Bitci Borsası 100 TL Değerinde Bitcicoin Dağıtıyor !

bitcicoin 100 tl hediye

Bitci borsasından büyük kampanya ! Aralık Sonuna Kadar Hesap Onayı Gerçekleştiren Kullanıcılara 100 TL Değerinde Bitcicoin Hediye ! Bitcicoin ( BITCI ) , Bitci Blockchain ‘de yer alan Kripto Para birimidir . Bitcichain yetki kanıtı kullanır. Proof of Authority, blockchain ağları (özellikle özel ağlar) için pratik ve verimli çözümler sunan itibara dayalı bir fikir birliği algoritmasıdır. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için kurulmuştur .

Bitci Borsası 100 TL Değerinde Bitcicoin Dağıtıyor !

İspanya , Brezilya , MotoGP , Rangers gibi büyük spor kulüpleri ile anlaşma sağlayan Bitci borsası , kullanıcılara 100 TL değerinde Bitcicoin hediye ediyor . 100 TL değerinde Bitcicoin kazanabilmek için gereken şartlar ;

 • Kampanya, Bitci Teknoloji A.Ş. tarafından, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden gerçekleştirilecektir.
 • Kampanyaya katılım, Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinde yapılan işlemlere göre olacaktır.
 • Kampanya 15.10.2021 saat 00.00.01 itibarıyla başlayacak ve 31.12.2021 12:00:00 itibarıyla sona erecektir. (Türkiye Saati İle GMT+3)
 • Kampanya süresi boyunca Bitci.com alım-satım platformu ve mobil uygulaması üzerinden üyelik oluşturarak hesap onayı gerçekleştiren kullanıcılar 100 TL değerinde Bitcicoin kazanacaktır.
 • Hediye Bitcicoin’ler, hesap onaylanması işlemlerinin tamamlanmasıyla birlikte cüzdanlara yansıtılacaktır.
 • Kampanya mevcut ve yeni üyelikleri kapsamaktadır.
 • Katılım için, Bitci.com kullanıcı hesabında belirtilen kişi geçerli sayılacaktır ve hesapta belirtilen bilgiler doğru kabul edilecektir. Hesapta kayıtlı olan bilgilerin doğru olması katılımcının sorumluluğudur.
 • Kazanılan hediye, kampanyaya katılan Bitci.com hesabında bilgileri bulunan kişiye aittir. Başka kişilere devredilemez, satılamaz ya da başka bir şekilde kullanılamaz.
 • Aynı tarihlerde gerçekleşecek diğer etkinliklerin kazananları arasında olmak, bu kampanyada ödül kazanmaya engel teşkil etmez.
 • Katılımcının cihazından veya internet bağlantısından kaynaklanabilecek teknik problemlerden dolayı Bitci Teknoloji A.Ş. sorumluluk kabul etmez.
 • Katılımcıların herhangi bir yöntem ile sistemi veya kampanyayı manipüle etme durumlarında değerlendirme ve iptal hakkı Bitci Teknoloji A.Ş.’ye aittir.

Bitci Teknoloji A.Ş., Katılım Şartları üzerindeki düzenleme ve değişiklik haklarını saklı tutar.

Tüm katılımcılar, Katılım Şartları’nı kabul etmiş sayılırlar.

NOT: Hesap onayı; kullanıcı kimliğinin ön yüz ve arka yüz fotoğrafının ve selfie ile birlikte görünecek şekilde beyaz bir kağıda borsa ismi [Bitci] ve tarih yazılı fotoğrafın yüklenmesi şeklinde gerçekleşmektedir.

bitcicoin

Bitci Borsası  Kayıt Rehberi

 • Bitci Borsasına katılmak için BURADAN siteye giriş yapın .
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemini tamamlamanız gerekmektedir.
 • Daha sonra , Panelden , Türk Lirası , Bitcicoin ve USDT olarak alım işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz .

Bitci Nedir

Bitci Borsasının Anlaşmalı Olduğu Spor Kulüpleri – Bitci Fan Tokenleri

Bitci borsasında , Bitcicoin paritesi ile , Fan Tokenler alıp satabilirsiniz . Yer alan Fan Tokenlerin , sadece Bitcicoin ile alım satıma izin verilmektedir. Bitci’nin , bünyesine kattığı bazı kulüpler !

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.