USDD , Bir Haftadır Dolar Değerinin Altında !

usdd haberleri
Abone Ol 

Tron algoritmik bir stabilcoin olan USDD, yaklaşık bir hafta önce dolar indeksinin altına düştü. Bildiğiniz üzere stabil yada sabit coinler itibari paraya (Dolar , Euro , vb. ) eş değer kripto varlıklardır . 

Şimdi Dünyanın En Büyük Kripto Para Borsasına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın .

USDD Hala Dolar’a Eş Değil !

1 haftayı aşan bir süre içerisinde USDD tokenin dolara sabitlenmesi beklenirken hala Dolar’a sabitlenemedi . Hatta USDD, 19 Haziran Pazar günü aralıklı olarak 92 sente düştü. Tron DAO , fiyatı istikrara kavuşturmak için rezervlerini artırdığını duyurdu.

Resmi bilgilere göre, teminat şu anda 2,3 milyar ABD dolarında. Stabilcoin bu nedenle yüzde 326 oranında kapsanıyor. 0 Haziran Pazartesi günü bir tweet’e göre, Tron DAO “tüm blok zinciri endüstrisini ve kripto pazarını korumak için” 10 milyon USDD satın aldı.

Ancak şimdiye kadar alınan önlemler gidişatı istikrara kavuşturmak için yeterli olmadı. Şu an makale itibariyle 0,975 Dolar civarında işlem görüyor . Algoritmik stabilcoin USDD, hibrit bir model kullanır ve diğerleri arasında Bitcoin, TRX, USDT ve USDC rezervleriyle desteklenir.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda Terra’nın sabit coini UST çöküşünü hep beraber seyretmiştik . Hatırlamamız gereken tek nokta UST tokeninde algoritmik bir kripto varlık olduğudur .

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
usdd
USDD
$0.980
-0.20%
725,332,035.84 USDD
$81,375,462.00
$711,277,525.00

Algoritmik Sabit Coin Hakkında

Algoritmik sabit coinler, rezerve yönelik ihtiyacı ortadan kaldırarak farklı bir yaklaşım benimser. Çıkarılan tokenlerin arzı, bir merkez bankasının para politikasına benzer şekilde algoritmalar ve akıllı sözleşmeler tarafından idare edilir. Algoritmik model, kripto ya da itibari para destekli sabit coinlere kıyasla çok daha az kullanılır ve bu modelin başarıyla idare edilmesi daha zordur .

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.