Kucoin, HIDOODLES Listelemesini Duyurdu!

HIDOODLES
Abone Ol 

Geçtiğimiz aylarda NFT’ler için çığır açan bir hizmet sunan Kucoin, NFT ETF hizmetini kullanıcılarına duyurmuştu. Tam da bu kapsamda Kucoin yeni bir listeleme duyurdu. HIDOODLES Nedir, Fiyat, Yorum bilgisi bu yazımızda.

HIDOODLES Nedir?

Kucoin NFT ETF, kullanıcılara popüler NFT’leri USDT ile alım-satım imkanı sunmaya devam ediyor. Makale tarihiyle yeni bir proje NFT ETF alanında listelendi.

hiDOODLES, Fracton Protokolünün Meta-Swap havuzunda bir Doodles’nin 1/1.000.000 sahipliğini temsil eden bir ERC-20 tokenidir. Fracton Protokolü tarafından desteklenen hiDOODLES artık KuCoin‘de bulunuyor. Desteklenen işlem çifti HIDOODLES/USDT’dir.

  • İlk Toplam Arz: 21,000,000

Fracton Protocol Hakkında

Fracton Protokolü, iki aşamalı fraksiyonelleştirmeye (ERC721-ERC1155-ERC20) sahip bir NFT likidite altyapısıdır ve her türden NFT için izin gerektirmeyen likidite ve oracle sağlar. Fracton, son derece reforme edilmiş bir ERC1155 orta katman standardına dayalı olarak, protokolün verimliliğini artırmak, gas ücretlerini düşürmek ve varlık güvenliğini en üst düzeye çıkarmak için statüsüz bir akıllı sözleşme sistemi oluşturmaktadır.

Listelenen Diğer Tokenlar;

Göz At

Yeni Çıkan Coinler (ICO,IDO)
Airdrop & Testnet
Anlık Kripto Para Fiyatları
En İyi Kripto Para Borsaları
Son Dakika Kripto Para Haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter, Instagram ve Telegram'da takip edebilirsiniz! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da!
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.