Ana SayfaAltcoin HaberleriKusama (KSM) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Kusama (KSM) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Kusama (KSM) Coin Nedir ? Kusama (KSM) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Kusama (KSM) Coin Nedir ?

Kusama, Polkadot üzerinde önemli değişiklikler içeren deneyler için bir test alanı olmayı hedefleyen izinsiz bir ağdır . Kusama ve Polkadot arasındaki önemli bir fark, Kusama’nın daha hızlı ağ yükseltmelerine izin veren yönetişim parametrelerini değiştirmiş olmasıdır; referandumlarda oy vermek için yedi gün ve bir oylamadan sonra bu yükseltmeleri uygulamak için sekiz gün vardır.

Kusama’nın altyapısı Relay Chain , Parachains ve Bridges’i içerir .

  • Röle Zinciri , Kusama ağının merkezi zinciridir. Polkadot’un tüm doğrulayıcıları Relay Chain’e bağlıdır.
  • Parachain’ler , Relay Chain’e bağlanan ve Harmanlayıcılar adı verilen doğrulayıcıları tarafından sürdürülen paralel zincirlerdir .
  • Köprüler , Parachainlerin Ethereum ve Bitcoin gibi harici ağlara bağlanmasına ve iletişim kurmasına izin veren özel blok zincirlerdir .

Kusama, ağ işlemleri için KSM belirteçlerini kullanır. KSM, aşağıdakiler gibi birçok amaca hizmet eder:

  • Yönetişim : Katılımcıların protokol güncellemelerini ve düzeltmelerini yönetebildiği yer.
  • Stake : İyi doğrulayıcılar ödüllendirildiğinden ve kötü aktörler hisselerini kaybettiğinden, ağın güvenli kalmasını sağlamak için belirteçlerin stake edildiği yer.
  • Bonding : Yeni parachainlerin tokenlerin bağlanmasıyla desteklendiği yer.
  • Ücretler : Mesajları parachainler arasında taşımak için.
Kusama (KSM)
Veriler
Dolaşan Arz
8.470.098 KSM
Toplam Arz
9.651.217 KSM
Maksimum Arz 
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$623.75 / $0.9158

Kusama (KSM) Coin Nereden Alınır ?

Kusama Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

Kusama (KSM) Coin Fiyat

KSM Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , KSM Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 KSM ne kadar ? KSM Kaç TL ?

[ccpw id=”18393″]

Kusama (KSM) Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . Kusama Coin canlı grafik !

[ccpw id=”18394″]

Kusama (KSM) Coin Yorum Ve Geleceği

Kusama Coin , Mayıs 2021 tarihinde en yüksek fiyat seviyesi olan $623.75 görmüştür . Makale tarihiyle Kusama coin , ATH seviyesinden 72.43% oranında bir düşüş yaşamıştır . Kusama Coin Ocak 2020 ‘de $0.9158 fiyat seviyesinden , 18675.64% oranında yükseliş sergilemiştir .Kripto para yatırımlarında paranızın tamamını yada büyük bir bölümünü kaybedeceğinizi sakın unutmayın .

Dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Kusama Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan KSM fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler 

Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Kusama fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. TradingBeast, 147.573$’a doğru bir düşüş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~133.655$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 180,86 doları bulan Kusama’nın gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’s, 2023 için Kusama fiyat tahminlerinde, madeni paranın fiyatının Aralık ayına kadar 206.44 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Kusama’nın geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, Kusama fiyatının o zamana kadar ~255,24$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, Kusama fiyatının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 16.138 dolar fiyat veriyor.

Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için Kusama fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 286.637$-367.27$ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 5.689$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Kusama (KSM) Coin Fiyat Tahmini 2025

TradingBeast’in 2025 Kusama fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve Kusama’yı 2025 sonunda 343.413$ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 533.61$ tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Kusama fiyat tahmini sadece 4.242 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Kusama projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz KSM fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, KSM projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Kusama (KSM) Coin Analiz

Kusama Coin Teknik Analiz , Kusama kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu Kusama Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. Kusama/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar