Ana SayfaAltcoin HaberleriChainlink (LINK) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Chainlink (LINK) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Kripto piyasasının köklü altcoini Chainlink (LINK) Coin Nedir , Nasıl Alınır ? Chainlink (LINK) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Chainlink (LINK) Coin Nedir ?

Chainlink Network (LINK) , herhangi bir blok zincirindeki akıllı sözleşmeler için kurcalamaya dayanıklı veri girdileri ve çıktıları sağlamayı amaçlar .

Bir kişi, akıllı sözleşmelerini çeşitli veri kaynaklarına ve üçüncü taraf API’lerine bağlayarak zincir içi ve zincir dışı verileri alabilir . Ayrıca Chainlink Ağı aracılığıyla kullandığı blok zincirinin dışındaki taraflara veri gönderilebilir. Chainlink’in Meta Oracle’ı, geliştiricilerin akıllı sözleşmelerinin işlevlerini daha da geliştirmelerini sağlayan veri toplama ve tepki hizmetleri sağlar.

Chainlink (LINK)
Veriler
Dolaşan Arz
467.009.550 LINK
Toplam Arz
1.000.000.000 LINK
Maksimum Arz 
1.000.000.000 LINK
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$52.88 / $0.1263

Chainlink (LINK) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak Lınk Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

link analiz grafik yorum

Chainlink (LINK) Coin Fiyat ! 1 Lınk Kaç TL ?

LINK Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , LINK Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 LINK ne kadar ? LINK Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17499″]

Chainlink (LINK) Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . LINK Coin canlı grafik !

[ccpw id=”17500″]

LINK Coin Yorum Ve Geleceği

Kripto para piyasasının köklü ve popüler coinlerinden olan Lınk , Mayıs 2021 tarihinde $52.88 ATH seviyesine ulaşmıştı . 10 Aylık bu süreçte Lınk 67.86% civarında değer kaybı yaşayarak yatırımcıları için olumsuz bir performans sergiledi . Uzun vade bakıldığı zaman 2017 yılında bir adet LINK Coin sadece $0.1263 civarındaydı . Buda HODL’cular için 13357.38% seviyesinde bir yükseliş ve kazanç sağladığı anlamına geliyor .Fakat kripto paralar her zaman uzun vadede kandırmayabilir . Kripto varlıklar çok değişkendir .

Dünya gündeminde yer alan haberler , ekonomik durumlar , savaş gibi unsurlar kripto varlıkları ciddi etkileyebilir .  Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

LINK Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından LINK Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan Waves fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

LINK Coin Fiyat Tahmini 2022

Cryptonewsz.com , LINK ekosisteminde devam eden gelişmeler göz önüne alındığında, tahmin, bağlantının 2022’nin ilk yarısına kadar 35 dolara ulaşacağını gösteriyor. Chainlink’in zirveden ne zaman kırılacağını tahmin etmek zor görünebilir, bu da zamanın ne zaman iyi bir yatırıma sahip olduğunu tahmin etmeyi belirsiz hale getirir.

LINK Coin Fiyat Tahmini 2023

Cryptonewsz.com ‘a göre LINK fiyat tahminine göre yıl sonunda tahmin edilen en düşük Chainlink fiyatı yaklaşık 32$. Chainlink fiyatı için Chainlink 2023 tahmini, LINK’in mevcut fiyatından +148.35 % artış olduğunu gösteriyor. 2023’ün ilk yarısı için fiyat tahmini, LINK’in 41$’a ulaşma olasılığını destekliyor.

LINK Coin Fiyat Tahmini 2024

Cryptonewsz.com ‘a göre LINK’in er ya da geç 79$’a sabitlenmiş Chainlink fiyatı performansıyla kripto krallığını bir kez daha yönetmesi bekleniyor. Yıl sonu için tüm zamanların en yüksek LINK fiyat tahmininin 37$ civarında olması öneriliyor.

LINK Coin Fiyat Tahmini 2025

Walletinvestor.com dahil bazı uzmanlara göre Chainlink 2025’te 100 dolara ulaşabilir. Bu ulaşılabilir bir hedef olsa da, kaynakların genellikle 2025 veya sonrası için Chainlink fiyat tahminlerine koyduğunu, bu nedenle kesinlikle uzun vadeli bir yatırım olduğunu unutmayın.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, LINK projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz LINK fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, LINK projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Analizler

LINK Coin Analiz

Chainlink Coin Teknik Analiz , LINK kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu LINK alım-satım derecesini görebilirsiniz. LINK/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar