NEM Coin Nedir ? XEM Coin Kaç TL ?

XEM Coin Nedir

NEM Coin Blockchain teknolojisi ile korunan kripto para birimidir  ve Bitcoin ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. New Economy Movement ‘ in kısaltılmış hali NEM’dir. NEM ilk olarak 2018 ‘ de NEM Foundation  şirketi tarafından kurulmuştur. Uluslar arası para gönderiminde NEM Coin en güvenli kripto ağı olarak tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı NEM Coin genel anahtar imzalı sistemi ile özel olarak tüm bilgileri korunmaktadır. Peki , XEM Coin Kaç TL ? NEM Coin Nedir ? XEM Coin Nasıl Alınır ? NEM Coin Toplam Arz ! NEM Canlı Fiyat ! 

XEM Kaç TL , XEM Coin Kaç TL

NEM Coin Nedir ?

NEM Coin Blockchain teknolojisi ile korunan kripto para birimidir  ve Bitcoin ile entegre bir şekilde çalışmaktadır. New Economy Movement ‘ in kısaltılmış hali NEM‘dir. NEM ilk olarak 2018 ‘ de NEM Foundation  şirketi tarafından kurulmuştur. Uluslar arası para gönderiminde NEM Coin en güvenli kripto ağı olarak tercih edilmektedir. Bu sebepten dolayı NEM Coin genel anahtar imzalı sistemi ile özel olarak tüm bilgileri korunmaktadır.

NEM kurumlara ve bireysel kullanıcılara çözümler sağlamak üzere blockchain ve kriptoğrafi kullanan platformlar arası ekosistemdir.  XEM, NEM‘in NIS1 genel blockchain ağının yerel kripto parasıdır. XEM kendine has özellikleir olan , merkeziyetsiz ve açık kaynaklı kripto para birimidir. Özelliklerin belki de en önemlisi NIS1 blockchain ağının güvenceye alınma şeklidir. NIS1 ağındaki işlemlerin zamanın işlenmesi ve etik kurallara uygun şekilde kaydedilmesini sağlamak amacı ile daha çok yaygın olan Proof of Importance, PoI ismi verilen konsensüs algoritmasını kullanmaktadır.

XEM Coin Kaç TL ? – NEM Canlı Fiyat !

NEM Coin Toplam Arz: 8.999.999.999 XEM’ dir. 

XEM Coin Nasıl Alınır ?

NEM Coin almaya karar verdiğiniz zaman ilk olarak  kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekmektedir. Bu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını ilk işlen ise kimlik doğrulamasıdır. Kimliğinizi ön arka şeklinde sisteme yüklemeniz gerekmektedir. Bazı borsalar selfie istemektedir. Bu kayıt yapacağınız siteye göre değişiklik göstermektedir. XEM Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman ,  çoğu borsada yer aldığını görebilirsiniz . Bu borsalar arasında en çok tercih edilen ve en çok güvenilen borsalardan biri olan ,OKEX üzerinden alım yapmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz . XEM Coin Kaç TL ? NEM Coin Nedir ? XEM Coin Nasıl Alınır ? NEM Coin Toplam Arz ! NEM Canlı Fiyat ! [stextbox id=’warning’ caption=’OKEX %20 BONUS LİNKİ’]Düşük komisyon ücretleri , 1000 ‘den  fazla kripto para birimi ile , tüm kripto borsaları arasında ilk sırada yer alan ( Coin Market Cap Verisidir ) Dünya üzerinde en çok tercih edilen ve güvenilen Kripto Para Borsasına ,  bonus kazanmak için  BURADAN KAYIT OLUNUZ ! [/stextbox] 

  • Linke tıkladıktan sonra , sizden hesabın kurulumunu tamamlayabilmek adına , Mail adresiniz ve herhangi bir şifre oluşturmanızı istenecektir.
  • Bilgiler kısmına yazacağınız Mail adresinizi ve şifrenizi unutmamanız , daha sonra oluşabilecek sorunların önüne geçecektir.
  • Mail işlemleri tamamladıktan sonra , Mail Kutunuza doğrulama smsi gönderilecektir. Doğrulama kodu ile onaylama işlemini tamamlayınız .
  • Bu işlemlerden sonra sizden , Google Authenticator yada Sms doğrulaması isteyecektir. Burada iki doğrulamayı da kullanabilirsiniz .
  • Daha sonra sizden Doğrulama yapmanızı istenecektir. Doğrula kısmında , Kişisel Bilgiler , Adres Bilgileri gibi doğrulama işlemleri bulunuyor . Bunları doğru bir şekilde doldurmanız gerekmektedir. Doğru olmayan bilgiler ile doğrulama yapmaya çalıştığınız  takdirde üyeliğiniz engellenecektir.
  • Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra OKEX üyeliğiniz aktif olacaktır.
  • Daha sonra , Para yatırma işlemleri gerçekleştirerek , tercih ettiğiniz Kripto Paraya yatırım yapabilirsiniz .

POPÜLER FAN TOKENLER

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

XEM Canlı Fiyat

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.