Binance Takas Farming Nedir ? Avantajları , Ödülleri , Etkinlikler

Abone Ol 

Kripto alıp-satmanın en kolay yolu ile sizleri tanıştırayım ! Evet Binance Farming bu yazımızın eşsiz konusu . Çok hızlı bir şekilde Kripto alıp-satmanın yanı sıra BNB ödülleri de kazandığınızı da unutmayalım . Bu kadarıyla da sınırlı değil ! Binance Farming kullanıcılarını benzersiz kolaylıklar , avantajlar , ödüller bekliyor . Lider kripto borsası Binance , kullanıcılar için her bir ürünü hizmeti en yüksek kalitede ve promosyonlarla donatmıştır . Bizlere ise bu avantajlardan yararlanmak düşüyor . Haydi Başlayalım !

Binance Takas Farming Nedir ?

Basit bir açıklamayla Binance Takas Farming , Binance Earn’de bulunan eşsiz bir üründür. Takas Farming kapsamında belirli token çiftlerini takas ettiğinizde ekstra BNB ödülleri kazanabilirsiniz .

Takas Farming ile Kolayca Satın Alın Ve Satın

Çok kısa bir şekilde Binance uygulaması ve Web sitesi üzerinde Takas Farming ürünü kullanabilir ve BNB ödülleri kazanabilirsiniz ! Lider kripto para borsasında avantajlar dünyasında hemen yerinizi alın ! Bilgi Kripto okurlarına özel  %20 Komisyon İndirimi ile kaydınızı şimdi başlatın

Takas Farming’e Giriş – Web Sürüm

 • Binance hesabınıza giriş yapın ve Binance Takas Farming sayfasına girmek için [Al-Sat] – [Takas Farming] seçeneğine tıklayın

binance takas farming

Token Nasıl Seçilir ?

 • Takas Farming ‘de [Satılacak Varlık] ve [Alınacak Varlık] alanlarında tokenlerin üstüne tıklayarak yada [Arama] sekmesini kullanarak Token seçimi yapabilirsiniz . Orta kısımda yer alan değiştirme butonu ile alış-satış varlıklarını yer değiştirebilirsiniz !
 • Web sürümünde [Takas Farming] ekranında , [Ödülü Tüm Tokenleri Filtreleyin] tümünü gör seçeneği ile takas ödülleri kur oranını görüntüleyebilirsiniz
 • takas farming web

Slipaj Nasıl Görüntülenir ?

 • Mobil uygulama ve web sürümünde [Takas Farming] ekranında , [Ayarlar] simgesine tıklayın . Daha sonra Slipaj Toleransı oranlarını görüntüleyebilir , tolerans oranlarını seçebilir yada kişiselleştirebilirsiniz .

takas farming slipaj

3 Adımda tüm alım-satım işlemlerinizi tamamlayın . Her şey bu kadar kısa ve basit . Bir dakika tabi ki seçili tokenlarda BNB ödülleri var  . Takas Farming Spot alım-satım işlemlerinden ziyade 3 aşamada gerçekleşmektedir . Spot alım-satım işlemlerinizde , tüm işlemler doğrudan kullanıcılar arasında gerçekleşmektedir . Ve alım – satım taleplerine göre emir oluşturmanız gerekebilir . Fakat takas farming 3 adımda gerçekleşir ve ödül ile sonuçlanır .

 • Takas edeceğiniz tokeni seçin 
 • Slipaj oranı belirleyin 
 • Takas işlemini gerçekleştirin 

Takas Farming Mobil Uygulama Rehberi

 • Binance mobil uygulamasına giriş yapın . Açılan Ana Sayfa kısmında ürünlerin bulunduğu yerde Daha Fazla yazısına tıklayın . [Önerilenyada [Al-Sat] kısmında [Takas Farmingseçeneğine tıklayın !

Token Nasıl Seçilir ?

 • Takas Farming ‘de [Satılacak Varlık] ve [Alınacak Varlık] alanlarında tokenlerin üstüne tıklayarak yada [Arama] sekmesini kullanarak Token seçimi yapabilirsiniz . Orta kısımda yer alan değiştirme butonu ile alış-satış varlıklarını yer değiştirebilirsiniz !

 • Mobil uygulamada [Takas Farming] ekranında , [Ödülü Tüm Tokenleri Filtreleyin] tümünü gör seçeneği ile takas ödülleri kur oranını görüntüleyebilirsiniz .

Slipaj Nasıl Görüntülenir ?

 • Mobil uygulama ve web sürümünde [Takas Farming] ekranında , [Ayarlar] simgesine tıklayın . Daha sonra Slipaj Toleransı oranlarını görüntüleyebilir , tolerans oranlarını seçebilir yada kişiselleştirebilirsiniz .

Mobil uygulama üzerinde 3 adımda kripto alım ve satım işlemlerinizi gerçekleştirin .

Takas Farming Nasıl Kullanılır Ve Ödüller Nasıl Alınır?

Lider kripto para borsasında her ürün hizmeti ,  çok basit ve kullanıcı odaklıdır . Tam bu noktada Takas Farming ürününü Web ve Mobil Uygulama üzerinden kullanmak için adımları takip ediniz .

Nasıl Takas Edilir? (Web Sürüm)

 • Binance web sitesinde hesabınıza giriş yapın ve [Al-Sat] – [Takas Farming] bölümüne tıklayın .

takas farming web

 • Web Sürümde , Takas etmek istediğiniz tokeni seçin ve miktarını girin. Tokeni ve miktarını doğrulayın. Sistem, piyasa fiyatını gösterecek ve slipaj ile komisyonu otomatik olarak hesaplayacaktır. Devam etmek için [Takas Et] öğesine tıklayın.

Nasıl Takas Edilir? (Uygulama)

 • Binance mobil uygulamasına giriş yapın . Açılan Ana Sayfa kısmında ürünlerin bulunduğu yerde Daha Fazla yazısına tıklayın . [Önerilenyada [Al-Sat] kısmında [Takas Farmingseçeneğine tıklayın !

 • Mobil uygulamada , takas etmek istediğiniz tokeni seçin ve miktarını girin. Tokeni ve miktarını doğrulayın. Sistem, piyasa fiyatını gösterecek ve slipaj ile komisyonu otomatik olarak hesaplayacaktır. Devam etmek için [Takas Et] öğesine tıklayın.

Takas Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

 • Web sürümde ve mobil uygulamada takas işlemi tamamlandıktan sonra bir onay göreceksiniz. Emri incelemek için [Takas Geçmişini Görüntüle] seçeneğine veya başka bir emir vermek için [Takasa Geri Dön] seçeneğine tıklayabilirsiniz.

 • Uygulamada Takas Geçmişini görüntülemek için , Takas Farming sayfasında yer alan [Takas Geçmişini Görüntüle Simgesine ]  tıklayabilirsiniz .

Ödüller Nasıl Alınır?

Binance kazandıran ürünü Takas Farming’de ödüller kazanabilmek için , ödül alınabilen takas çiftlerinde emir vermeniz gerekir . Bahsi geçen ödüller , Takas Farming’e ait BNB cinsinden komisyon iadeleridir. Ödül içeren bir takas gerçekleştirdiğiniz zaman ödüllerinizi almak için ;

 • Web sürümde BNB ödüllerini almak için , [Takas Farming] ekranında  [Ödülleri Al] tuşuna tıklayın. Takas ödülleri, Spot Cüzdanınıza yatırılacaktır.

bnb kazan

 • Mobil uygulama üzerinde Takas Farming sayfasına tıklayın . Açılan sayfada [Ödülleri Al] tuşuna tıklayın. Takas ödülleri, Spot Cüzdanınıza yatırılacaktır.

Ödül Geçmişi Nasıl Görüntülenir?

 • Web sürümde , Takas ve ödül dağıtım geçmişinizi görüntülemek için [Geçmiş] – [Takas Geçmişi] öğesine daha sonra [Alınanlar] kısmına tıklayın.

takas farming ödül geçmişi

 • Mobil uygulamada Takas ve ödül dağıtım geçmişinizi görüntülemek için [Geçmiş] – [Takas Geçmişi] öğesine daha sonra [Alınanlar] kısmına tıklayın. Tarihe, çifte ve emir türüne göre geçmiş emirler içerisinde arama yapabilirsiniz.

Takas Farming’in Temel Avantajları

Kullanım kolaylığı: Sadece bir tuşa tıklayarak takas yapın. Takas Farming, yüksek hacimli işlemler yapan yatırımcılar için kripto alım-satımı yapmanın en basit yoludur
Arbitraj fırsatları: Spot ve takas piyasaları arasındaki arbitraj fırsatlarını yakalayın
Sermaye verimliliği: DEX üzerinde alım-satım yapmaya kıyasla çok daha iyi oranlar ve düşük slipaj.
BNB ödülleri kazanma: İşlem ücretlerinin toplamda %50’sine varan oranlarda BNB ödülleri kazanın.
Komisyon indirimi: VIP kullanıcılar için alım-satım komisyonlarında %50’ye varan tasarruf.
VIP seviyesi gereklilikleri: Takas Farming’teki alım-satım hacmi, VIP seviye gereklilikleri kapsamında alım-satım hacmi koşulunda dikkate alınır.
DeFi’ye giriş: DeFi takaslarına kıyasla güvenlidir (platformun kendisi güvenlidir, hacklenme riski yoktur, SAFU)

Ne Gibi Riskler Söz Konusudur?

Yüksek miktarda işlem yaparken, slipaj görülebilir . Fakat lider kripto para borsasında ilk öncelik kullanıcılardır . Binance her bir kullanıcının riskli işlemlerinde veya işlem öncesinde kullanıcılarını bilgilendirmektedir . Bu misyon borsa için ilk önceliktir .

Yaklaşan Etkinlikler

Yüksek sıklıkta alım satım yapanlar için (yaklaşık ayda bir kez gerçekleşen) yüksek sıklıkta alım satım yarışmaları sizleri bekliyor . Binance ekosisteminde milyonlarca dolar değerinde avantajlar , ödüller , promosyonlar sizleri bekliyor .

Şimdi Takas Farming’de ‘de İşlem Yapmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Eşsiz Binance Avantajlarından Yararlanmaya Başlayın ! 

Binance Rehber İçerikler

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !

Binance Telegram
Binance Twitter

Sosyal Medya’da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !