Ana SayfaKripto Para HaberleriDOT Parachain Slot Müzayedeleri !

DOT Parachain Slot Müzayedeleri !

spot_img

Parachain’ler Polkadot’a Relay Chain’de bir seferde 96 haftaya kadar bir yuva kiralayarak ve yenileme seçeneğiyle bağlanır. Polkadot ( DOT ) Parachain Slot Müzayedeleri ! Açık Artırmalar Nasıl Çalışır ? 

Parachain Slot Müzayedeleri !

Parachain’ler Polkadot’a Relay Chain’de bir seferde 96 haftaya kadar bir yuva kiralayarak ve yenileme seçeneğiyle bağlanır. Parachain yuvaları, bir zincir üstü açık artırma ile atanır ve açık artırma kazananları, kiralama süresi boyunca DOT’ta bir tahvil kilitler. Açık artırmalar ve kitle kredileri, blok zinciri projeleri için çıtayı yükselterek, onları teknolojilerini sergilemeye ve piyasaya sürülmeden önce topluluk desteği kazanmaya teşvik ediyor.

Önerilen Makaleler

Açık Artırmalar Nasıl Çalışır ?

Yapıştırma :  Bir açık artırmada teklif vermek için parachain ekipleri, kiralama süresi boyunca DOT tokenlerinin bir kısmını kilitlemeyi (veya bağlamayı) kabul eder. Bir kiralama için bağlıyken, DOT, bahis veya transfer gibi diğer faaliyetler için kullanılamaz.

Açık Artırma Maliyeti :  Kiralamadan sonra, DOT miktarının tamamı açılır, yani açık artırmalar ekiplerin DOT “harcamasını” gerektirmez. Kiralamanın maliyeti, en iyi, bağlı DOT’u diğer faaliyetler için kullanamamanın fırsat maliyeti olarak tanımlanır.

Kitle kredileri :  Bazı parachain ekipleri, açık artırma tekliflerini, DOT sahiplerinin katkılarını kabul etmelerini sağlayan bir kitle kredisi kampanyası yardımıyla finanse edecek. Crowdloan katkıda bulunanlar, kiralama sonunda DOT’larını geri alırlar ve parachain ekipleri, parachain’in yerel tokenın dağıtımı da dahil olmak üzere çeşitli şekillerde onları ödüllendirmeyi seçebilir.

Açık Artırma Süresi : Polkadot‘taki müzayedelerin açık teklif verme süresi yaklaşık 1 haftadır. İhale süresinin sonunda, müzayedenin kesin kapanış anı geriye dönük olarak belirlenir. Bu, son dakika “açık artırma keskin nişancılığını” önler ve daha doğru fiyat keşfini destekler .

Slot Süresi ve Kiralama Dönemleri :  Röle Zincirindeki her yuva, maksimum 96 hafta süreyle kiralanabilir. Bir slota teklif verirken, parachainler, kiralama süreleri olarak bilinen 12 haftalık artışlardan oluşan bitişik bir aralık seçerek istedikleri kiralamanın uzunluğunu seçebilirler. Birden fazla parachain, çakışmayan kiralama sürelerine başarılı bir şekilde teklif verirlerse tek bir açık artırmayı kazanabilir.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar