Ana SayfaAltcoin HaberleriGlimmer (GLMR) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Glimmer (GLMR) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Glimmer (GLMR) Coin  Nedir ? Glimmer (GLMR) Coin Yorum , Geleceği , Analiz , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Glimmer (GLMR) Coin Nedir ?

Moonbeam, Polkadot ağında bir parachain olarak çalışan Ethereum Virtual Machine (EVM) uyumlu bir blok zinciridirEVM uyumlu olmak, Ethereum tabanlı uygulamaların Moonbeam’de konuşlandırılmasına izin verir. Ağ, Solidity akıllı sözleşmelerinin, Web3 uyumlu API’nin, oracle veri beslemelerinin ve Ethereum ağ köprülerinin dağıtılması dahil olmak üzere geliştiricilere özellikler sunar.

GLMR, Moonbeam’in aşağıdaki kullanım durumları için kullanılan yardımcı program ve yönetim belirtecidir :

  • İşlem Ücretleri : Kullanıcılar, GLMR ile gaz ücreti ödeyebilir ve akıllı sözleşmeler yapabilir.
  • Staking : Kullanıcılar, ağ konsensüsüne katılmak için bir doğrulayıcı veya temsilci olmak için GLMR’yi stake edebilir ve GLMR ile ödüllendirilir.
  • Yönetişim : GLMR token sahiplerinin konsey üyelerini aday göstermelerini ve ağdaki oylamaya katılmalarını sağlar.
  • Likidite Madenciliği : Değişim ücretlerinin bir kısmını kazanmak için Moonbeam blok zinciri üzerine kurulu Merkezi Olmayan Borsalarda (DEX’lerlikidite sağlayın .

Moonbeam birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • Polkadot : Polkadot, birden fazla blok zincirini tek bir birleşik ağa bağlayarak zincirler arası iletişimi ve birlikte çalışabilirliği kolaylaştırır. Moonbeam, Kusama ekosistemindeki Moonriver‘ın (MOVR) Polkadot ekosistem versiyonudur
  • Parachains : Parachainler, Polkadot’a bağlanabilen bağımsız blok zincirlerdir (Shards).
  • Crowdloans : Projelerin Polkadot ağındaki bir parachain yuvası için para toplama yöntemidir. Kullanıcılar, proje ekibinden genellikle projenin yerel belirteçleri biçiminde bir ödül karşılığında DOT’larını geçici olarak kilitler.
  • Slot Müzayedeleri : Projelerin Polkadot’ta parachain olarak çalışması için parachain müzayedesinde bir slot kazanmaları gerekir. Moonbeam,ikinci slot müzayedesini kitle kredisi yoluyla kazandı ve böylece 17 Aralık 2021’den başlayarak 96 hafta boyunca bir Polkdaot parachain’i güvence altına aldı.

Proje , Polkadot parachain slot müzayedesi için Moonbeam crowdloan’da ~200K’dan fazla katılımcıdan ~36MM DOT token topladı.

Glimmer (GLMR)
Veriler
Dolaşan Arz
227.380.902 GLMR
Toplam Arz
1.008.237.285 GLMR
Maksimum Arz 
1.000.000.000 GLMR
Çıkış Tarihi
2022
ATH / ATL
$437.07 / $1.89

Glimmer (GLMR) Coin Nereden Alınır ?

GLMR Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

Glimmer (GLMR) Coin Fiyat ! 1 GLMR Kaç TL ?

GLMR Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , GLMR Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 GLMR ne kadar ? EPS GLMR Kaç TL ?

[ccpw id=”18301″]

Glimmer (GLMR) Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . GLMR Coin canlı grafik !

[ccpw id=”18302″]

Glimmer (GLMR) Coin Yorum Ve Geleceği

GLMR Coin , Ocak 2022 ‘de $437.07 fiyat seviyesine ulaşarak tüm zamanlar en yüksek fiyat rekoruna ulaşmıştır . Fakat çok kısa bir süre içerisinde (Makale tarihiyle) 99.06% oranında bir düşüş yaşamıştır . Kripto paralar yüksek risk içerir . Kripto varlıklarda yatırımınızın tamamını yada büyük bir kısmını kaybedebilirsiniz .

Glimmer (GLMR) Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından GLMR Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan GLMR fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

GLMR Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Glimmer fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. PricePrediction.net 3,59$’a doğru bir düşüş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~0,476$ ile yankılanıyor. Örneğin TradingBeast’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 4.51049$’ı işaret ederek Glimmer’ın gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

GLMR Coin Fiyat Tahmini 2023

PricePrediction.net, 2023 için Glimmer fiyat tahminlerinde kripto paranın fiyatının Aralık ayına kadar 5,38 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Glimmer’ın geleceğini tahmin eden TradingBeast, Glimmer fiyatının o zamana kadar ~7.36992$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, Glimmer fiyatlarının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te yaklaşık 1,2 $ fiyat teklifinde bulunuyor.

GLMR Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için parıldayan fiyat tahminleri, bazı analistler 7,74-8,91254$ aralığında (PricePrediction.net, TradingBeast) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşe sahip ve fiyatın Aralık 2024’te 0,872 $’a ulaşma olasılığını öne sürerken, hala ağırlıklı olarak olumlu.

GLMR Coin Fiyat Tahmini 2025

TradingBeast’in 2025 Glimmer fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve Glimmer’ı 2025’in sonunda 9.94954$ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 11.02$ olacağını tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Glimmer fiyat tahminleri sadece 3.762 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, GLMR projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz GLMR fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, GLMR projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

Glimmer (GLMR) Coin Analiz

GLMR Coin Teknik Analiz , GLMR kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu GLMR Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. GLMR/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar