Solana Ağındaki Coinler Nelerdir ? Solana Ağı Coinleri !

en iyi solana coinleri

2021 yılında piyasaya Solana ağının ana belirteci SOL Coin ve Solana ağında yer alan coinler damga vurmuştu . Solana ağında yer alan yüzlerce proje yatırımcıları ciddi şekilde kazançlar sağlayabilmiştir . Peki ,  Solana Ağındaki Coinler Nelerdir ? Solana Ağı Coinleri ! Solana Ağı , En İyi DeFi , NFT , Web3 Projeleri Nedir ?

Solana Ağındaki Coinler Nelerdir ?

Solana ekosistemi gün geçtikçe büyüyen ve gelişen bir alana sahiptir . Çoğu proje sahibi Solana’nın eşsiz ağ özelliklerinden ve Solana çatısı altında projelerini daha iyi bir kitleye sunabileceklerinin farkındalar . Bu yüzden Solana ağı çok tercih edilen blockchain teknolojisine sahip bir projedir . Sizler için Solana ağındaki en popüler coinleri listeledik . Sizler için projeleri kategorilerine göre sıraladık . Bu sayede , Solana ağında yer alan , en iyi DeFi , NFT , Web3 ve Kredi Protokollerine ait kripto para birimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Solana Ağı , En İyi DeFi Projeleri !

Solana Ağı , en iyi DeFi projeleri sırasıyla ; Orca , Saber , Serum , Drift Protocol , Raydium , Mango !

Orca

Orca, Solana blok zincirinde kripto para birimini değiştirmenin en kolay yoludur. Burada, adil bir fiyat aldığınızı bilerek, minimum işlem ücreti ve Ethereum’daki herhangi bir DEX’ten daha düşük gecikme ile token alışverişi yapabilirsiniz. Ek olarak, işlem ücretlerinden pay kazanmak için bir işlem havuzuna likidite sağlayabilirsiniz.

Solana Ağı , En İyi NFT Platformları !

Solana Ağı , en iyi NFT projeleri sırasıyla ; Metaplex , Solanart , Solanalysis , Magic Eden , Solsea , Digital Eyes Market .

Metaplex

Metaplex, sanatçıların ve içerik oluşturucuların, kendi kendine barındırılan NFT vitrinlerini bir web sitesi oluşturmak kadar kolay başlatmasını sağlar. İnanılmaz derecede düşük para basma ücretlerine sahip ultra hızlı NFT’ler.

solana coinleri

Solana Ağı , En İyi Web3 Uygulamaları !

Solana Ağı , en iyi Web3 Uygulamaları sırasıyla  ; Audius , Grape Protocol , Squads , Wum.bo , Brave Browser , Bonfida .

Wum.bo

Wum.bo, İçerik Oluşturucu Paralarını doğrudan içerik oluşturucuların hayranlarla etkileşime girdiği platformlara (Twitter, Twitch, Reddit vb.) getiren bir platformdur. Yaratıcı Paralarımız, her yaratıcıya kendi kişisel, özelleştirilebilir kripto para birimini verir.

Önerilen Makaleler

Solana Ağı , En İyi Kredi Protokolleri !

Solana Ağı , en iyi kredi protokolleri sırasıyla ; Apricot Finance , Francium , Solend , Port Finance , Jet Protocol , Tulip Protocol .

Solana ağında proje niteliği taşıyan ve solana ağında geliştirilen projelerin sayısı 115 civarıdır . Yukarıda belirtilen projeler , Solana sitesi tarafından ayın en iyisi olarak seçilen projelerdir . Projelerin üstüne tıklayarak , en iyi projeler hakkında bilgi sahibi olabilir ve projeleri detaylı olarak inceleyebilirsiniz .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.