Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !

ksk token nedir
Abone Ol 

Karşıyaka Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji iş birliği ile KSK Token hayata geçirilmiş ve kısa süre önce de satışa sunulmuştu. İlk etapta  10 Milyar adet Karşıyaka Token’e güçlü talep gelmiştir. Peki tam olarak Karşıyaka Fan Token Nedir ? KSK Token Nedir ? KSK Token Nasıl Alınır ? ! 

Karşıyaka Fan Token Nedir

Karşıyaka Fan Token Nedir?

Özellikle son bir kaç yıldır hayatımızın bir gerçeği olan kripto paralar , çeşitli sektörle tarafından özellikle önemsenmektedir. Kripto paraları önemseyen sektörlerden birisi de Spor olmuştur. Yakın zamanda Karşıyaka Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji, KSK Token için anlaştığını duyurmuştu. Bitci teknolojinin yerli blockchain platformu olan Bitcichain üzerinde çalışacak olan KSK Token 355 Milyon adettir.  KSK Token Nasıl Alınır ?  Karşıyaka Fan Token Nasıl Alınır ?

KSK Token Nedir ?

Karşıyaka Token projesinde ilk faz satışlar 19 Aralık 2020 Tarihinde başlamıştır. Ön satış fiyatı 0.30 kuruş olan KSK Token ; taraftarların  inanılmaz ilgisiyle  12 günde 10 Milyon adeti tüketmiştir. Böylelikle ön satıştan alan taraftar ve yatırımcıların ellerinde ki token‘ların değeri de yüzde  33 artmış oldu. Bitci chain üzerinde çalışan Karşıyaka Tokenlarin toplam adeti 355 Milyon adet olduğunu belirtmiştik. Bu tokenlarin 10 Milyonu 19  Aralıkta sunulmuştur. 1 Şubatta ise 15 Milyon satışa çıkartılmıştır. Söz konusu satışlar ile kulüp önemli bir finansal gelir elde etmiştir.

Proje kapsamında ki tokenları taraftar üç şekilde değerlendirebilmektedir. İlk olarak , özel içerik ve anketlere erişebiliyor; bazen de sporcularla özel buluşmalara katılabiliyor. Bütün bunların yanı sıra ,  taraftar söz konusu tokenlarla gıda alışverişinden konaklama ve teknolojiye kadar BITCI Pay anlaşmalı tüm ürün ve hizmet alanında kullanabilmektedir. Son olarak da , Tokenlari Bitci.com üzerinden diledikleri zaman alıp satabilmektedirler.

karşıyaka fan token nasıl alınır

Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Çağdaş Çağlar bu anlaşmanın Türk yazılım ve Teknoloji sektörü Türkiye ekonomisi içinde büyük başarı olduğunun altını çizmiştir.

Karşıyaka Spor Kulüp Başkanı Turgay Büyükkarcı ise ;

‘Taraftarlarımız için özel bir token projesini hayata geçiriyoruz! Blokchain dünyasında da bir ilk olma özelliğini taşıyan ve bu anlaşma kapsamında taraftarlarımızın kullanımına sunulacak olan token’lar Karşıyaka’mıza proje süresince gelir sağlayacak ‘
Şeklinde açıklamada bulunmuştur.
KSK Token

KSK Token Toplam Arzı Kaçtır ?

Bitci teknolojinin yerli blockchain platformu olan Bitcichain üzerinde çalışacak olan KSK Token 355 Milyon adettir.

KSK Token Nasıl Alınır ? Karşıyaka Token Nasıl Alınır ?

KSK Token , alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenlar , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

  • Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz!
  • Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapınız !
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde KSK Token alabilirsiniz !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.