Shiba Inu, SHIB Burning Portalını Duyurdu !

Shiba inu sahipleri, projenin geliştirme ekibi resmi olarak Shibaswap yakma portalını başlattığından, artık SHIB tokenlarını yaktıkları için ödüller alabilirler. Ekibe göre, SHIB brülörleri, “burntSHIB” adlı yeni bir tokena tutunarak RYOSHI ödülleri şeklinde pasif gelir elde ediyor. Shiba Inu, SHIB Burning Portalı!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Shiba Inu, SHIB Burning Portalı

Meme tabanlı kripto varlığı shiba inu’nun (SHIB) destekçileri , resmi Shibaswap yakma portalının lansmanını tartışıyorlar . SHIB ağı katılımcıları bir süredir token yakarken , yakma portalı, Web3 cüzdanı olan herhangi bir SHIB sahibine SHIB yakma ve yakma katılımları için pasif gelir ödülleri alma yeteneği verir.

Cumartesi günü, @shibainuart Twitter hesabı şunları yazdı : “SHIB yakma portalı CANLI – SHIB’yi Yak, dolaşımdaki arzını azalt ve bunu yaparken pasif gelir elde et.” Çok sayıda diğer SHIB destekçisi de Shibaswap’ta barındırılan resmi yakma portalını tartıştı .

SHIB Burning yerindeyken, shibburn.com verileri , yanma oranının bir kez daha arttığını gösteriyor. Şu anda, yanma oranı son 24 saatte %347.35 arttı. Resmi Burning portalına göre, web sitesi bu yazı yazıldığından beri 1.441.683.884.82 SHIB diyor.

Coin Analiz

Web sitesi “SHIB Burn Portal’a hoş geldiniz” diye açıklıyor . “Seni burada görmekten heyecan duyuyoruz. Bu yakma portalı, dolaşımdaki arzını etkin bir şekilde azaltırken, kullanıcıların SHIB’yi düzenli olarak yakmasını ödüllendirecek şekilde ayarlanmıştır.” Web sitesi ayrıca şunları ekler:

”Bu portal, SHIB brülörlerini RYOSHI ödülleri şeklinde pasif bir gelir onayı ile ödüllendirmek için inşa edilmiştir. Yani tüm RYOSHI işlemlerinin %0,49’u burntSHIB sahiplerine dağıtılacaktır.”

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.