Lider Kripto Borsası Binance , 5. Yılını Paris’te Kutluyor !

binance paris
Abone Ol 

Kripto ekosisteminin lider borsası Binance , 5. Yıl dönümünü Paris’te kutluyor ! Binance sizleri bu eşsiz etkinliğe katılmaya davet ediyor. #BinanceTurns5 etkinliği, Binance ekibi ve toplulukla tanışmanız için harika bir fırsat olacak . 

Kutlamalara katılmak istiyorsanız tarihi kaydetmeyi unutmayın. Ayrıca #BinanceTurns5‘i kullanarak sosyal medya kanalları aracılığıyla zaman geçtikçe daha fazla bilgi edinebilirsiniz.

Binance, Beşinci Yıldönümünü 08 Temmuz 2022’de Yüz Yüze Bir Etkinlikle Kutlayacak

Bu mükemmel etkinliğe katılmak ister miydiniz ? Cevabınızı tahmin edebiliyorum 🙂 O zaman sizlere bir müjde ! Etkinliğe girişi ücretsiz ! Ancak mekana girmek için kendi adınıza bir biletiniz olması gerekir.

Etkinlik kapsamında , görüşmeler ve yerinde etkinlikler aracılığıyla Binance topluluğuyla bağlantı kurabilecek ve etkileşim kurabileceksiniz. Binance’in Beş Yıllık Yıldönümü, Binance’in geçmişini, bugününü ve geleceğini kutlayan partiye katılma şansını kaçırmayın. Ayrıca Binance her zaman olduğu gibi en seçkin konuşmacılara , topluluk liderlerine yer verecek .

Binance yaptığı açıklamada ; Beş yıllık başarımızı kullanıcılarımızla birlikte kutlamaktan ve geçmişimiz, bugünümüz ve geleceğimiz hakkında daha fazla açıklama yapmaktan inanılmaz gurur duyuyoruz.

Paris’teki Binance etkinliğinin biletleri artık Eventbrite’ta mevcut . Binance topluluğunun başarılarını beş yılını 08 Temmuz 2022’de bir dizi panel, konuşmacılar ile kutlayacak. Bu benzersiz Topluluk Buluşmasında Binance’ın en büyük yenilikçileri Binance Angels ve birkaç tanıdık yüzle görüşme imkanını kaçırmayın .

Nasıl Bilet Alırım ?

Binance etkinlik biletleri ücretsizdir ve Eventbrite sayfamızda mevcuttur. Mekana girmek için kendi adınıza bir biletiniz olması gerekir. Biletler paylaşılamaz ve etkinliğe girişe her bilet için yalnızca bir kez izin verilecektir.

Biletini şimdi al

Bilet alırsanız ve gelemeyeceğinizi anlarsanız, lütfen rezervasyonunuzu iptal edin. Bu, Topluluk Buluşmasında başka birinin etkinliğe katılmasına olanak sağlar .

Binance Etkinliğini Canlı İzleyin !

Şahsen katılamayacaksanız, kaçırmanıza gerek yok. Binance Live ile Binance’in Beş Yıllık Yıldönümünü nerede olursanız olun izleyebilirsiniz.

Çevrimiçi misafirler için, kendinizi dışlanmış hissetmemeniz için katılabileceğiniz bir dizi etkinlik olacak! Bunlar, evden kolayca yapılabilecek alım satım, para yatırma ve toplama görevlerini içerecektir. 

Teşekkürler Binance

Tüm bu 5 yıl içerisinde en üst düzey hizmet ve kaliteyi biz kullanıcılara sunduğun için teşekkürler Binance ! Kripto ekosisteminin ayrılmaz ürünleri NFT , Fan Token , Staking , Earn , P2P ve diğer eşsiz ürünlerde en üst düzey hizmetlerden ve Binance avantajlarından yararlanmak için şimdi Binance Ailesine katılın !

Binance Haber , Duyuru , Etkinliklerinden Haberdar Ol !
Binance Twitter
Binance Telegram

Sosyal Medya'da Bilgi Kripto !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !