İnter Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! İnter Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ?

inter fan token

İnter Fan Token , 10 Eylül 2021 Cuma günü Türkiye saati ile 14.00′te Socios borsası üzerinden  ön satışa çıkıyor. Ön satışı fiyatı 2 Euro olarak belirlenen , INTER Fan Token için kademeli alım şartları sunulacak . Socios borsası , İnter Fan Token ön satış toplam adedini 1 milyon olarak belirlendi. Kullanıcılar saat 14.00-16.00 arasında en fazla  50 adet $INTER token alabilecek. Saat 16.00 sonrası için ise maksimum satın alma adedi 250′ye çıkartılacak. Taraftarlar $INTER Token’ına sahip olarak oy kullanma hakkı elde edebilecek. İnter Fan Token Ön Satışa Çıkıyor ! İnter Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? İnter Fan Token Ön Satışı !

İnter Fan Token Ön Satışı !

İnter Fan Token Nedir ?

İnter Fan Token ( INTER Taraftar Token ) , Socios Block ağı üzerinden geliştirilen ve sunulan bir Fan Token ‘dır . İnter Fan Token , bir borsa ticaret tokeni olmaktan ziyade yatırımcılarına da çeşitli fırsatlar sunuyor . İşte o Fırsatlar !

  • Ekibinizin etki payına sahip olun
  • Sürücü koltuğuna geçin ve doğru kararları verin
  • Fantastik ödüllerle hayallerinizi gerçeğe dönüştürün
  • Süper hayranların yeni çağına katılın
  • Bilgi Kripto sitesi üzerinde yer alan FAN TOKEN bölümünden , tüm fan tokenların fiyatlarını , hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

İnter Fan Token Ön Satışı ! İnter Fan Token Nasıl Satın Alınır ?

INTER Taraftar Tokenlarını,  uygulama içi para birimimiz olan $ CHZ’yi kullanarak doğrudan Socios.com uygulamasından satın alabilirsiniz  . Tatile gittiğinizde $CHZ’yi bir döviz gibi düşünün. Önce $CHZ satın alırsınız, ardından bunları İnter Taraftar Tokenları ile değiştirirsiniz. Banka veya kredi kartınızı kullanarak da $CHZ satın alabilirsiniz.

  • Google Play Store ya da App Store üzerinden indirilecek Socios.com mobil uygulaması indirin
  • Uygulamayı indirdikten sonra yapmanız gereken telefon numarası, kullanıcı adı ve e-mail adresinizle kaydolmak. E-mail adresinize gelen maille hesabınızı aktive ettikten sonra uygulamada cüzdanınıza Chiliz ($CHZ) göndermeniz gerekiyor.
  • Ön satış saati geldikten sonra , elinizde bulunan CHZ ‘leri , İnter Fan Token ile alabilirsiniz .
  • Bu da ilginizi çekebilir: Fan Token Ön Satışlarına Nasıl Katılınır ? Socios ,Chiliz Ve Bitci Ön Satışları !

POPÜLER FAN TOKENLER LİSTESİ

Brezilya Fan Token , Bitci Borsasında ! BFT Token !
İspanya Fan Token Bitci Borsasında ! SNFT Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
MXGP Bitci İle Anlaştı ! MXGP Fan Token !
Uruguay Fan Token Bitci Borsasında ! AUF Token !

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.