Metal (MTL) Coin Yorum , Analiz , Fiyat Tahmini

mtl coin yorum analiz 2022 2023 2024 2025
Abone Ol 

Kripto varlıklar arasında uzun süredir yer alan Metal (MTL) Coin Nedir ? Metal (MTL) Coin Yorum , Analiz , Grafik , Fiyat Tahmini 2022 , 2023 , 2024 , 2025

İçerik Rehberi

Metal (MTL) Coin Nedir ?

Metal, kullanıcıları tanımlamak için İşlenmiş Ödeme Kanıtı’nı kullanan ve onları fiat para birimini kripto para birimine dönüştürdükleri için ödüllendiren blok zinciri tabanlı bir sistemdir . Metal, bitcoin veya platformda bulunan herhangi bir kripto para birimi için bir köprü görevi görebilir. Metal ayrıca, kullanıcıların günlük durumlarda kripto ile ödeme yapmalarını sağlayan ön ödemeli bir banka kartı hizmeti de sunuyor.

Platformun, Ethereum blok zincirinde çalışan simgesi MTL vardır . MTL tokenları, kullanıcılara herhangi bir para biriminde işlem yaptıklarında ödüllendirilir. Belirtecin kendisi de platformda bir ödeme yöntemi olarak kullanılabilir.

Metal (MTL)
Veriler
Dolaşan Arz
66.588.888 MTL
Toplam Arz
66.588.888 MTL
Maksimum Arz 
66.588.888 MTL
Çıkış Tarihi
2017
ATH / ATL
$14.82 / $0.1159

MTL Coin Nereden Alınır ?

Metal Coin alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman öncelikle söz konusu borsalara kayıt işlemi yapmanız gerekmektedir. Eğer hala kaydınız yoksa buradan Kayıt yaparak dünyanın en büyük Kripto para borsası olan Binance ‘ dan kolayca alım-satım yapabilirsiniz!

MTL Coin Fiyat ! 1 MTL Kaç TL ?

Metal Coin fiyat bilgisine anlık olarak Bilgi Kripto web sitesi üzerinden erişebilirsiniz . Ayrıca , Metal Fiyat , Analiz , Yorum , Grafik , Hesap Makinesi , Piyasa Değeri ve daha fazlasına Buradan ulaşabilirsiniz ! 1 MTL ne kadar ? MTL Coin Kaç TL ?

isim Fiyat24 saat % Arz hacim Piyasa değeri
metal
Metal
₺20.07
-1.51%
64,633,864.15 MTL
₺98,746,530.32
₺1,297,312,402.20

MTL Coin Grafik

Bilgi Kripto sitesinde anlık olarak tüm kripto birimlerin ve coinlerin grafik , fiyat , yorum ve geçmiş verilerine Buradan ulaşabilirsiniz . MTL Coin canlı grafik !

  • metal
  • Metal
    (MTL)
  • Fiyat
    $1.09
  • Piyasa değeri
    $70.45 M

MTL Coin Yorum Ve Geleceği

Metal (MTL) Coin 2017 yılından beri kripto para piyasasında yer alan altcoindir . Metal Coin , Eylül 2017 tarihinde en yüksek fiyat seviyesi olan $14.82 ‘ı görmüştür . Makale tarihiyle aradan geçen beş yıl içerisinde bu fiyattan çok uzak kalmıştır.

.Kripto varlıklarda ciddi düşüşler ve yükselişler ön görülemez hareketler ortaya çıkabilir .Bu yüzden dünyada yer alan olumlu ve olumsuz haberler kripto paraları çok ciddi şekilde etkileyebilir . Bunu özetlemek gerekirse herhangi bir kripto para birimi 100x 1000x hatta 10.000x bile artabilir ve tam bu artış seviyelerinden de daha fazla düşebilir .

Bu durum yüzünden kripto varlıklar için analiz , inceleme , teknik detaylar geçersiz kalabilir . Herhangi bir kripto varlığa yatırım yapmadan önce detaylı bir şekilde araştırmalı ve kararı kendiniz vermelisiniz . Buradaki bilgiler kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir

MTL Coin Fiyat Tahmini

Aşağıda, popüler tahmin platformlarından MTLCoin için fiyat tahminlerini topladık. Aşağıda yer alan MTL fiyat yorum tahminleri , kullanıcı bilgilendirme amaçlı olarak toplanmaktadır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . İşte uzman analist ve sitelerden toplanan tahminler .

MTL Coin Fiyat Tahmini 2022

2022’nin sonu itibariyle, Metal fiyat tahminleri ağırlıklı olarak pozitif kalırken, bazı analizler fiyatı yaklaşık 1.73003$ olarak vaat ederken, PricePrediction.net fiyatın yıl sonuna kadar 3$’a ulaşma olasılığını bile belirtiyor.

MTL Coin Fiyat Tahmini 2023

TradingBeast’s, 2023 için Metal fiyat tahminlerinde, madeni paranın fiyatının Aralık ayına kadar 1.96025$’ın üzerine çıkacağını tahmin ediyor. Metal’in geleceğini tahmin eden PricePrediction.net, Metal fiyatının o zamana kadar ~3,09$’a ulaşacağını söyleyerek daha fazla büyüme bekliyor. Aksine, WalletInvestor, 2023’te yaklaşık 0,55116$ fiyat teklifinde bulunarak Metal fiyatlarının düşeceğini tahmin etmeye devam ediyor.

MTL Coin Fiyat Tahmini 2024

Uzmanlar, 2024 için Metal fiyat tahminlerinde hemfikir – herkes Metal’in fiyatının o yılın sonuna kadar artmasını bekliyor. WalletInvestor, fiyat artışının 2.15871$’a ulaşacağını tahmin ediyor. PricePrediction.net’in araştırmasına göre Metal’in fiyatı 4,28 dolara kadar çıkabilir. TradingBeast’in tahmini de olumlu: analistleri, 2024 yılına kadar Metal’in fiyatının yaklaşık 2.74913$ olacağı görüşünde.

MTL Coin Fiyat Tahmini 2025

TradingBeast, 2025 Metal fiyat tahmini için yalnızca iyimserliğe sahip ve Metal’i 2025 sonuna kadar 3.31385$ olarak değerlendiriyor. PricePrediction.net olumlu bir tahminle aynı fikirde ve aynı dönem için 6.34$ tahmin ediyor. Öte yandan, WalletInvestor ekibi daha karamsar – bu yılın Aralık ayı için Metal fiyat tahmini sadece 0.13779 dolar.

Yukarıda bahsedilen analizler ve fiyat tahminlerinde de anlaşılacağı gibi, MTL projeksiyonları oldukça çelişkilidir. Gelecekteki olumlu veya olumsuz MTL fiyat hareketleri hakkında evrensel bir fikir birliği yoktur. Gerçekten de, gelecekteki olası büyüme çeşitli faktörlere bağlıdır: duyurular, MTL projelerinin yeni teknolojik çözümleri, genel olarak kripto ortamı, yasal konum vb. Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Burada yer alan veriler , kullanıcı bilgilendirme amaçlıdır . Herhangi bir yatırım tavsiyesi kapsamında değildir . Herhangi bir kripto para birimine yatırım yapmadan önce kendi araştırmanızı yapmanız gerektiğini hatırlatmak isteriz.

Diğer Coin Analiz

MTL Coin Analiz

MTL Coin Teknik Analiz , MTL kripto para birimi için %100 doğru teknik analizin pek mümkün olmamasına rağmen, TradingView’in bu gelişmiş teknik analiz aracında, seçilen zaman dilimi için gerçek zamanlı toplu MTL Coin alım-satım derecesini görebilirsiniz. MTL/USD için özet, en popüler teknik göstergelere dayanmaktadır: Hareketli Ortalamalar, Osilatörler ve Pivotlar. Bilgi Kripto Teknik analiz aracı sadece bilgilendirme aracı olup , yatırım tavsiyesi kapsamında değildir.

 

Göz At

Yeni Çıkan Coinler Ve Ön Satış
Tüm Fan Token Fiyat Ve Analizleri
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.