DOT Parachain Slot Müzayedeleri !

Slot Müzayedeleri

Parachain’ler Polkadot’a Relay Chain’de bir seferde 96 haftaya kadar bir yuva kiralayarak ve yenileme seçeneğiyle bağlanır. Polkadot ( DOT ) Parachain Slot Müzayedeleri ! Açık Artırmalar Nasıl Çalışır ? 

Parachain Slot Müzayedeleri !

Parachain’ler Polkadot’a Relay Chain’de bir seferde 96 haftaya kadar bir yuva kiralayarak ve yenileme seçeneğiyle bağlanır. Parachain yuvaları, bir zincir üstü açık artırma ile atanır ve açık artırma kazananları, kiralama süresi boyunca DOT’ta bir tahvil kilitler. Açık artırmalar ve kitle kredileri, blok zinciri projeleri için çıtayı yükselterek, onları teknolojilerini sergilemeye ve piyasaya sürülmeden önce topluluk desteği kazanmaya teşvik ediyor.

Önerilen Makaleler

Açık Artırmalar Nasıl Çalışır ?

Yapıştırma :  Bir açık artırmada teklif vermek için parachain ekipleri, kiralama süresi boyunca DOT tokenlerinin bir kısmını kilitlemeyi (veya bağlamayı) kabul eder. Bir kiralama için bağlıyken, DOT, bahis veya transfer gibi diğer faaliyetler için kullanılamaz.

Açık Artırma Maliyeti :  Kiralamadan sonra, DOT miktarının tamamı açılır, yani açık artırmalar ekiplerin DOT “harcamasını” gerektirmez. Kiralamanın maliyeti, en iyi, bağlı DOT’u diğer faaliyetler için kullanamamanın fırsat maliyeti olarak tanımlanır.

Kitle kredileri :  Bazı parachain ekipleri, açık artırma tekliflerini, DOT sahiplerinin katkılarını kabul etmelerini sağlayan bir kitle kredisi kampanyası yardımıyla finanse edecek. Crowdloan katkıda bulunanlar, kiralama sonunda DOT’larını geri alırlar ve parachain ekipleri, parachain’in yerel tokenın dağıtımı da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde onları ödüllendirmeyi seçebilir.

Açık Artırma Süresi : Polkadot‘taki müzayedelerin açık teklif verme süresi yaklaşık 1 haftadır. İhale süresinin sonunda, müzayedenin kesin kapanış anı geriye dönük olarak belirlenir. Bu, son dakika “açık artırma keskin nişancılığını” önler ve daha doğru fiyat keşfini destekler .

Slot Süresi ve Kiralama Dönemleri :  Röle Zincirindeki her yuva, maksimum 96 hafta süreyle kiralanabilir. Bir slota teklif verirken, parachainler, kiralama süreleri olarak bilinen 12 haftalık artışlardan oluşan bitişik bir aralık seçerek istedikleri kiralamanın uzunluğunu seçebilirler. Birden fazla parachain, çakışmayan kiralama sürelerine başarılı bir şekilde teklif verirlerse tek bir açık artırmayı kazanabilir.

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.