Ana SayfaAltcoin HaberleriISKRA (ISK) Token Gateio'da Listeleniyor!

ISKRA (ISK) Token Gateio’da Listeleniyor!

spot_img

Yeni çıkan coinler ile çok fazla popüler hale gelen Gate.io borsası Startup alanında yeni bir ön satış duyurdu. 28/09/2022 tarihinde başlanacak satış için tüm detaylar bu yazımızda.

ISKRA (ISK) Token Nedir?

Iskra, oyuncuları ve oyun stüdyolarını bir araya getiren bir blockchain oyun merkezidir. Platform, oyuncuların kaliteli blok zinciri oyunlarını keşfetmelerine ve keyfini çıkarmalarına ve kendi topluluklarını oluşturmalarına olanak tanır. İlgilenen kullanıcılar, Launchpad aracılığıyla ilk kez yeni oyun projelerini keşfetme fırsatına sahip olacaklar.

Kullanıcılar ayrıca oyun içi tokenları ve oyun dışında değiştirilemez tokenlar (NFT‘ler) olarak basılan diğer oyun içi varlıkları serbestçe takas edebilir. Prohe sahipleri kendilerini, her biri geniş bir deneyim ve anlayış getiren derin blok zinciri ve oyun uzmanlığına sahip bir İş Ekibi ve Teknik Ekip olarak görmektedir. Kısacası, güçlendirilmiş bir topluluk tarafından yönlendirilen blok zinciri oyunları için gerçekten evrimsel bir platform oluşturma misyonuyla birleşmiş kıdemli blok zinciri ve oyun profesyonellerinden oluşan bir ekip olarak bildiriyor.

ISKRA (ISK) Nasıl Alınır?

ISK Token, Gate.io borsasında ön satışa sunulmaktadır.

ıskra satın al

Iskra Hub Zinciri

Iskra Hub Zinciri, Launchpad’den NFT Marketplace’e kadar ekosistemimiz için gerekli hizmetleri destekleyen ana ağ blok zinciridir. Ekosistemimizdeki farklı oyun zincirlerinin birbirleriyle sorunsuz ve güvenilir bir şekilde iletişim kurmasını sağlayan ve ekosistemdeki tüm varlıklar için bir merkez görevi gören bir birlikte çalışabilirlik protokolüdür.

Launchpad

Launchpad, oyun stüdyolarının üzerinde çalıştıkları bir blok zinciri oyun projesini pazarladığı ve fon sağladığı ve/veya erken kullanıcıları çektiği yerdir. Topluluğumuzun üyeleri de bu yeni projeleri keşfetmek için Launchpad’e katılabilir.

Swap

Kararlı Takas, kullanıcıların çeşitli sabit paraları ($USDT, $USDC gibi) kendi sabit paramız olan $iUSD ile değiştirmesine olanak tanır. Uzun vadede kredi kartı ve banka havalesi gibi geleneksel ödeme yöntemleriyle de kullanılabilecek olan $iUSD, platformumuzda ve oyunlarda varsayılan sabit coindir. $iUSD’nin blockchain oyunlarının popülerleşmesinde çok önemli bir rol oynayacağına inanıyoruz. ($iUSD hakkında daha fazla bilgi için lütfen “Token Ekonomisi” başlıklı bölüme bakın.)

Merkezi Olmayan Değişim (DEX)

DEX, Iskra tarafından sağlanan, oyun tokenlarını $ISK veya $iUSD (ve tam tersi) ile değiş tokuş edebileceğiniz merkezi olmayan bir değişim hizmetidir.

NFT Pazar Yeri

NFT Pazarı iki pazardan oluşur: Oyun NFT’lerinin başlangıçta oyun stüdyoları tarafından sunulduğu Birincil Pazar ve oyuncuların oyun içi öğeler gibi NFT varlıklarını serbestçe takas edebildiği İkincil Pazar.

Köprü

Köprü, Iskra Hub Zincirini, oyun zincirlerini (Iskra’nın yan zincirleri olan) ve harici blok zincirlerini birbirine bağlayan bir köprüdür. Çoğu blok zinciri oyunu kendi zincirleri üzerinde çalıştığı için, birden fazla blok zincirini birbirine bağlayan güvenli ve güvenilir bir köprü, ekosistemimizin vazgeçilmez bir bileşenidir.

Cüzdan

Cüzdan, kullanıcıların dijital varlıklarını sakladıkları bir havuzdur. Ayrıca platformumuzdaki tüm hizmetlere tek bir yerden erişim sağlar. Ekosistemimizdeki tüm oyunları ve hizmetleri keşfetmek ve bunlarla etkileşim kurmak için bir kapıdır.

ISKRA (ISK) Kurucusu Kimdir?

Iskra’nın CEO’su Eugene, Iskra’yı gerçeğe dönüştürmek için her alanda en iyi uzmanları bir araya getirdi. İki başlangıç ​​deneyimi ve bir iş çıkışı ile birlikte iki blok zinciri projesini başarıyla başlattı. ICON projesinin teknik sorumlusu ve aynı zamanda LINE – Asia_s #1 messenger platformunun blockchain yöneticisiydi.

[table id=45 /]

[table id=46 /]

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi TWİTTER ve TELEGRAM'da takip edebilirsiniz! Airdrop ve Yeni Çıkacak Coinler için YOUTUBE Kanalımıza Katılın!


Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.

Diğer Yazılar

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Günün Kripto Haberleri

Popüler Yazılar