Cardano Vasil Hard Fork’u Ertelendi , Yeni Güncelleme Tarihi !

caradan güncelleme

Tüm kripto varlıklar arasında uzun süredir ilk 10 içerisinde yer almayı başaran Cardano (ADA) geçtiğimiz dönemlerde Vasil güncellemesi ile tarih paylaşmıştı . Fakat Cardano Vasil Hard Fork’u Ertelendi , Yeni Güncelleme Tarihi !

Cardano Vasil Hard Fork’u Ertelendi !

Herkesin heyecanla beklediği Vasil yükseltmesi ertelendi . Ürün müdürü Nigel Hemsley tarafından verilen sebep, ekibin testlerin son durumunu değerlendirmek için birkaç güne daha ihtiyaç duymasıydı.

Normal şartlarda Cardano Hard Fork’u 29 Haziran olarak belirlenmişti . Fakat bu yükseltme işlemi için daha fazla zamana ihtiyaç olduğu ekip tarafından bildirildi .

Vasil,  Cardano ağının performansını  önemli ölçüde iyileştirmeyi amaçlamaktadır. Bunu yapmak için geliştiriciler, diğer şeylerin yanı sıra kendi akıllı sözleşme platformları “Plutus”u geliştirmeyi amaçlayan çeşitli ölçeklendirme çözümleri kullanıyor.

Fakat görülen o ki ADA yatırımcıları bu ertelemeyi sinirle karşılamamışlar . Ertelenme haberleri üzerine düşüş beklentisi gerçekleşmedi . Aksine ADA Coin , ufak yeşil mumlar ile hareket etmeye devam ediyor .

Cardano Güncellenme Tarihi !

Cardano Vakfı yaptığı açıklamada Vasil güncellemesini 1 ay ertelemeyi kabul etti . Bu duruma göre Vasil Hard Fork’u Temmuz ayının son haftasına doğru gerçekleşmesi bekleniyor . Her bir ADA yatırımcısı heyecanlandıran bu güncelleme sonrası ADA Coin’in nasıl tepki vereceği ise merak konusu .

  • Cardana (ADA) ATH seviyesi $3.10 ‘dır .
  • Cardana (ADA) ATL seviyesi $0.01735 ‘dır .
  • Toplam arzı , 45.000.000.000 ADA ‘dır .
  • Dolaşan arz , 33.752.565.071 ADA ‘dır .
isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
cardano
Cardano
$0.451
-3.12%
33,820,262,543.95 ADA
$694,901,902.00
$15,241,832,718.00

Cardano Satın Almak İster Misiniz ?

ADA Coin alım-satım işlemlerinizi lider kripto para borsası Binance üzerinden gerçekleştirebilirsiniz . Tüm bunların yanı sıra ADA Stake ve Binance Earn ürünleriyle ekstra pasif gelir sağlayabilirsiniz . Şimdi Binance ailesine katılın !

İlginizi Çekebilir !

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.