Ana SayfaAltcoin HaberleriFront Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz Ve Geleceği !

Front Coin Fiyat Tahmini , Yorum , Analiz Ve Geleceği !

spot_img

Popüler coinler arasında yer alan Frontier (FRONT) Coin Nedir ? Front Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 , Yorum , Analiz Ve Geleceği ! 

Frontier (FRONT) Coin Nedir ?

Frontier, zincirden bağımsız bir Merkezi Olmayan Finans (DeFi) toplama platformudur. Kullanıcılar protokol izleme ve yönetimine, stake etme , token takaslarına, likidite sağlama, Teminatlı Borç Pozisyonu (CDP) oluşturma ve izleme ve daha fazlasına katılabilir.

Frontier, Ethereum ,Binance Smart Chain ,  BandChain , Kava , Harmony ve Cosmos Network üzerindeki DeFi ürünlerini desteklemektedir .

FRONT , Frontier’in aşağıdaki temel kullanım durumlarına sahip yerel yardımcı program belirtecidir :

  • Yönetişim : Token sahipleri, platform yönetişim kararları ve parametre değişiklikleri için oy kullanabilir.
  • Likidite sağlama : FRONT belirteci, çeşitli DeFi protokolleri ve platformları için likiditeyi önyüklemek için kullanılır.
  • Ağ uzlaşması : kullanıcılar FRONT belirteçlerini stake ederek bir doğrulayıcı düğümü çalıştırabilecek veya FRONT’u Frontier Chain’deki mevcut doğrulayıcılara devredebilecek .

Frontier, Trust Wallet , MetaMask, Fortmatic, imToken veya EIP- 681’i destekleyen herhangi bir Web3 mobil cüzdan gibi uygulamaların Frontier’in tüm yerel işlevleriyle etkileşime girmesini sağlayan TxLink aracılığıyla DeFi’ye birleştirilebilirlik sağlayan bir cüzdan uygulaması geliştirdi.

Frontier (FRONT) Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak Front Coini , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın .

Front Coin Fiyat ! 1 Front Kaç TL ?

Front Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , Front coin Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 Front ne kadar ? Front Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17034″]

Front Coin Grafik !

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . Frontier (FRONT) coin canlı grafik !

[ccpw id=”17035″]

Front Coin Yorum Ve Geleceği !

Aşağıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, Frontier (FRONT) projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz FRONT fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, Frontier projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Front Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda yer alan fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Front Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Frontier fiyat tahminleri itibariyle farklı görüşler var. TradingBeast, 0,666075$’a doğru bir yükseliş bekliyor ve PricePrediction.net yıl sonuna kadar ~0,779055$ ile yankılanıyor. Örneğin, WalletInvestor’dan diğer uzmanlar, Aralık ayında 0.097965 dolarlık düşüş rakamlarına atıfta bulunarak Frontier’in gelecekteki fiyatı konusunda daha karamsar.

Front Coin Fiyat Tahmini 2023

PricePrediction.net’e göre, 2023’te Frontier yatırımcıları fiyat artışını 0.89568 $’a çıkarmalı, bu da Frontier’i bir yatırım seçeneği olarak düşünmek için iyi bir neden gibi görünüyor. TradingBeast ise fiyatın 0,700476 $’a yükseleceğini tahmin ediyor ve WalletInvestor 0,853695 $’a kadar tahmini bir büyüme ile hemfikir.

Front Coin Fiyat Tahmini 2024

2024 için sınır fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 0,704415$–0,897944$ aralığında (WalletInvestor, TradingBeast) fiyatlar vaat ederken, PricePrediction.net farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 0.24258$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Front Coin Fiyat Tahmini 2025

Hem WalletInvestor hem de TradingBeast, Frontier pazarının 2025’te büyüyeceğini ve yıl sonuna kadar sırasıyla 0,48516 dolar ve 1,05605 dolar ile sonuçlanacağını tahmin ediyor. Diğer Frontier fiyat tahminleri bu fikri destekliyor: PricePrediction.net, Frontier’in Aralık 2025’e kadar 0,8397 dolara ulaşacağını tahmin ediyor.

Front Coin Analiz !

Frontier (FRONT) Coin Teknik Analiz , FRONT Coin kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu FRONT alım-satım derecesini görebilirsiniz. FRONT/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar