TRON Coin Nedir ? TRX Coin Kaç TL ?

TRX Coin Nedir

Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz olan TRON, özgür içerikli bir eğlence sitesi olarak sektörde yerini almaktadır. Sistemde geliştiriciler  akıllı sözleşme , merkeziyetsiz uygulamalar yaratabiliyor bunları yayınlayabiliyor ve veri ve diğer içerikleri depolayabilmektedirler. TRON 2017’de Justin Sun tarafından kurulmuştur. Peki tam olarak TRON Coin Nedir ? TRX Coin Kaç TL ? TRX Coin Canlı Fiyat ! TRON Coin Toplam Arz ! TRON Coin Nasıl Alınır ? 

TRON Coin Kaç TL

TRON Coin Nedir ?

Blockchain tabanlı ve merkeziyetsiz olan TRON, özgür içerikli bir eğlence sitesi olarak sektörde yerini almaktadır. Sistemde geliştiriciler ;  akıllı sözleşme , merkeziyetsiz uygulamalar yaratabiliyor bunları yayınlayabiliyor ve veri ve diğer içerikleri depolayabilmektedirler. TRX ‘ e göre bu ağı çevreleyen ekosistem , üst düzey ölçeklenebilir ve yüksek verimliliğe sahip hesaplama gücü sayesinde ; tutarlı güvenilirlikte ve yüksek hız doğrulamada uzmanlaşmaktadır. TRON COİN dört temel çalışma prensibi bulunmaktadır;

 • Veri Özgürlüğü : Hertürlü içerik kontrol sağlama olmadan platforma yüklenebilir.
 • İçerik Sağlama : İçerik karşılığında dijital varlık kazanılabilmektedir. Böylece platform kendi kendine var olmayı sürdürür.
 • Kişisel ICO : Üyeler ICO düzenleyerek , kendi geliştirdikleri dijital para dağıtımı yapabilmektedirler.
 • Altyapı : Dağıtımlı dijital varlıklara, dağıtımlı al – sat imkanı , otonom oyun oynama fırsatı tahmin ve oyun sistemini kapsamakta olan , altyapı sistemleri eşlik etmektedir. TRON Coin Nedir ? TRX Coin Kaç TL ?

TRX Coin Kaç TL ? – TRX Coin Canlı Fiyat !

TRON Coin Toplam Arz : 100.850.743.812 TRX ‘ dir.

Önerilen Makaleler

Kalao Token 1000 Kişiye , Bonus KLO Dağıtıyor ! Kalao Nedir ?

ZEON Coin Nedir ? ZEON Coin Nasıl Alınır ?

EpochToken Coin Nedir ? EPH Coin Nasıl Alınır ?

TRON Coin Nasıl Alınır ? 

TRON Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. TRx Coin Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan ,OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . TRX Coin Canlı Fiyat ! TRON Coin Toplam Arz ! TRON Coin Nasıl Alınır ? [stextbox id=’warning’ caption=’OKEX %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox] 

 • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
 • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
 • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

Göz At

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.