Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !

Abone Ol 

İskoç futbol devi Glasgow Rangers Kulübü , Bitci Teknoloji firması ile resmi ortaklık duyurdu ! Bitci borsası ,Rangers Taraftar Token‘i borsa listelemelerine ekledi .  Peki tam olarak Rangers Fan Token Nedir ? RFT Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token Nasıl Alınır ?

Rangers Fan Token Nedir ? RFT Token Nedir !

Türk kripto para borsa platformu olan , Bitci Teknoloji , Paris St. Germain ve Atletico Madrid’ de dahil olmak üzere taraftar jetonlarına sahip diğer kulüplerin adımlarını takip ederek Rangers’a kendi taraftar jetonunu sunma kararı aldı. Taraftar tokenleri  , dijital varlıklar için yeni bir yön her takıma veya kulübe özgü sınırlı bir varlık sağlar ve sahibinin takım kararlarında oy hakkı olur.

[stextbox id=’info’ caption=’YENİ ÇIKAN COİNLER LİSTESİ’]Bilgi Kripto sitesinde , yeni çıkan ve yeni çıkacak coinlerden haberdar olabilir ve satın alabilirsiniz ! Yeni Çıkan Coinlere BURADAN ulaşabilirsiniz ![/stextbox]

RFT Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. Proje İskoç kulübüne büyük maddi kazanç sağlarken, dünyanın dört bir yanında bulunan kulüp taraftarlarına yönelik de çok sayıda ilke imza atacaktır. Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Çağdaş Çağlar bu anlaşmanın Türk yazılım ve Teknoloji sektörü Türkiye ekonomisi içinde büyük başarı olduğunun atını çizmektedir.

Chilliz , Sosyos.com platformunda da benzer işler yapılmaktadır. Platformun amacı profesyonel spor takımlarını ve liglerini ve taraftarların jeton satın almalarına kararlara oy vermelerine ve etkileşim yoluyla para kazanmalarına imkan sağlayacak dijital ortam sağlamaktır.

rft token nedir

Rangers  Token Nasıl Alınır ? RFT Token Nasıl Alınır ?

Rangers Fan Token , alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenler , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

 

RFT Token Nasıl Alınır ?

  • [stextbox id=’info’ caption=’BİTCİ.COM KAYIT İŞLEMİ’] Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapıyınız .[/stextbox]
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde RFT Token alabilirsiniz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.