DODO Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024

dodo fiyat tahmini 2022 2023 2024 2025
Abone Ol 

Popüler kripto varlıklar arasında yer alan DODO Coin Nedir ? DODO Coin Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

İçerik Rehberi

DODO Coin Nedir ?

DODO, Ethereum ve Binance Akıllı Zinciri (BSC) üzerine kurulu Proaktif Piyasa Yapıcı (PMM) algoritmasından yararlanan merkezi olmayan bir borsadır. DeFi likiditesini daha erişilebilir hale getirmeye odaklanan DODO’nun izinsiz ürün paketi, SmartTrade ticareti ve toplama, Crowdpooling/İlk DEX Teklifleri (IDO’lar), havuzlar ve madencilikten oluşur.

DODO, aşağıdaki kullanım durumları ile platformun yerel yönetim belirtecidir :

 • Yönetişim : DODO token sahipleri, platformu yönetmek için teklifler oluşturabilir ve bunlara oy verebilir.
 • Crowdpooling & IDO Tahsisleri : DODO token sahipleri, platformdaki Crowdpooling & IDO kampanyalarına katılmak için tahsisler alır.
 • Staking : Kullanıcılar, DODO tokenlarını stake ederek ek DODO ödülleri alabilirler.
 • İşlem Ücreti İndirimleri : DODO token sahipleri, platformda işlem yaparken işlem ücreti indirimleri alır.
 • vDODO basımı : Kullanıcılar, ek üyelik ödülleri ve ticaret ücretlerinden temettüler almak için DODO tokenlarını vDODO tokenlarını basmak için stake edebilirler.

DODO’nun ürünü aşağıdaki ana özelliklere sahiptir:

 • SmartTrade ticareti ve toplama : Ethereum ve BSC üzerine inşa edilen DODO, SmartTrade’in tüccarlara en iyi fiyatları vermek için toplu likidite kaynaklarından en iyi sipariş yönlendirmesini akıllı bir şekilde bulmasıyla aynı ağ üzerinde iki rastgele token arasında ticarete olanak tanır.
 • Crowdpooling : Tokenları dağıtmak ve likidite piyasalarını başlatmak için eşit fırsat yolu. Kalabalık toplama , önden koşma veya bot müdahalesi olasılığını ortadan kaldırmaya çalışır .
 • Havuzlar : Havuzlar, likidite sağlayıcılarına tamamen izinsiz, gözetimsiz bir şekilde kendi zincir üstü piyasa yapma stratejilerini oluşturma ve yönetme esnekliği verir.
 • Madencilik : DODO platformu kullanıcıları , sırasıyla likidite sağlayıcılarına, tüccarlara ve havuz yaratıcılarına yönelik likidite madenciliği, ticaret madenciliği ve Combiner Harvest madenciliğine katılarak DODO token ödülleri kazanabilirler .
DODO
Veriler
Dolaşan Arz
110.551.965 DODO
Toplam Arz
1.000.000.000 DODO
Maksimum Arz 
1.000.000.000 DODO
Çıkış Tarihi
2020
ATH / ATL
$8.51 / $0.06237

DODO Coin Nereden Alınır ?

DODO Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

DODO Coin Fiyat ! 1 DODO Kaç TL ?

DODO Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , DODO Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 DODO ne kadar ? DODO Kaç TL ?

 • dodo
 • DODO
  (DODO)
 • Fiyat
  $0.126
 • Piyasa değeri
  $52.38 M

DODO Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . DODO Coin canlı grafik !

 • dodo
 • DODO
  (DODO)
 • Fiyat
  $0.126
 • Piyasa değeri
  $52.38 M

DODO Coin Yorum Ve Geleceği

DODO Coin Şubat 2021 tarihinde en yüksek fiyat seviyesi olan $8.51 ulaşmıştır . Fakat aradan geçen zamanda ciddi kayba uğrayan DODO Coin , makale tarihiyle 95.08% oranında düşüş yaşamıştır .Kripto para yatırımlarında paranızın tamamını yada büyük bir bölümünü kaybedeceğinizi sakın unutmayın .

Dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

DODO Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından DODO Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan DODO fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler 

DODO Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için DODO fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. TradingBeast 0,507018$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,56$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, DODO’nun gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar ve Aralık ayında 0,0783 $’lık düşüş rakamlarına atıfta bulunuyorlar.

DODO Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’s, 2023 için DODO fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 0,745308 $’ın üzerine çıkacağını tahmin ediyor. DODO’nun geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, DODO fiyatının o zamana kadar ~0,79$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, DODO fiyat düşüşünü tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 0.124 dolar fiyat veriyor.

DODO Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için DODO fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 0.935859-1.18 $ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüş alıyor ve fiyatın Aralık 2024’te 0.111 $’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

DODO Coin Fiyat Tahmini 2025

TradingBeast’in 2025 DODO fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve DODO’yu 2025’in sonunda 1,077693 $ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 1,78 $ öngörüyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için DODO fiyat tahminleri sadece 0.0595$.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, DODO projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz DODO fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, DODO projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

DODO Coin Fiyat Analiz

DODO Coin Teknik Analiz , DODO kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu DODO Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. DODO/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.