Bitci Nedir ? Bitcicoin Nedir ? Bitcicoin Nasıl Alınır ?

bitcicoin nasıl alınır
Abone Ol 

Bitci.com 2018 yılında , Çağdaş Holding kurucusu olan , Çağdaş Çağlar tarafından kurulmuştur. Çağdaş Çağlar , Bitci Borsasını , sıradan alım satım yapılan bir platformdan daha çok , Bitci ağında , çeşitli spor kulüpleri ile anlaşarak , kendi platformunda , yayınlayarak yüksek bir kullanıcı kapasitesine ulaşmış durumdadır. Peki tam olarak , Bitci Nedir ? Bitcicoin Nedir ? Bitcicoin Nasıl Alınır ? Bitci Fan Tokenleri !

bitcicoin ne

Bitci Nedir ?

Bitci , 2018 yılında , Çağdaş holding bünyesinde kurulmuş ve geliştirilmiştir. Bitci ‘yi diğer borsalardan ayıran en önemli noktalardan biri ise , kendi ağına sahip olmasıdır. Türkiye’de kendi ağını kullanan ilk kripto para Bitcicoin ‘dir . Bitci’nin bu kadar popüler hale gelmesinin en önemli etkeni ise Fan Tokenlerdir. Bitci borsası 2018 tarihinden itibaren , çeşitli spor kulüpleri ile anlaşarak kendi bünyesine katmıştır .  Yazı tarihi itibari ile anlık işlem hacmi , 1.2 B ‘dir . Saniye başına yapılan işlem 1000 ‘in üzerindedir . Ve borsada 7/24 canlı destek hatları ve telegram grupları mevcuttur . Borsada işlem yapmak için kimlik doğrulama mecburidir.

Bitci Nedir

Bitcicoin Nedir ? Bitcicoin Nasıl Alınır ?

Bitcicoin ( BITCI ) , Bitci Blockchain ‘de yer alan Kripto Para birimidir . Bitcichain yetki kanıtı kullanır. Proof of Authority, blockchain ağları (özellikle özel ağlar) için pratik ve verimli çözümler sunan itibara dayalı bir fikir birliği algoritmasıdır. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için kurulmuştur . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenler , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir. Toplam Bitcicoin arzı ise 100.000.000.000 BITCI olarak bildirilmektedir. BITCI , XT , FİNEBOX ve Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

  • Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN SİTEYE GİRİŞ yapın.
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , kendi yüzünüz ve yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
  • YENİ ÇIKACAK COİNLER NELERDİR ?

bitci fan tokenler

Bitci Borsasının Anlaşmalı Olduğu Spor Kulüpleri – Bitci Fan Tokenleri

Bitci borsasında , Bitcicoin paritesi ile , Fan Tokenler alıp satabilirsiniz . Yer alan Fan Tokenlerin , sadece Bitcicoin ile alım satıma izin verilmektedir. Bitci’nin , bünyesine kattığı bazı kulüpler !

Göz At

FAN TOKEN Fiyatları

Bilgi Kripto web sitesinde  yer alan FAN TOKEN bölümünden anlık olarak , tüm fan tokenların fiyatlarını , grafiklerini ve hacimlerini görüntüleyebilirsiniz .

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitterda, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de !

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.