Brezilya Fan Token , 25 Ağustos ‘ta Bitci Borsasında ! BFT Token !

Abone Ol 

Temmuz ve Ağustos aylarını çeşitli ön satışlar ile geçiren Bitci Borsası , ön satışların ardından fan token listelemelerini başlatıyor . Peki tam olarak , Brezilya Fan Token , 25 Ağustos ‘ta Bitci Borsasında ! BFT Token Nedir , Nasıl Alınır ? Brezilya Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? 

bitci fan token

Brezilya Fan Token , 25 Ağustos ‘ta Bitci Borsasında ! BFT Token Nedir ?

Brezilya Fan Token , Brezilya Milli Takımına ait bir kripto para birimidir . Brezilya Taraftar Tokenları, Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir . Brezilya Taraftar Tokenları satın alarak milli takımı destekleyebilir ve özel deneyimlere, anketlere ve ödüllere katılarak milli takımda söz sahibi olabilirsiniz.  . Toplam arz , 100.000.000 adettir . 27.07.2021 / 17:00 tarihinde , 30 Milyon adet BFT Token 0,50 Euro ‘dan ön satışı gerçekleştirilmiştir  . Borsa listeleme tarihi ise , 25.08.2021 / 17:00 ‘dir . BFT Token ilk kez ve sadece Bitci borsasında listelenecektir .

bft token nedir nasıl alınır

Brezilya Fan Token Nedir , Nasıl Alınır ? BFT Token Nasıl Alınır ?

BFT Token’ı 25 Ağustos saat 17:00’da bitci borsasında listelendikten sonra satın alabileceksiniz. BFT Token satın almak için önce Bitcicoin almalısınız . [stextbox id=’warning’ caption=’BREZİLYA FAN TOKEN KAYIT SAYFASI’]Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapıyınız .[/stextbox]

  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde ön satışlara katılabilirsiniz .
  • Yeni Çıkacak Coinleri ve Yeni Ön Satışları BURADAN inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

POPÜLER FAN TOKENLER

Düzenle
Karşıyaka Fan Token Nedir? KSK Token Nasıl Alınır ? KSK Token !
TBFT Token Nedir ? TBFT Token Nasıl Alınır ?
Ankaragücü Fan Token Nedir ? Anka Token Nasıl Alınır ? ANKA Token !
Rangers Fan Token Nedir ? Rangers Token Nasıl Alınır ? RFT Token !
Real Betis Fan Token , Çok Yakında Bitci Borsasında !
Eskişehirspor Fan Token Nedir? ESES Token Nasıl Alınır ?

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.