Zcash Coin Nedir ? ZEC Coin Kaç TL ?

ZEC Coin Nedir
Abone Ol 

Zcash ,  gizlilik odaklı ve  global ekonomi anlamıyla hizmet vermeyi hedefleyen , merkezi olmayan kripto para birimdir. Zcash  genel prensiplerinden biri kişisel gizliliğin yanı sıra , şirket gizliliğinin de oldukça  önemli olduğuna inanan bir hedefe sahiptir. Zcash 2016 Ekim ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya giriş yapmadan önce ise geniş çaplı araştırma ve geliştirmeler yapılmıştır. Öyle ki gizliliği hatsafhada tutmak için hacker ve uzman bilim adamları projede bulunmuştur. Projede ise Roger Ver, David Dacus, Alan Fairless ve Digital Currency Group gibi ünlü grup ve kişilerde bulunmaktadır. Peki, zcash Coin Nedir ? ZEC Coin Kaç TL ? ZEC Coin Nasıl Alınır ? zcash canlı fiyat ! zcash Toplam Arz !

ZEC Coin Nasıl Alınır

Zcash Coin Nedir ?

Zcash ,  gizlilik odaklı ve  global ekonomi anlamıyla hizmet vermeyi hedefleyen , merkezi olmayan kripto para birimdir. Zcash  genel prensiplerinden biri kişisel gizliliğin yanı sıra , şirket gizliliğinin de oldukça  önemli olduğuna inanan bir hedefe sahiptir. Zcash 2016 Ekim ayında piyasaya sürülmüştür. Piyasaya giriş yapmadan önce ise geniş çaplı araştırma ve geliştirmeler yapılmıştır. Öyle ki gizliliği hatsafhada tutmak için hacker ve uzman bilim adamları projede yer almıştır. Projede ise Roger Ver, David Dacus, Alan Fairless ve Digital Currency Group gibi ünlü grup ve kişilerde bulunmaktadır.

ZEC Coin , açık kaynak kodlu ve merkeziyetsiz bir kripto para birimidir.  Zcash , ilk olarak 28 Ekim 2016 tarihinde piyasaya sürülmüştür. Zcash Bitcoin kod temelli olsa da bazı farklılıklar vardır ; gizlilik ve performans. Zcash ağını kullanıp para gönderdiğiniz zaman , halka açık blockchain’de işle gerçekleştiğini görmektesiniz. Fakat gönderici kim , alıcı kim veya ne kadar gönderim yapılma hiç kimse bilmemektedir. Btc ‘de cüzdanlar saat tarih ve tutar görünmekte iken , Zcash’ da görebildiğiniz sadece tarih ve saattir.

ZEC Coin Kaç TL ? – Zcash Canlı Fiyat !

Zcash Coin Toplam Arz : 12.603.675 ZEC ‘dir.

ZEC Coin Nasıl Alınır ?

Zcash Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. ZEC Token alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan ,OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . Zcash canlı fiyat ! zcash Toplam Arz ! [stextbox id=’warning’ caption=’OKEX %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox] 

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

ZEC Coin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.