Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

eses fan token nedir
Abone Ol 

Son zamanlar spor dünyasında örnekleri hızla artan blockchain işbirliklerine, Türkiye’nin köklü kulüplerinden birisi olan Eskişehirspor‘da katıldı. Eskişehir Spor Kulübü ve Bitci Teknoloji taraftar token projesi geliştirmesi konusun da anlaşmaya varmış ve 8 Mart  2021 tarihinde satışa sunulmuştur.  Peki tam olarak Eskişehirspor Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? ESES Token Nedir , Nasıl Alınır ? ESES Token !

Eskişehirspor Fan Token Nedir ?

Eskişehir Spor Kulübü  ve Bodrum Merkezli Bitci Teknoloji iş birliğiyle 8 Mart 2021 tarihinde Eskişehir Fan Token projesini hayata geçirmişlerdir.  Token Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. Proje Türkiye’nin borsa ve ödeme platformuna entegre ilk yerli blockchain‘i olan Bitcichain üzerinden çalışmaktadır. Eskişehir Fan Tokenler Bitci.com üzerinden satışa sunulmuş olup , söz konusu tokenlerin satışı kulübe çok büyük finansal gelir sağlamaktadır.

eskişehir fan token nasıl alınır

ESES Token Nedir ?

Bitcichain ağı üzerinde toplamda 260 Milyon adet ESES Token üretilmiştir. ESES Token sahibi taraftarlar ise bu tokenler sayesinde anketlerde oy verip, kulüp ile ilgili kararlarda oy sahibi olabilecekler. Bütün bunların yanı sıra sporcularla özel etkinliklere katılma şansları olabilmektedir. ESES Tokeni alan bir taraftar , söz konusu tokenlerle gıda alışverişinden konaklama ve teknolojiye kadar BITCI Pay anlaşmalı tüm ürün ve hizmet alanında kullanabilmektedir.

Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Çağdaş Çağlar bu anlaşmanın Türk yazılım ve Teknoloji sektörü Türkiye ekonomisi içinde büyük başarı olduğunun altını çizmenin yanı sıra ;

“Dünya ekonomisinin geleceği olarak gördüğümüz blockchain teknolojileri bugün spor kulüplerinin de yakında takip ettiği alanların başında geliyor. Ülkemizde de bu alandaki farkındalığın gittikçe arttığını görüyoruz. Bunun için spor kulüplerimizin yöneticilerinin de ortaya koyduğu vizyon çok önemli. Bu kapsamda Eskişehirspor Kulüp Başkanımız Mustafa Akgören başta olmak üzere bu projenin hayata geçmesinde emeği geçen tüm yöneticilerimize teşekkürlerimizi sunuyoruz. Diğer yandan blockchain uygulamaları konusunda öncü kuruluşlardan Erkin Şahinöz Akademi’nin de söz konusu projenin hayata geçmesinde çok önemli katkıları var. Kendilerine de teşekkür ediyoruz” dedi.

 ESES Token Nasıl Alınır

ESES Token Nasıl Alınır ? Eskişehirspor Fan Token Nasıl Alınır ?

ESES Token alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenler , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

  • Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta !  Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapınız.
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde ESES Token alabilirsiniz !

POPÜLER FAN TOKENLER

Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.