Havayolları NFT Biletlerini Çıkaracak!

Flybondi nft teknolojisi
Abone Ol 

Arjantinli havayolu Flybondi, operasyonlarında blockchain teknolojisini tanıtıyo ve kısa süre önce, müşterilerin olanaklarını genişleterek, NFT olarak bilet vermeye başlayacağını duyurdu. Kullanıcılar, örneğin geçerli uçuştan üç gün öncesine kadar tokenları diğer yolculara satabilir veya aktarabilir. Arjantinli Havayolu Flybondi, NFT Teknolojisini Kullanacak!

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Arjantinli Havayolu Flybondi, NFT Teknolojisini Kullanacak!

Daha fazla şirket, getirebilecekleri algılanan faydalar ve avantajlar nedeniyle iş modellerinin bir parçası olarak NFT’leri dahil ediyor. Düşük maliyetli bir Arjantin havayolu olan Flybondi, operasyonlarında blok zinciri teknolojisini kullanmaya karar verdi ve müşterilerin onlarla yapabileceklerinin kapsamını genişleterek, karşılıksız tokenler (NFT’ler) olarak bilet düzenleyeceğini duyurdu.

Bir blockchain teknoloji geliştirme şirketi olan Travelx tarafından geliştirilen çözüm, müşterilerin uçuştan üç gün öncesine kadar kullanıcıların isimlerini değiştirerek biletlerin ticaretini, transferini ve satmalarını sağlayacak.

Önerilen Makaleler

Ayrıca, başlangıçta USDC dahil olmak üzere sabit paralarla Binance Pay kullanarak bu biletleri satın alma olasılığını da tanıttı. Ancak Travelx, müşterilere daha fazla olanak sağlamak için diğer stablecoin‘lerin dahil edileceğini duyurdu.

Kullanıcıların değişiklikle elde edebilecekleri avantajlarla ilgili olarak Travelx şu ifadeleri kullandı :

‘Sektördeki bu yenilik, önceden bilet satın alma riskleri olmadan daha iyi fiyatlara erişerek seyahat planlarını tahmin edebilecek gezginler için daha fazla esneklik sağlayacaktır.’

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.