dYdX Coin Nedir ? dYdX Coin Nasıl Alınır ? dYdX Kaç TL ?

dydx coin nasıl alınır

OKEx, spot ticaret için dYdX’in yerel varlığı DYDX’i listeleyecek . OKEx, ticaret açıldıktan sonra DYDX’e geçici satın alma limitleri koyacaktır. Açılıştan sonraki bir saat içinde her kullanıcı için limit 10.000$ olacaktır. Bir saat sonra 20.000 dolara, bir saat 30 dakika sonra 40.000 dolara yükseltilecek. Satın alma limitleri 2 saat 30 dakika sonra kaldırılacaktır. dYdX , ilk listelemeler sonrası , 100x geçen bir grafik izledi . Peki tam olarak , dYdX Coin Nedir ? dYdX Coin Nasıl Alınır ? dYdX Kaç TL ?

dydx coin nasıl alınır

dYdX Coin Nedir ?

DYDX Coin , dYdX topluluğunun dYdX katman 2 protokolünü gerçekten yönetmesini sağlayan bir yönetişim belirtecidir. DYDX, anlaşmanın ortak kontrolünü sağlayarak tüccarların, likidite sağlayıcılarının ve dYdX ortaklarının gelişmiş anlaşmalar için birlikte çalışmasına olanak tanır. DYDX, her biri dYdX’in gelecekteki büyümesini ve ademi merkeziyetçiliğini gerçekleştirmeyi ve kullanıcılara daha iyi bir deneyim sağlamayı amaçlayan yönetişim, ödüller ve taahhütler etrafında güçlü bir ekosistem sağlar.

dydx coin nasıl alınır

dYdX Coin Nasıl Alınır ? OKEx Borsası DYDX Coini Listeliyor !

Dünya devi Kripto borsalarından biri olan OKEx , DYDX Coini listeliyor. İşte detaylar ;

DYDX ticareti aşağıdaki programa göre başlayacaktır:

 • DYDX mevduatları 8 Eylül UTC saat 9 : 00’da açılır .
 • DYDX spot ticareti, mevduat gereksinimleri karşılandığında başlayacaktır. Ticaretin başlamasıyla ilgili ayrıntılar ayrıca iletilecektir.
 • DYDX para çekme işlemleri 10 Eylül UTC saat 10 : 00’da açılır .
 • OKEx, ticaret açıldıktan sonra DYDX’e geçici satın alma limitleri koyacaktır. Açılıştan sonraki bir saat içinde her kullanıcı için limit 10.000$ olacaktır. Bir saat sonra 20.000 dolara, bir saat 30 dakika sonra 40.000 dolara yükseltilecek. Satın alma limitleri 2 saat 30 dakika sonra kaldırılacaktır.
 • Tüm DYDX  işlem çiftlerinde SIFIR işlem ücreti olacaktır . Taker ve Maker ücretleri, hem normal hem de profesyonel kullanıcılar için bir ay boyunca (0,0) olacaktır. Bu sıfır işlem ücreti çiftlerinin işlem hacmi, işlem hacmi seviyenize göre hesaplanmayacaktır.

DYDX Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. DYDX alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan ,OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . DYDX Nedir ? DYDX Coin Nasıl Alınır ?

OKEX KAYIT LİNKİ

Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ !
 • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
 • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
 • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
 • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
 • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
 • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

dYdX Kaç TL ? 1 dYdX Kaç TL ?

Web sitemiz üzerinden , Yeni Çıkacak Coinler , Canlı Coin Fiyatları ve tüm Fan Token Fiyatlarını takip edebilirsiniz . DYDX Coin Kaç TL ? 1 DYDX Kaç TL ?

ZEC Coin

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.