Ana SayfaAltcoin HaberleriBinance , AVAX Etkinliğini Duyurdu. 200.000$ Paylaşılacak !

Binance , AVAX Etkinliğini Duyurdu. 200.000$ Paylaşılacak !

spot_img

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance’da ödüller , yarışmalar , etkinlikler bitmez ! Binance yeni etkinliği olan Binance topluluk ödüllerinde 200.000 Dolar’a varan ödülleri kullanıcılara sunuyor !

Binance , AVAX Etkinliğini Duyurdu. 200.000$ Paylaşılacak !

Binance Avax etkinliğine katılabilmek için KYC doğrulaması tamamlamış bir Binance kullanıcısı olmanız gerekmektedir . Şimdi bir Binance hesabı oluşturun ve benzersiz ürünlerden , avantajlardan ve ödüllerden yararlanın !

Eğer hala dünyanın en büyük kripto para borsasına kaydınız yoksa , aşağıdaki bağlantıdan %20 Komisyon İndirimi ile kayıt işlemini başlatabilirsiniz .

Binance Kayıt : https://accounts.binance.com/tr/register?ref=YW1EF2U8

Hatırlatma: Ödül almaya hak kazanmak için etkinlik sayfasındaki [şimdi kaydolun] düğmesini tıklayın

Faaliyet Süresi: 2022-04-07 02:00 – 2022-04-13 23:59 (UTC)

Promosyon A: AVAX’ta 50.000$’lık Pay Kazanmak için AVAX Para Yatırın veya AVAX C-Zinciri aracılığıyla Transfer Yapın!

Etkinlik süresi boyunca AVAX‘a toplamda en az $1,000 eşdeğeri para yatıran tüm kullanıcılar bu promosyondan yararlanabilecektir. Katılımcılar ayrıca bu promosyona hak kazanmak için etkinlik süresi boyunca AVAX C-Chain aracılığıyla Binance hesaplarına AVAX C-Chain aracılığıyla 1.000 USDT veya 1.000 USDC aktarabilir ve tüm uygun kullanıcılar AVAX tokenindeki 50.000 dolarlık ödül havuzundan pay almaya hak kazanır. 

Yukarıda açıklanan yöntemler dışında yapılan herhangi bir depozito, başka bir Binance hesabından yapılan dahili transferleri içeren ancak bununla sınırlı olmayan bu promosyon için gereken toplam depozito miktarına dahil edilmeyecektir.

Ödül Hesaplama:

Her nitelikli kullanıcı için AVAX ödülü = (Her kullanıcının toplam etkin mevduat hacmi/ Tüm nitelikli kullanıcıların toplam etkin mevduat hacmi) * AVAX token kuponlarında 50.000$

Promosyon B: Yeni Kullanıcılar için AVAX’ta 20.000$’lık Özel Ödül Havuzu

Faaliyet süresi boyunca bir Binance hesabına kaydolan ve nitelikli AVAX spot işlem çiftlerinde minimum 12 AVAX (alış ve satış dahil) işlem hacmi biriktiren yeni kullanıcılar , AVAX token kuponlarında 20.000$ ‘lık özel ödül havuzunu eşit olarak paylaşmaya hak kazanır .

Promosyon C: 130.000$ Ödül Kazanmak için AVAX’ı Öğrenin ve İşlem Yapın!

Binance Academy’nin AVAX hakkındaki makalesini okuyan ve AVAX’ı ne kadar anladıklarını göstermek için bu teste katılan ve uygun AVAX spot işlem çiftlerinde minimum toplam 50 AVAX işlem hacmine (alış ve satışlar dahil) ulaşan tüm kullanıcılar, AVAX ödül havuzunun eşit payı 130.000$’a kadar çıkıyor. Toplam ödül havuzu, tüm nitelikli kullanıcıların toplam işlem hacmiyle orantılı olarak artacak ve maksimum ödül havuzu AVAX Coin kuponlarında 130.000$ olacak.

Nitelikli kullanıcıların toplam işlem hacmi (AVAX)
3,000,000
10,000,000
15,000,000
Toplam ödül havuzu (AVAX coin kuponlarında)
$50,000
$80,000
$130,000

Ödül Hesaplama : Her nitelikli kullanıcı için AVAX ödülü = (Her nitelikli kullanıcının toplam etkin işlem hacmi / Tüm nitelikli kullanıcıların toplam etkin işlem hacmi) * Kilitlenen toplam ödül havuzu

Aktif Binance Etkinlikleri

Şartlar Ve Kurallar

 • Yalnızca bu sayfadaki [şimdi kayıt ol] düğmesini tıklayan ve etkinlik döneminin sonunda KYC’yi tamamlayan kullanıcılar herhangi bir ödül almaya hak kazanacaktır .
 • Binance hesabınız yoksa %20 işlem ücreti indirimi almak için buraya tıklayın . %20 spot ticaret ücreti indirimi, Binance tavsiye programı yürürlükte olduğu sürece geçerliliğini koruyacaktır. Davet eden tarafından paylaşılan %10 vadeli işlem ücreti indirimi, Vadeli İşlem hesabı aktivasyon tarihinden itibaren 30 gün sürecektir.
 • Uygun AVAX spot ticaret çiftleri: AVAX / USDT , AVAX / BNB , AVAX / ETH , AVAX / BTC .
 • Binance, dağıtım için kullanılan AVAX döviz kuru olarak faaliyet dönemi boyunca AVAX/USDT ticaret çiftinin 23:59:59 PM (UTC) ortalama kapanış fiyatını kullanacaktır.
 • Ödüller, etkinlik sona erdikten sonra dört hafta içinde dağıtılacaktır. Hesap > Ödül Merkezi aracılığıyla giriş yapabilir ve coin kuponunuzu kullanabilirsiniz .
 • Token kuponunun geçerlilik süresi, dağıtım gününden itibaren 14 gün olarak belirlenmiştir. Bir token fişini nasıl kullanacağınızı öğrenin .
 • Binance, son hesaplamada alt hesabın işlem hacmini ana hesabın standart işlem hacmiyle birleştirir. Bu etkinliğe katılırken her bir alt hesap bağımsız bir hesap olarak görülmeyecektir.
 • İşlem hacmi, uygun AVAX spot işlem çiftlerinde herhangi bir yıkama işlemi hariç hem alımları hem de satışları sayar.
 • Binance, kendi kendine işlem yapma veya piyasa manipülasyonu nitelikleri gösteren işlemlerin yanı sıra, yıkama işlemleri veya yasa dışı toplu kayıtlı hesaplar olarak kabul edilen işlemleri diskalifiye etme hakkını saklı tutar.
 • Binance, tamamen kendi takdirimize bağlı olarak herhangi bir Faaliyet veya Faaliyet Kuralını iptal etme veya değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Tercüme edilmiş versiyonlar ile orijinal İngilizce versiyon arasında herhangi bir tutarsızlık olması durumunda, İngilizce versiyon geçerli olacaktır.

Risk uyarısı: Kripto para ticareti yüksek piyasa riskine tabidir. Lütfen işlemlerinizi dikkatli yapın. Binance’in ticari kayıplarınızdan sorumlu olmadığı size tavsiye edilir.

Binance, tamamen kendi takdirine bağlı olarak bu duyuruyu herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle önceden haber vermeksizin değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar