Ana SayfaKripto Para HaberleriNFT Deneyiminizi Zirveye Çıkarın ! Binance NFT'deki Yeni Özellikler Ve İyileştirmeler !

NFT Deneyiminizi Zirveye Çıkarın ! Binance NFT’deki Yeni Özellikler Ve İyileştirmeler !

spot_img

NFT’ler kripto ekosisteminin ayrılmaz bir ürünü . Bazı kullanıcıların hala NFT ararken istediği türde bir koleksiyonu bulmakta zorluk çektiğini görüyorum . Bir dakika tabi ki ,  Binance NFT kullanıcılarını kast etmiyorum 🙂 NFT deneyiminin de zaten çıtayı arşa çıkaran arkadaşlar , Binance NFT ‘nin yeni özellikleri ve iyileştirmeleri sayesinde NFT deneyiminizin Nirvanasını yaşamaya hazır mısınız ? 

Hemen öncesinde Lider NFT platformu Binance NFT Pazarı hakkında kısa bir bilgilendirme sunmak istiyorum . Evet , beyler , bayanlar kahvenizi alın ve arkanıza yaslanın . Bu yazıdan sonra Binance NFT Pazarında bir uzman olacaksınız ! 

Binance NFT Nedir ?

Kripto dünyasında yer alan bir kullanıcı olarak , tüm bu ekosisteminin eşsiz ürünleri ve hizmetlerinden yararlanmak benim ilk önceliğimdir . Lider kripto para borsası Binance NFT , Kripto Alım-Satım ,  Fan Token , Blockchain , Earn yada saymakla bitmeyen en üst seviye ürün ve hizmetleri sunan lider kripto para borsasıdır . Bakın ama öncelik Premium ve kullanıcı odaklı ! Binance ürün ve hizmetlerinde yer alan her bir ekosistem parçası en üst düzey seviyededir . Tüm bu işlemleri tek bir borsada yapmak ise biz kullanıcılara sunulan en yüksek seviyede , kalite deneyimidir .

Şimdi Binance ‘a Katılmanın Tam Zamanı ! Lider NFT , Kripto Borsasını Keşfetmeye Başla ! 

Evet kaydını tamamlayan kullanıcıları buraya alalım. Şimdi Binance NFT kısaca yüksek standartlı projelerin yer aldığı , düşük komisyonlar ödediğiniz ( tüm platformlar arasında en düşük ) ,  geniş NFT koleksiyonlarına sahip olan lider NFT pazarıdır .  Tabi bu kadarıyla sınırlı değil ! Binance NFT pazarında bakın çok net söylüyorum en yüksek seviyede Oyun , Sanat , Spor , E-spor , Saygın Markalar , Özel Gün Kutlama , Bayram , Premium NFT koleksiyonları ve Gizemli Kutular sizleri beklemektedir . Lider NFT platformunu bu kadar kısa bir yazıda anlatmam pek mümkün gözükmüyor . Daha detaylı incelemek ve öğrenmek isteyen arkadaşları Rehber makalelerine davet ediyorum 🙂

Binance NFT’deki Yeni Özellikler Ve İyileştirmeler !

NFT Alım Satım Deneyiminizi iyileştirmek için Binance NFT’deki yeni özellikler ve iyileştirmeleri sizler sunmak istiyorum .

 • Teklif Verme
 • Gelişmiş Filtreler
 • Gizemli Kutu satışı için bir Hatırlatma ayarlama
 • Yeni NFT Ödeme Optimizasyonu Özellikleri

Teklif Verme

Görüyorum ve arttırıyorum 🙂 NFT tüccarları için işin en keyifli kısmı . Evet tahmin ettiğiniz gibi Açık Arttırma (Müzayede) ! Binance NFT platformunda Alıcılar bir NFT için teklif verebilir Satıcılar ise kabul edebilir !

Teklif Ver ile Alım Satım İşlemlerinizi Kolayca Yapın

Lider NFT Pazarında kullanıcılar için NFT almakta satmakta çok kolaydır . Hatta bu kolaylığın için de heyecan ve keyif veren müzayedeler sayesinde bir NFT koleksiyonunuz için doğru alım yada satım fiyatına ulaşabilirsiniz . Alıcılar sabit fiyatlı NFT’ler ve Gizemli Kutular için teklif verebilir ve Satıcılar teklifleri reddetmeyi veya kabul etmeyi seçebilir. 

Alıcılar Bir Teklif Verebilir

Bildiğiniz üzere daha önce Açık Artırma yoluyla satışa sunulan NFT’lere teklif verebiliyorduk . Fakat Yeni özelliklerin eklenmesiyle artık sabit bir fiyata sunulan NFT ve Gizemli Kutular için de teklif verebilirsiniz .

 • Bir teklif için minimum fiyat bir BUSD’dir ve alıcılar bir NFT veya Gizemli Kutu için yalnızca bir teklif verebilir .
 • Bir teklif yapıldığında, tutar alıcının Finansman Cüzdanından dondurulur ve teklifinin iptal edilmesi veya süresinin dolması durumunda serbest bırakılır.
 • Alıcılar, Kullanıcı Merkezi’ndeki Satın Alma ve Satış Geçmişi altında tekliflerle yapılan işlemleri bulabilirler. 
 • Alıcılar , menü sütunundaki  Teklifler’e tıklayarak Kullanıcı Merkezi’nde yaptıkları devam eden teklifleri kolayca görebilirler .
 • Ayrıca, Teklif Yap özelliği aracılığıyla NFT’ler veya Gizemli Kutular satın aldıktan sonra alıcılar, Kullanıcı Merkezi’nde Geçmiş > Siparişler > Satın Alma Geçmişi’ne giderek tüm başarılı teklifleri takip edebilirler .

Bir NFT ‘ye teklif vermek için rehber adımları takip edin ;

 • Mobil yada web sürümünde Binance hesabına giriş yapın
 • Binance NFT platformuna erişin
 • Binance Mini NFT kullanarak daha sade ve kolay bir ara yüze erişebilirsiniz
 • Pazar Yeri yada Gizemli Kutular bölümünde kategorinize göre NFT arayabilir ve filtreleyebilirsiniz .
 • Almak istediğiniz NFT yada gizemli kutunun sayfasına ulaşın ve [Teklif Ver] seçeneğine tıklayın

NFT Alım Satım Deneyiminizi iyileştirmek için Binance NFT'deki yeni özellikler ve iyileştirmeler!

 • Teklifinizi oluşturun (Fiyat,sona erme tarihi vb.) ve [Onayla] tuşuna tıklayın .

Görsellerde yer alan teklifler temsili olarak eklenmiştir . Bir satıcının NFT değerinde mantıklı bir teklif onu cezbedebilir .

Satıcılar Bir Teklifi Kabul Edebilir

Eğer bir NFT yada Gizemli Kutu satıcıysanız, teklifleri kabul edebilir/reddedebilirsiniz . Bu tamamen size kalmış bir durumdur . Burada anlamanız gereken önemli noktalar ise ;

 • Bir satıcı aynı ürün için birden fazla teklif alırsa, her bir kripto para birimi için yalnızca en yüksek teklifi görür.
 • Satıcılar, aldıkları tekliflerin miktarını görmek için Kullanıcı Merkezine gidebilir ve menü sütunundaki Teklifler’e tıklayabilir.
 • Mobil uygulama üzerinden İşlem Geçmişi bölümünden Teklifler’e erişebilirsiniz .

Ayrıca satıcılar, Geçmiş > Siparişler > Satış Geçmişi altındaki Kullanıcı Merkezi’ne giderek Teklif Yap özelliği aracılığıyla satılan tüm NFT’leri veya Gizemli Kutuları takip edebilir

NFT’leri Keşfetme Sürecini İyileştirmek İçin Gelişmiş Filtre ve Arama İşlevleri

Bir arayışa çıktığınız zaman aklınızda ona ulaşmak için filtrelemeler yaparsınız . Bunun nedeni sonuca hızlı ulaşmaktır . Bu sayede zamandan ve can sıkıcı arayışlardan kurtulursunuz . Binance NFT ‘de aynen öyle ! Direk sonuç odaklı 🙂

Binance NFT Pazar yerinde daha özel bir deneyim için kullanıcılar artık NFT’leri gözlük veya şapka gibi Özelliklerine göre filtreleyebilir. Farklı NFT’lerin farklı Özellikleri vardır ve Özellikler doğrudan blok zincirinden türetilir, bu nedenle her koleksiyon için listelenen Özellikler farklı olacaktır.

Özellikler, her NFT Koleksiyonu sayfasında ve NFT sayfasında görüntülenecektir . Kullanıcılar, NFT Koleksiyonu sayfasındaki her Mülkün yanında parantez içinde bir sayı görebilir. Sayı, seçilen koleksiyondan belirli Özellik ile blok zincirindeki NFT miktarını temsil eder. NFT sayfasında, sayı yüzde olarak gösterilecektir. NFT deneyiminde Nirvanaya çıkıyoruz ! 

 • Mobil yada web sürümünde Binance hesabına giriş yapın
 • Binance NFT platformuna erişin
 • Binance Mini NFT kullanarak daha sade ve kolay bir ara yüze erişebilirsiniz
 • Nadir ürün koleksiyoneri olarak , NFT koleksiyonumuzu seçelim .
 • Daha kişisel bir deneyim yaşamak için NFT’leri özelliklerine/içeriklerine göre filtreleyebilir, sıralayabilir ve
  görüntüleyebilirsiniz . Örneğin Ben Rh!nox NFT koleksiyonun örnek vermek istiyorum . Bu sevimli Gergedanlar , Göz , Şapka , Burun , Ağız gibi unsurlarda belirli şekillere , renklere sahipler . Bu sayede NFT’lerin gerçek değeri ortaya daha net çıkıyor . Hadi o zaman Koleksiyonuma katmak istediğim bu NFT’leri filtreleyelim .

binance nft filtreleme

 • Sonuca hızlı ulaşmak , Binance NFT ile mümkün . Seçtiğim NFT’nin piyasa durumunu hızlı bir şekilde öğrenebilir , koleksiyonuma katmak için teklif verebilirim !
 • Artık bu gelişmiş filtreleme araçları sayesinde NFT koleksiyonunun resmi sayfasına kolay erişim sağlayabilir  : İstediğiniz NFT’yi kolayca ve hızlıca bulabilirsiniz .

Lütfen bu özelliğin yalnızca Binance NFT’nin şu anda desteklediği sözleşme adresleri için mevcut olduğunu unutmayın. 

Tüm Bunların yanı sıra , Arama ve Filtrelemenin Daha İyi Bir Yolu da Var !

Arama ve Filtrelemenin Daha İyi Bir Yolu

Binance NFT , kullanıcıların aradıkları NFT’yi daha kolay bulabilmeleri için  pazar yeri arama ve filtreleme işlevini optimize etti . 

nft filtreleme

Sık kullanılan filtre seçenekleri sayfanın sol tarafındadır ve burada kullanıcılar Koleksiyonlar, Durum, İndirim Türü, Para Birimi, Kategori ve Dosya Türüne göre aramalarını daraltabilir. Durum altında, kullanıcılar satılık NFT’lere mi yoksa Çok Yakında Çıkacak NFT’lere mi bakmak istediklerini seçebilirler.

Gizemli Kutu Lansmanlarını Kaçırmamak İçin Hatırlatma Ayarlayın.

Gizemli Kutu lansmanları en sevdiğiniz biliyorum . Sürpriz yumurta misali 🙂 Umarım ön satıştan alabilirim . Acaba SSR Nadirliğinde NFT çıkar mı ? Acaba açmadan mı satsam . Yada koleksiyonuma mı katsam . Evet , bende farkındayım ve sizlerle aynı heyecanı yaşıyorum . Özellikle Gizemli Kutu lansmanlarında tarihi ne kadar not alsam da satışı kaçırabiliyorum . Çünkü satışlar saniyeler içinde tükenebiliyor . Fakat Binance siz değerli kullanıcıları düşünerek , Gizemli Kutu Lansmanlarını kaçırmamanız için Hatırlatma özelliğini etkinleştirdi . Bu özellik sayesinde aşağıda yer alan unsurlarda deneyiminiz artacaktır ;

gizemli kutu hatırlatma

 • Son satışlardaki fırsatları kaçırmayın!
 • Binance NFT’nin yaklaşan lansmanlarını takip edin
 • Dilediğiniz gizemli kutu lansmanlarına katılın
 • Satıştan 20 dakika önce bildirim alacaksınız

Hatırlatma ayarlamak için aşağıdaki adımları takip edin ;

 • Mobil yada web sürümünde Binance hesabına giriş yapın
 • Binance NFT platformuna erişin
 • Binance Mini NFT kullanarak daha sade ve kolay bir ara yüze erişebilirsiniz
 • Gizemli kutu/NFT sayfasına gidin ve AL tuşunun yanındaki saat simgesine tıklayın

gizemli kutu alarm

 • Saat simgesine tıkladıktan sonra , Lütfen ileti yöntemini seçin . E-posta yada SMS seçeneklerini kullanabilirsiniz .
 • Daha sonra Onayla yazısına Tıklayın .

Yeni NFT Ödeme Optimizasyonu Özellikleri

Tüm bu gelişmelerin yanı sıra Binance NFT platformu ödeme optimizasyonları konusunda da ciddi özellikleri kullanıma sundu . Haydi keşfetmeye başlayalım !

Şifresiz satın alma deneyimi

Binance NFT , NFT satın almayı daha sorunsuz bir deneyim haline getirmek için, Günlük Kalan Satın Alma Sınırı’nın yerini alacak Parolasız Satın Alma Sınırı (İşlem Başına) özelliğini kullanıma sundu. Varsayılan Parolasız Satın Alma Limiti (İşlem Başına) 500 BUSD’ye ayarlanmıştır ve en yüksek değer 100.000 BUSD’dir. Tutarı ayarlamak için

binance hesap limiti

Yeni PIN Öde işlevi

Yeni PIN Öde işlevi, satın alma fiyatınız Parolasız Satın Alma Limitini (İşlem Başına) aştığında işlemlerinizi güvenli bir şekilde tamamlamanıza olanak tanır.

Ayrıca, işlem sürecinde Binance risk yönetimi politikaları tetiklenirse, Pay PIN’lerini ayarlayan kullanıcılar, satın almalarını onaylarken İki Faktörlü Kimlik Doğrulamayı (2FA) atlayabilir.

binance nft pay nedir

 • Kullanıcı Merkezi > Ayarlar > Hesap Limitine Gidin.
 • Pay Pin‘i Belirle yazısına tıklayın .
 • Şimdi Belirleyin seçeneğine tıklayın .
 • PIN’in karmaşıklık koşullarını karşılaması gerekmektedir. PIN’iniz artan veya azalan bir sayı dizisinden oluşamaz (örneğin 123456 veya 987654) ve PIN’de bir rakam en fazla iki kez yer alabilir.
 • Daha sonra Onayla seçeneğine tıklayın .
 • Pay bilgilerini önceden belirlemiş olan mevcut Binance Pay kullanıcıları , PIN’in Pay PIN’lerini yeniden ayarlaması gerekmez.
 • İlgili İçerik için Burayı Ziyaret Edebilirsiniz. 

Binance Pay Artık Binance NFT Pazar Yerinde

Binance NFT Pazaryeri , kullanıcıların NFT deneyimini geliştirmek ve işlem verimliliğini artırmak için artık Binance Pay’i destekliyor . Kullanıcılar artık Binance Pay kullanarak NFT satın alabilirler. Bu özellik şu anda yalnızca Binance NFT ikincil piyasasındaki sabit fiyatlı NFT’ler ve Gizemli Kutular için kullanılabilir. 

Kullanıcıların, satın aldıkları NFT veya Gizemli Kutunun fiyatı Şifresiz Satın Alma Limitini (İşlem Başına) aştığında Ödeme PIN’lerini girmeleri gerekecektir. Pay PIN’lerini önceden belirlemiş olan mevcut Binance Pay kullanıcılarının Pay PIN’lerini yeniden ayarlamaları gerekmez.

Binance NFT, Binance Pay ile Binance ekosisteminden kripto kullanıcılarının NFT alanına girmesinin önündeki engelleri azaltmayı umuyor. Binance Pay ile NFT satın almak için kullanıcılar artık Spot Cüzdan’a ek olarak bir ödeme yöntemi olarak Fonlama Cüzdanını seçebilirler. Binance NFT, kullanıcı deneyimini daha da geliştirmek için daha fazla cüzdan seçeneğini desteklemeye devam edecek.

Kullanıcılar, Finansman Cüzdanlarında veya Spot Cüzdanlarında yeterli bakiyeye sahipken sipariş vermek için yeterli bakiyeye sahip değillerse, Binance Pay’i kullanarak artık kripto para birimlerini doğrudan ödeme sayfasında NFT satın almak için gereken kripto para birimlerine dönüştürme seçeneğine sahiptir. . Dönüşüm, işlem sırasında gerçekleştiği için gerçek zamanlı kripto para birimi döviz kuru kullanılacaktır. Maksimum dönüştürülebilir miktar 20.000 ABD Doları eşdeğeridir.

 • Binance hesabınıza giriş yapın . 
 • Binance NFT kısmına giriş yapın .
 • Satın almak istediğiniz NFT’yi bulun ve [Hemen Al]’a tıklayın .
 • Ödeme için [Spot Cüzdan] veya [Fonlama Cüzdanı]’nı seçin. [Onayla] öğesine tıklayın .
 • Öğeyi satın almak için gerekli kriptoya sahip değilseniz, ödeme için Fonlama Cüzdanınızdaki veya Spot Cüzdanınızdaki diğer kripto para birimlerini dönüştürebilirsiniz. [Ödemek için farklı para birimleri kullanın]’ ın yanındaki kutuyu işaretleyin ve [Onayla]’ yı tıklayın .
 • Geri ödeme talebinde bulunursanız, öğe için ödemekte olduğunuz dönüştürülmüş para biriminde size geri ödeme yapılır. Örneğin, ödeme için ETH’yi BNB’ye dönüştürdünüz. Geri ödemeniz BNB’de olacaktır.
 • Cüzdanlarınızda yeterli bakiye yoksa [Satın Al/Para Yatır]’a tıklayarak yükleme yapabilirsiniz .
 • Binance Pay’in bazı özellikleri, yasal kısıtlamalar nedeniyle bazı Ülkelerde kullanılamayabilir. Daha fazla ayrıntı için lütfen Binance Pay Nedir bölümüne bakın.

Şimdi Dünyanın En Büyük NFT Pazarına Katılmanın Tam Zamanı ! Bir Binance.com hesabına kaydolarak veya Binance kripto alım satım uygulamasını indirerek başlayın . Ardından, hesabınızı doğrulayın . Eşsiz NFT Koleksiyonlarını Keşfetmeye Başlayın ! 

[table id=54 /]

[table id=50 /]

Bitcoin, Son 1 Yılda Altın, Borsa ve Dövizden Daha Fazla Kazandırdı! Şimdi Bitcoin Yatırımını Başlat!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar