Ana SayfaAltcoin HaberleriSwipe (SXP) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Swipe (SXP) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Binance tarafından satın alınan Swipe (SXP) Coin Nedir , Nereden Alınır ? Swipe (SXP) Coin Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Swipe (SXP) Coin Nedir ?

Swipe, kripto para birimlerinin gerçek zamanlı olarak fiat para birimi olarak harcanmasını sağlayan bir kripto-fiat ağ geçididir . Misyonu “mevcut ödeme ağlarını kripto para birimlerine bağlayarak kripto finansmanını ana akım haline getirmek”.Swipe, kullanıcıların kripto para birimlerini yatırması, saklaması ve çekmesi için bir cüzdan içerir. Kullanıcılar, Swipe Visa banka kartı ile bu kriptoları Visa ödemelerini destekleyen herhangi bir yerde harcayabilirler.

Swipe ayrıca, bir değişim aracı olarak işlem ücretlerini ödemek ve ücretlerde indirim almak için kullanılabilecek bir yardımcı program belirteci olan SXP’ye sahiptir . SXP tokenindeki işlem ve para çekme ücretlerinin %80’i otomatik olarak zincir üzerinde yakılır .

Dünyanın en büyük dijital varlık borsasının arkasındaki küresel blockchain şirketi Binance, kullanıcılarının kripto paraları almasına, satmasına, harcamasına ve dönüştürmesine imkan tanıyan sektörün lider çoklu varlık dijital cüzdanı ve Visa banka kartı platformu Swipe‘ı satın almıştır . 

Swipe (SXP)
Veriler
Dolaşan Arz
479.937.576 SXP
Toplam Arz
520.737.576 SXP
Maksimum Arz 
Çıkış Tarihi
2019
ATH / ATL
$5.86 / $0.161

Swipe (SXP) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak SXP Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

sxp yorum geleceği analiz 2022 2023 2024

Swipe (SXP) Coin Fiyat ! 1 SXP Coin Kaç TL ?

ANC Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , SXP Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 SXP ne kadar ? SXP Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17483″]

Swipe (SXP) Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . SXP Coin canlı grafik !

[ccpw id=”17484″]

SXP Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından SXP Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan SXP fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

SXP Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, Swipe fiyat tahminleri ağırlıklı olarak pozitif kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 1.89012$ olarak vaat ederken, WalletInvestor fiyatın yıl sonuna kadar 4.376$’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

SXP Coin Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’a göre, 2023’te Swipe yatırımcıları fiyat artışını 8.053 $’a çıkarmalı, bu da Swipe’ı bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. TradingBeast ise fiyatın 1.68553$’a yükseleceğini tahmin ediyor ve PricePrediction.net 2.3212$’lık bir tahmini büyümeyi kabul ediyor.

SXP Coin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için Swipe fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Swipe’ın fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. PricePrediction.net, fiyat artışının 2.12224$’a ulaşacağını tahmin ediyor. WalletInvestor’ın araştırmasına göre Swipe’ın fiyatı 11.739 dolara kadar çıkabiliyor. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Swipe’ın fiyatının yaklaşık 2.39006$ olacağı görüşünde.

SXP Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem PricePrediction.net hem de WalletInvestor, Swipe pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonunda sırasıyla 2.08908$ ve 15.41$ ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Swipe fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: TradingBeast, Aralık 2025’e kadar 2.92409$’a ulaşacağını tahmin ediyor.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, SXP projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz SXP fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, SXP projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz

Diğer Analizler

Swipe (SXP) Coin Analiz

SXP Coin Teknik Analiz , SXP kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu SXP alım-satım derecesini görebilirsiniz. SXP/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

1 Yorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar