Ana SayfaAltcoin HaberleriChiliz Coin Nedir ? CHZ Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Chiliz Coin Nedir ? CHZ Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Alexandre Dreyfus tarafından kurulan Chiliz , Malta merkezli FinTech sağlayıcısı tarafından spor ve eğlence için önde gelen dijital para birimidir.  Peki tam olarak Chiliz Coin Nedir ? CHZ Coin Yorum , Analiz , Grafik , Geleceği , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Chiliz Coin ( CHZ Coin ) Nedir ?

Chiliz Coin , ana akım tüketicilere yönelik blok zinciri destekli ürünler ve hizmetler için bir para birimi seçeneğidir. Hayranların eğlenceye katılımı, geleneksel ürünler için alternatif ödeme çözümleri ve daha fazlası gibi günlük deneyimleri yükseltmek istemektedirler.

Chiliz, spor ve eğlence kuruluşlarına, kitleleriyle etkileşim kurmalarına ve bunlardan para kazanmalarına yardımcı olmak için blok zinciri tabanlı araçlar sağlar.

CHZ Coin , Malta merkezli FinTech sağlayıcısı tarafından spor ve eğlence için önde gelen dijital para birimidir. Kullanıcıların en sevdikleri spor markalarının yönetimine katılmalarını sağlayan blockchain tabanlı spor eğlence platformu Socios’u işletiyor. Socios.com’un çoklu taraftar tokenları buna bir örnektir. Spor kulüpleri ve dernekleri için taraftar tokenları, taraftarlarıyla bağlantı kurmanın ve yeni gelir akışlarının kilidini açmanın bir yolunu sunar.

Örneğin taraftarlar, kaptanın kol bandına takması gereken mesajlar gibi anketler ve anketler aracılığıyla kulüple ilgili kararlara katılabilir ve bunları etkileyebilir. Şirket, aktif ve pasif bir hayran olmak arasındaki boşluğu kapatmayı hedefliyor. Chiliz, dünyanın en büyük spor kurumlarından bazılarıyla ortaklıklar geliştirmiştir: FC Barcelona Manchester City , Juventus Turin ve Paris Saint-Germain . Ayrıca UFC ve oyun organizasyonları ile ortaklıklara sahiptir. CHZ satın alarak, taraftarlar çeşitli taraftar tokenlarına erişim elde eder ve kelimenin tam anlamıyla kulüplerinde bir hisseye sahip olurlar.

Chiliz teknolojisini kullanan her spor organizasyonu, ilk FTO’da (taraftar token teklifi) sunulan sınırlı bir taraftar token kaynağına sahiptir. Bu tokenlar, Chiliz tarafından önceden açıklanan açılış fiyatı ve tamamen seyreltilmiş piyasa değeri ile ilk gelen ilk hizmet esasına göre sunulur. Yerel CHZ tokenı, hayran tokenlarını satın almak için kullanılır ve platformun dahili para birimi olarak işlev görür. Taraftarlar daha sonra, akıllı sözleşmeler kullanılarak mümkün kılınan bir süreç olan taraftar tokenlarıyla Socios platformunda oy kullanabilirler . Taraftarların sahip olduğu etki miktarını kulüpler belirler. Kararlar, yeni forma tasarımlarından sergi oyunlarında takım eşleşmelerine karar vermeye kadar değişebilir.

Chiliz, ortalama spor hayranlarının kulüplerin ve organizasyonların karar alma süreçlerine doğrudan katılımına öncülük etti. Şirket, örnek olarak Asya ve Avrupa’da blockchain teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmaya odaklanan özel bir kripto inkübatörü olan Chiliz Blockchain Kampüsü’nün kurulmasıyla, hayranların katılımı için sürekli yeni yollar yaratıyor. Şirket, 2021’in sonuna kadar ağının bir parçası olarak muhtemelen 80-100 takıma sahip olmasına rağmen, potansiyelinin yaklaşık %10’unda olduğunu tahmin ediyor.

Chiliz (CHZ)
Veriler
Dolaşan Arz
6.000.378.958 CHZ
Toplam Arz
8.888.888.888 CHZ
Maksimum Arz 
8.888.888.888 CHZ
Çıkış Tarihi
2018
ATH / ATL
$0.8915 / $0.004001

CHZ, Ethereum, Binance Smart Chain ve Tron gibi çeşitli blok zincirlerinde mevcuttur. Taraftar tokenları, tescilli bir kalabalık kontrol mekanizması ile Socios yan zincirinde basılıyor , bu nedenle taraftarlar korumalı bir ortamda ve yalnızca kamu tarafından denetlenen anketlerde oy kullanıyor. Yan zincir, bir yetki kanıtı konsensüs mekanizması kullanır. Yetki kanıtı çoğunlukla kapalı blok zincirleri olan özel kuruluşlar ve yalnızca ekosistemindeki kullanıcılar tarafından kullanılır. Diğer konsensüs mekanizmalarından daha az merkezi değildir, ancak kolayca ölçeklenebilir ve son derece güvenlidir, bu da onu bir yan zincir için ideal seçim haline getirir. CHZ tokeni Certik tarafından denetlendi .

chz coin

Chiliz Coin Toplam Arzı Ne Kadar ?

CHZ Toplam Arz : 8.888.888.888 CHZ ‘ dir.

Chiliz Coin Kurucusu Kim ?

Chiliz Coin , şu anki CEO’su Alexandre Dreyfus tarafından kuruldu. Dreyfus, web tabanlı şirketler kurma ve büyütme konusunda 20 yılı aşkın bir deneyime sahiptir. Örneğin, 2017’de Chiliz’i kurmadan önce etkileşimli bir seyahat rehberi olan Webcity’yi ve her ikisi de çevrimiçi poker projeleri olan Winamax ve Chilipoker’i geliştirdi. nihai hayran katılım aracı ve spor endüstrisi için yeni ve güçlü bir gelir kaynağı.” Bu, çok sayıda Avrupa futbolunun güç merkezinin yanı sıra daha küçük kulüplerin de imza attığı taraftar tokenlerinin agresif genişlemesinde vurgulandı.

cHZ coin nedir

Chiliz Coin Fiyat , CHZ Kaç TL ?

Bilgi Kripto sitesinde , kripto paraların canlı fiyatını görüntüleyebilir ve analiz yapabilirsiniz . CHZ Coin Hedef Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz !

[ccpw id=15653]

CHZ Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . CHZ Coin canlı grafik !

[ccpw id=”18125″]

Chiliz Nereden ve Nasıl Alınır ?

Chiliz Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

chz fiyat tahmini

CHZ Coin Yorum ve Geleceği !

CHZ Yorum Ve Geleceği ! Son zamanlarda, Chiliz  hızla çok gerçek bir fiyat zirvesine sıçradığı için fiyat değişikliği birçok kişiyi tamamen şok etti. Bir çok uzman gelecekte çoğu kripto para birimlerinin yükselişe geçeceğini iddia etse de , Kripto paralar için yasalar tam belirginleşmiş durumda değil . Ekonomide söz sahibi olan devletlerin , bu konulara hala çekimser yaklaşması gözden kaçmıyor . CHZ Coin Geleceği !

CHZ Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından CHZ Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan CHZ fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

CHZ Coin Fiyat Tahmini 2022

Chiliz’in 2022’nin geri kalanı için fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. PricePrediction.net 0,108836$’a gerileme bekliyor ve TradingBeast yıl sonuna kadar artış bekliyor. Örneğin WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Aralık ayında 0,454272 $’ı işaret ederek Chiliz’in gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

CHZ Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’e göre, 2023’te Chiliz fiyatının düşeceği tahmin ediliyor ve bu da Chiliz’i zayıf bir yatırım seçeneği haline getiriyor. WalletInvestor ise fiyatın 0.227136 $’a düşeceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net de 0,215306 $’a düşeceği tahmin edilen bir fiyat düşüşüne katılıyor.

CHZ Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için Chiliz fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumsuz, bazı analistler 0.15379$ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 0.328874$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

CHZ Coin Fiyat Tahmini 2025

PricePrediction.net, 2025 Chiliz fiyat tahmini için yalnızca karamsarlığa sahip ve Chiliz’i 2025 sonuna kadar 0.158522 $ olarak değerlendiriyor. TradingBeast, olumsuz bir tahminde bulunuyor . Öte yandan, Wallet Investor’un ekibi daha iyimser – bu yılın Aralık ayı için Chiliz fiyat tahmini sadece 0,31941 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Alpaca projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz CHZ fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, CHZ projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

CHZ Coin Teknik Analiz !

CHZ Coin Teknik Analiz , Chilizkripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu CHZ Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. Chiliz/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar