Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !

Abone Ol 

Ankaragücü kulübü geçtiğimiz günlerde Bitci Teknoloji firması  ile resmi  ortaklık duyurmuştu. Bitci borsası ANKA Tokeni listelemeye başladı . Peki tam olarak Ankaragücü Fan Token Nedir ? ANKA Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token Toplam Arzı Kaç ?

bitci fan token

Ankaragücü Fan Token Nedir ? ANKA Token Nedir ?

Türk kripto para borsa platformu olan Bitci Teknoloji , Paris St. Germain ve Atletico Madrid, Rangers’da dahil olmak üzere taraftar jetonlarına sahip diğer kulüplerin adımlarını takip ederek Ankaragücü Fan Token‘i de kendi taraftar jetonunu sunma kararı aldı. Taraftar tokenleri  , dijital varlıklar için yeni bir yön her takıma veya kulübe özgü sınırlı bir varlık sağlar ve sahibinin takım kararlarında oy hakkı olur.

Ankaragücü Fan Token  Bitcichain altyapısında geliştirilen bir token projesidir. Proje kulübüne büyük maddi kazanç sağlayacağı bilinmektedir. Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Çağdaş Çağlar bu anlaşmanın Türk yazılım ve Teknoloji sektörü Türkiye ekonomisi içinde büyük başarı olduğunun altını çizmektedir.

ankaragücü fan token nedir

ANKA Token Toplam Arzı Kaç ?

Bütün altyapısı Bitci Teknoloji tarafında hazırlanan Ankaragücü Fan Token  19.05.2021 tarihinde listelenmiş olup toplam arzı ise 150.000.000 dir .

Anka Token Nasıl Alınır ? Ankaragücü Token Nasıl Alınır ?

ANKA Token , alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenler , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ? Ankaragücü Token Nasıl Alınır ?

Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz!

  • Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapınız !
  •  Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde RFT Token alabilirsiniz !
  • Yeni Çıkacak Coinler Tam Listesi 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.