Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !

rbt token realbetis fan token
Abone Ol 

Bitci borsası , gün geçtikçe Fan Token anlaşmalarına bir yenisi ekliyor . Bitci kendi ağı üzerinde geliştirdiği Fan Tokenleri , kendi borsasında Bitcicoin paritesi ile önce ön satışa sunup daha sonra alım satım işlemlerine açmaktadır. Fan Token anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen Bitci.com , RealBetis Fan Token ön satışını yakında başlatacağını duyurdu. Peki tam olarak , Real Betis Fan Token Nedir ? RBT Token Nedir , Nasıl Alınır ? Real Betis Fan Token Nasıl Alınır ?

rbt token nedir

Real Betis Fan Token Nedir ? RBT Token Nedir ?

Real Betis Taraftar Tokenlar, Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir ve kullanıcılara sunulacaktır. RBT Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsiniz . RBT Token hakkında toplam arz ve ön satış fiyatı hala açıklanmamıştır . Yakında zamanda duyurusu sitemiz üzerinden yapılacaktır.

bitci fan token

Real Betis Fan Token Nasıl Alınır ? RBT Token Nasıl Alınır ?

RealBetis Fan Token alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenler , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

  • [stextbox id=’warning’ caption=’REAL BETİS FAN TOKEN KAYIT SAYFASI’]Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta !  Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapınız .[/stextbox]
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , ön satış günü Bitci paritesinde RBT Token alabilirsiniz !
  • YENİ ÇIKACAK COİNLER LİSTESİ !

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.  Ön satış , Kaldıraçlı işlemlerde ve kripto para yatırımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.