Ana SayfaAltcoin HaberleriMina Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

Mina Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

spot_img

Popüler kripto varlıklardan Mina Coin Nedir ? Mina Coin Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025 !

Mina Coin Nedir ?

Mina, kısa ve öz bir blok zincirine sahip bir katman-1 protokolüdürBitcoin ve Ethereum gibi mevcut blok zincirleri yüzlerce gigabayt veri depolar ve blok zincirlerinin boyutu zamanla artacaktır. Mina ile, blok zinciri her zaman aynı boyutta kalır . Kullanımdaki büyümeden bağımsız olarak yaklaşık 22 kb (birkaç tweetin boyutu). Bu, kullanıcıların ağı hızlı bir şekilde senkronize etmelerine ve doğrulamalarına olanak tanır, bu da ağ ademi merkeziyetçiliğini artırmaya ve ağ üzerinde %51 saldırısına karşı güvenlik açığını azaltmaya yardımcı olur.

MINA, protokolün yerel yardımcı program belirtecidir ve aşağıdaki kullanım durumlarına sahiptir:

  • Staking: Kullanıcılar, stake ödülleri (MINA tokenlarında ödenir) karşılığında ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için düğümleri çalıştırabilir ve MINA tokenlarını stake edebilir . Alternatif olarak, kullanıcılar üçüncü taraf bir stake hizmetine yetki vererek tokenlerini dolaylı olarak stake edebilirler . Herhangi bir yeni devredilen stake’in yürürlüğe girmesinden önce 2 ila 4 haftalık bir gecikme süresi olduğunu unutmayın.
  • Ağ işlem ücretleri: Kullanıcılar, Mina Ağındaki Snapps (dApps) ile her etkileşim için ağ işlem ücretlerini (MINA belirteçlerinde) ödeyecektir.
  • Blok üretimi: Blok üreticileri, fikir birliğine varan ve blok zincirine güvenlik sağlayan doğrulayıcılardır. MINA tokenlarını stake etme ve blok zincirinde yeni bloklar üretme karşılığında blok ödülleri kazanırlar.

Mina, birlikte çalışan aşağıdaki ana bileşenlerden oluşur:

  • Ouroboros Samasika: Konsensüste kapsayıcılığı en üst düzeye çıkaran, değiştirilmiş bir Ouroboros hisse kanıtı konsensüs mekanizması. Mina’da tüm katılımcılar tam düğümler gibi davranır. Herkes fikir birliğine katılabilir ve ağın güvenliğini sağlamaya yardımcı olabilir.
  • Snapps: Genel amaçlı SNARK özellikli akıllı sözleşmeler. SNARK’lar üzerine inşa edildikleri için gizlilik ve doğrulanabilirliğin ek avantajlarıyla diğer akıllı sözleşmeler gibi eksiksiz
  • SNARK çalışanları: Snark çalışanları Mina ağının sağlığının ayrılmaz bir parçasıdır çünkü bu düğümler ağdaki işlemlerin SNARK kanıtlarını oluşturmaktan sorumludur. Bu kanıtları üreterek, snark işçileri Mina blok zincirinin özlülüğünün korunmasına yardımcı olur.
MINA Coin
Veriler
Dolaşan Arz
427.727.955 MINA
Toplam Arz
824.104.972 MINA
Maksimum Arz 
Belirtilmemiş
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$9.91 / $0.9233

Mina Coin Nereden Alınır ?

Anlık olarak Mina Coin , dünyanın en büyük kripto para , NFT , Fan Token platformu olan Binance üzerinden satın alabilirsiniz . Eğer hala bir Binance hesabınız yoksa BURADA yer alan bağlantı üzerinden kaydınızı başlatabilirsiniz . Şimdi Binance ‘a katıl , eşsiz ödüller , yarışmalar , etkinlikler , faydalar ve çözümlerden yararlanın !

mina coin yorum , grafik , analiz

Mina Coin Fiyat ! 1 Mina Kaç TL ?

Mina Coin  fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , MINA Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına  Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 MINA ne kadar ? Mina Coin Kaç TL ?

[ccpw id=”17188″]

Mina Coin Canlı Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . Mina Coin canlı grafik !

[ccpw id=”17189″]

Mina Coin Yorum Ve Geleceği

MINA Coin , Temmuz 2021  tarihinde $0.9233 seviyelerine gelerek tüm zamanlar rekorunu kırmıştı . 824.104.972 MINA toplam arzı bulunan kripto varlığın sadece 427.727.955 MINA civarında coini piyasada işlem görmektedir . Dünyada yer alan haber , ekonomik sıkıntılar kripto para sektörünü ciddi düzeyde olumlu yada olumsuz etkileyebilir . Kripto varlıklar için yapılan analizler ve yorumların çoğu bu etmenler baz alındığında geçerliliğini yitirmektedir . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

Mina Coin Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından Mina Coin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan MINA fiyat tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

Mina Fiyat Tahmini 2022

2022’nin geri kalanı için Mina fiyat tahminlerine gelince, farklı görüşler var. TradingBeast, 1.82337$’a doğru bir düşüş bekliyor ve WalletInvestor yıl sonuna kadar ~0.08768$ ile yankılanıyor. Örneğin, PricePrediction.net’ten diğer uzmanlar, Aralık ayında 3 doları aşan Mina’nın gelecekteki fiyatı konusunda daha hevesli.

Mina Fiyat Tahmini 2023

WalletInvestor’s, 2023 için Mina fiyat tahminlerinde madeni paranın fiyatının Aralık ayına kadar 4.20864 doların üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Mina’nın geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, Mina fiyatının o zamana kadar ~4,35$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, TradingBeast, Mina fiyatının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor ve 2023’te ~1.82717$ civarında fiyat veriyor.

Mina Fiyat Tahmini 2024

2024 için Mina fiyat tahminleri hala ağırlıklı olarak olumlu, bazı analistler 2.70258$-6,2$ aralığında (TradingBeast, PricePrediction.net) fiyatlar vaat ederken, WalletInvestor farklı bir görüşte ve fiyatın Aralık 2024’te 0,81104$’a ulaşma olasılığını belirtiyor.

Mina Fiyat Tahmini 2025

TradingBeast’in 2025 Mina fiyat tahmini için yalnızca iyimserliği var ve Mina’yı 2025 sonunda 3.60742$ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 9,1$ tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Mina fiyat tahminleri sadece 1.3152$.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, MINA projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz MINA fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, MINA projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Mina Coin Analiz

Mina Coin Teknik Analiz , MINA kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu MINA alım-satım derecesini görebilirsiniz. MINA/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir .

 

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar