ağustos 2017’de bir hard-fork’a yol açan bir Bitcoin yükseltme teklifinden kaynaklandı . O zamandan beri, yeni bir zorluk ayarlama algoritması, yeni işlem kodlarının desteği, Schnorr İmzaları ve blok boyutundaki diğer uzantılar gibi ek değişiklikler onaylandı. Bitcoin Cash, Bitcoin ile aynı SHA-256d tabanlı Proof-of-Work fikir birliği mekanizmasını kullanır . Bitcoin Cash’in ayrıca 10 dakikalık bir hedef blok süresi vardır ve toplam arzı 21 milyon ile sınırlıdır .

16 Kasım 2018’de Bitcoin Cash blok zinciri , Bitcoin Cash SV ve Bitcoin Cash ABC’ye bölünmüş bir zincirle sonuçlanan başka bir hard fork’a dayandı . O zamandan beri, Bitcoin Cash ABC, yaygın olarak BCH ticker’ı kullandı ve Bitcoin Cash olarak anıldı.

Bitcoin Cash ağı, 15 Kasım ve 15 Mayıs’ta yılda iki kez protokol yükseltmelerine sahiptir. Bu yükseltmeler, tüm düğüm operatörleri için gereklidir . Örneğin, 15 Mayıs 2018’de Bitcoin Cash, blok boyutunu 32 megabayta çıkarmak için yükseltildi.

Bitcoin Cash (BCH)
Veriler
Dolaşan Arz
19.036.131 BCH
Toplam Arz
19.036.131 BCH
Maksimum Arz 
21.000.000 BCH
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$4,355.62 / $75.08

Bitcoin Cash (BCH) Coin Nereden Alınır ?

GLMR Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

Bitcoin Cash (BCH) Coin Fiyat ! 1 BCH Kaç TL ?

GLMR Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , BCH Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 BCH ne kadar ? BCH Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
bitcoin-cash
Bitcoin Cash
₺2,205.28
1.23%
19,182,962.40 BCH
₺10,025,897,290.27
₺42,191,185,602.04

Bitcoin Cash (BCH) Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . BCH Coin canlı grafik !

Powered by TradingView

Bitcoin Cash (BCH) Coin Yorum Ve Geleceği

2017 yılında beri kripto para piyasasında yer alan BCH Coin , tüm kripto varlıklar arasında ilk 30 içerisinde yer almaktadır . Bu sıralama piyasa hacmine göredir . Bitcoin Cash 2017 yılında $4,355.62 fiayt seviyesine ulaşarak ATH’sini gerçekleştirmiştir . Fakat işler bu tarihten sonra pekte iç açı olmamıştır . BCH Coin , makale tarihiyle ATH seviyesinden 92.12% oranında bir düşüş yaşamıştır . Aradan geçen 5 yıllık süreçte , ATH seviyesine yaklaşamamıştır . Bu yüzden kripto paralardaki riski anlamak çok önemli .Kripto para yatırımlarında paranızın tamamını yada büyük bir bölümünü kaybedeceğinizi sakın unutmayın .

Dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Bitcoin Cash (BCH) Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından BCH Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan BCH fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler 

BCH Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Bitcoin Cash fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. PricePrediction.net 388,91 dolara doğru bir yükseliş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~767,108 dolar ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 290.683 $’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunarak Bitcoin Cash’in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

BCH Coin Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’a göre, 2023’te Bitcoin Cash yatırımcıları, fiyat artışını 943.234 $’a çıkarmalı, bu da Bitcoin Cash’i bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. TradingBeast ise fiyatın 381.7$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net de 559.51$’lık tahmini büyümeyi kabul ediyor.

BCH Coin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için Bitcoin Cash fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Bitcoin Cash’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. TradingBeast, fiyat artışının 530.636$’a ulaşacağını tahmin ediyor. WalletInvestor’ın araştırmasına göre Bitcoin Cash’in fiyatı 1233,89 dolara kadar çıkabilir. PricePrediction.net’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Bitcoin Cash’in fiyatının yaklaşık 805.17 dolar olacağı görüşünde.

BCH Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem TradingBeast hem de WalletInvestor, Bitcoin Cash piyasasının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonuna kadar sırasıyla 640.905 $ ve 1602.4 $ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Bitcoin Cash fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: PricePrediction.net, Bitcoin Cash’in Aralık 2025’e kadar 1228.07$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, BCH projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz BCH fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, BCH projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Bitcoin Cash (BCH) Coin Analiz

Bitcoin Cash Coin Teknik Analiz , BCH kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu BCH Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. BCH/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.