Shiba Inu Coin 0,01 Dolara Ulaşabilir mi ?

shiba coin 001 dolar
Abone Ol 
1 yıldan kısa bir sürede popüler olan Shiba Inu CoinSHIBA INU, Shiba Inu Kurtarma Derneği ile gerçek, canlı Shiba Inu köpeklerini kurtarmak için bağış toplamak amacıyla Amazon Smile’ı kullanarak bir kampanya da oluşturmuştu. 2021’de birçok yatırımcının yüzünü güldüren Shiba Inu Coin 0,01 Dolara Ulaşabilir mi ? Shiba Inu Coin 2025’e Kadar 1 Dolar Olur Mu ?

Shiba Inu Coin 0,01 Dolara Ulaşabilir mi ?

Sosyal medya mesaj panolarını inceleyin ve kripto para biriminin ondalık noktasından sonra bir sıfır daha yemesini, hatta 2022’de 0,01$’da bir çıkış yapmasını isteyen SHIB destekçilerini bulmakta zorluk çekmeyeceksiniz. Soru şu ki, Shiba Inu gerçekten bu yıl 0,01$’a ulaşabilir mi?  Açık ve doğru bir şekilde söylemek gerekirse, hayır  biraz zor.  0,01 dolarlık fiyat hedefinin sosyal medyada dolaşmasının dört temel nedeni bulunuyor ve perakende yatırımcının fantezisinden başka bir şey değil.
Öncelikle , CoinMarketCap.com’a göre kripto para birimi alanında 16.200’den fazla listelenmiş token bulunuyor. Öne çıkmak için projelerin rekabet avantajı ve farklılaşma sunması gerekir. Yatırımcılar , Shiba Inu ile herhangi bir rekabet avantajı veya farklılaşma elde etmeyecekler . Şu an için Ethereum ağına eşlik eden aynı yüksek işlem maliyetlerinden ve işlem sürelerinde gecikmeden muzdarip olan Ethereum blok zinciri üzerine inşa edilmiş bir ERC-20 tokeninden başka bir şey değil. Bunu söylediğim için üzgünüm ama sosyal medya takipçileri ve heyecanı sürdürülebilir bir farklılaşma sayılmaz.

Önerilen Makaleler:

Bir önceki noktaya dayanan Shiba Inu için ikinci sorun, kripto para birimi değişimi dışında neredeyse hiçbir faydası olmamasıdır. Çevrimiçi iş rehberi Cryptwerk, 31 Aralık itibariyle SHIB‘yi bir ödeme şekli olarak kabul eden sadece 394 tüccarı listeliyor. Dahası, bu “tüccarların” 44’ü kripto borsalarıdır. Bu, dünya çapında yalnızca 350 işletmenin SHIB‘yi ödeme olarak kabul ettiği anlamına gelmektedir.
İyimserler Shiba Inu‘nun bir yerden başlaması gerektiğini iddia etseler de, gerçek dünyada hiçbir faydası olmadığında “bir yer”in yaklaşık 19 milyar dolarlık bir piyasa değeri olmaması gerekir.
shıb 1 dolar

Shiba Inu Coin 2025’e Kadar 1 Dolar Olur Mu ?

Fool web sitesi , Trevor Jennewine ‘ a göre , popülerlik asla iyi bir uzun vadeli yatırım tezi değildir, en azından onu destekleyecek daha önemli bir şey olmadan. Ancak kısa vadede Shiba Inu, popülerliğin ne kadar güçlü olabileceğinin mükemmel bir örneğidir. Bu nedenle bazı yatırımcılar hala Dogecoin‘in asla başaramadığı şeyi elde etmesini umuyor: 1 $ eşiğini geçtiğini görmek istiyorlar.

Ne yazık ki, bu imkansız. 1 dolarlık fiyat etiketi ile Shiba Inu’nun piyasa değeri 550 trilyon dolara ulaşacak. Bağlam olarak, küresel gayri safi yurtiçi hasılanın – her ekonomide üretilen tüm mal ve hizmetlerin değerinin – 2021’de 94 trilyon dolara ve 2025’te 116 trilyon dolara ulaşması bekleniyor. Shiba Inu gerçekten 1 dolara ulaşması için gereken piyasa değeri , dünyadaki her ekonominin toplam çıktısından daha fazla. Fakat ekibin proje ile ilgili olarak yakım yada başka aktiviteler sergilemesi planları değiştirebilir .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.