8PAY Nedir ? 8PAY Nereden Alınır ?

8PAY Nedir

8PAY çok çeşitli tokenlardan , tek , yinelenen ve isteğe bağlı ödemelere erişim sağlayan kripto ödeme işlemcisi olarak bilinmektedir. Peki tam olarak 8PAY Nedir ? 8PAY Nereden Alınır ? 8PAY Toplam Arz ! 8PAY Nasıl Alınır ? 8PAY Kaç TL ? 

8PAY Nedir ?

8PAY çok çeşitli tokenlardan , tek , yinelenen ve isteğe bağlı ödemelere erişim sağlayan kripto ödeme işlemcisi olarak bilinmektedir. Pay’in akıllı akıllı sözleşme mimarisi, kripto para cüzdanınızın normal bir banka hesabı gibi çalışmasını sağlamaktadır. 8Pay uygulaması aracılığıyla yalnızca birkaç tıklamayla abonelik tabanlı ödemeleri etkinleştirebilmektedir.  Şu anda 8Pay, çok çeşitli BEP-20 Jetonlarını desteklemektedir, fakat çok yakında Matic, Solana ve diğer zincirlere yayılacaktır. Platform tarafından desteklenen belirteçlerin kapsamını genişletmek için farklı zincirlerin entegrasyonu da planlanmaktadır. Değişken Yinelenen faturalama modeli, aynı aralıkta düzenli olarak gerçekleştirilen farklı tutarlarda yinelenen ödemeler için kullanılır.

8Pay , blok zinciri ile doğrudan etkileşime girmeye gerek kalmadan RESTful API’lere hızlı yanıtlar sunmaktadır . 8pay tarafından kontrol edilen ve barındırılan API’ler, blok zincirinde depolanan bilgilerin önbelleğe alınmış bir versiyonundan okunur. Herkes, doğru ve güncel olduğundan emin olmak için 8pay API’leri tarafından sağlanan tüm bilgileri zincir üstü verilerle doğrulayabilmektedir.

8PAY Kaç TL ? 

8PAY Toplam Arz !

8PAY Toplam Arz : 88.888.888 8 pay’dır.

Önerilen Makaleler

8PAY Nasıl Alınır ?8PAY Nereden Alınır ?

8PAY almaya karar verdiğiniz zaman öncelikle kripto para alım satım yapan sitelere doğrudan kayıt olmanız gerekecektir. Söz konusu sitelere veya sitelerden birine  kayıt olduktan sonra yapacağını öncelikli işlem ise kimlik doğrulamasıdır. Nüfus cüzdanınızın ön arka yüzünü sisteme yüklemeniz istenmektedir. Bazı borsalar ise selfie isteyebilmektedir. Bu istek kayıt yapacağınız siteye göre değişebilmektedir. 8PAY  alım satım yapmaya karar verdiğiniz zaman bir çok  Borsada yer aldığını görebilirsiniz.8PAY Nedir ? 8PAY Nereden Alınır ? 8PAY Toplam Arz ! 8PAY Nasıl Alınır ? 8PAY Kaç TL ? 

  • Diğer Coin alım satım işlemleri için , BURADAN üyelik işlemlerinizi tamamlayınız .
  • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
  • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
  • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
  • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.

Göz At

Yeni Çıkacak Coinler Listesi
Yeni Çıkacak Fan Tokenler Nasıl Alınır ?
Kripto Para Haberleri
Altcoin Haberleri
Fan Token Fiyatları
Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da, Facebook‘ta ve Instagram‘da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın! Bilgi Kripto , Google News ‘de ! Coin Analiz , Yeni Çıkacak Coin İnceleme ile Bilgi Kripto Youtube 'da ! Şimdi Bize Katılın !
Sorumluluk reddi: Bu bir basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir. Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.