İspanya Fan Token Bitci Borsasında ! SNFT Token !

SNFT Token
Abone Ol 

Bitci borsası , gün geçtikçe Fan Token anlaşmalarına bir yenisi ekliyor . Bitci kendi ağı üzerinde geliştirdiği Fan Tokenleri , kendi borsasında Bitcicoin paritesi ile önce ön satışa sunup daha sonra alım satım işlemlerine açmaktadır. Fan Token anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen Bitci.com , İspanya Fan Token 28.08.2021 tarihinde satışını başlatmıştır. İspanya Fan Token Bitci Borsasında ! SNFT Token ! SNFT Token Nasıl Alınır ? İspanya Fan Token Nasıl Alınır ? SNFT Token Toplam Arz ! İspanya Fan Token Toplam Arz ! 

İspanya Fan Token

İspanya Fan Token Bitci Borsasında !

Bitci borsası , gün geçtikçe Fan Token anlaşmalarına bir yenisi ekliyor . Bitci kendi ağı üzerinde geliştirdiği Fan Tokenleri , kendi borsasında Bitcicoin paritesi ile önce ön satışa sunup daha sonra alım satım işlemlerine açmaktadır. Fan Token anlaşmalarına bir yenisini daha ekleyen Bitci.com , İspanya Fan Token 28.08.2021 tarihinde 100.000.000 SNFT Token Bitcicom’da listelenmiştir.   1 SNFT Token 0.50 Eura dan satışa sunulmuştur.

İspanya Fan Token Bitcichain altyapısında geliştirilmiştir ve kullanıcılara sunulmuştur. SNFT Token satın alarak takımını destekleyebilir, taraftarlar için oluşturulan özel etkinliklere ve anketlere katılarak kulübün hakkında söz sahibi olabilirsiniz . Özellikle son bir kaç yıldır hayatımızın bir gerçeği olan kripto paralar , çeşitli sektörle tarafından özellikle önemsenmektedir. Kripto paraları önemseyen sektörlerden birisi de spor olmuştur. Yakın zamanda İspanya Milli Takımı ve Bitci Teknoloji, SNFT Token için anlaştığını duyurmuştu. Proje kapsamında ki tokenları taraftar üç şekilde değerlendirebilmektedir. İlk olarak , özel içerik ve anketlere erişebiliyor; bazen de sporcularla özel buluşmalara katılabiliyor. Bütün bunların yanı sıra ,  taraftar söz konusu tokenlarla gıda alışverişinden konaklama ve teknolojiye kadar BITCI Pay anlaşmalı tüm ürün ve hizmet alanında kullanabilmektedir. Son olarak da , Tokenlari Bitci.com üzerinden diledikleri zaman alıp satabilmektedirler.

Bitci Teknoloji Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı  Çağdaş Çağlar bu anlaşmanın Türk yazılım ve Teknoloji sektörü Türkiye ekonomisi içinde büyük başarı olduğunun altını çizmiştir.

Luis Rubiales İspanya Futbol Federasyonu Başkanı ise ; ‘ Bitci ile olan bu ortaklık, dünya çapında İspanyol Milli Takım taraftarlarıyla daha fazla sinerji ve bağ kurmaya devam etmemizi sağlıyor. ‘ şeklinde açıklama da bulunmuştur. SNFT Token Toplam Arz !

SNFT Token Toplam Arzı Kaçtır ? 

Bitci teknolojinin yerli blockchain platformu olan Bitcichain üzerinde çalışacak olan İspanya Fan Token 100 Milyon SNFT‘dir.

İspanya Fan Token Nasıl Alınır ? 

SNFT Token alım işlemleri sadece Bitcicoin ile gerçekleşmektedir. Bitcicoin , işletmelere , kurumsal firmalara , spor kulüplerine Blockchain çözümleri sağlamak için Bitci borsası tarafından geliştirilmiştir . Bitci paritesinde yer alan , Fan Tokenlar , gerçek spor kulüpleri , kurumlar ve işletmeler tarafından desteklenmektedir.  Bitci borsasında alım satıma açıktır. Peki Bitcicoin nasıl alınır ?

 • İSPANYA FAN TOKEN KAYIT SAYFASI

  Brezilya , İspanya , Uruguay , Türkiye Basketbol Milli Takımları Bitci İle Satışta ! Takımına destek olmanın ve yatırım yapmanın en iyi yolu! Bitci.com Taraftar Token satın alarak takımına destek olabilir, taraftarlara özel fırsat ve avantajlardan faydalanabilirsiniz! Bitci Borsasına kayıt olmak için , BURADAN  siteye giriş yapınız !
 • Daha sonra açılan sayfada , yer alan bilgilerinizi Legal bir şekilde doldurmanız gerekiyor.
 • Burada sizden istenen bilgileri doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurunuz.
 • Cep telefonunuza gelen doğrulama Sms kodundan sonra , hesabınıza giriş yapabileceksiniz .
 • Buradan sonra para yatırma ve çekme işlemlerini sağlayabilmek için , Hesap Doğrulama işlemi olan , Kimlik verileri doğrulama resmi olan , yazılı metini beyan etmeniz gerekiyor. Daha sonra hesap doğrulama işleminiz tamamlanacaktır.
 • Daha sonra , Bitcicoin alımı yaparak , Bitci paritesinde SNFT Token alabilirsiniz ! SNFT Toplam Arz !
 • YENİ ÇIKACAK COİNLER

  Bilgi Kripto sitesinde Yeni Çıkacak Coinleri BURADAN inceleyebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz !

Önerilen Makaleler

Düzenle
KRİPTO TERİMLERİ ÖĞRENİN !
ETHEREUM NEDİR ? 1 ETH KAÇ TL ?
BİTCOİN NEDİR ? 1 BTC KAÇ TL ?
BİNANCE COİN NEDİR ? 1 BNB KAÇ TL ?

 

Sorumluluk reddi: Bu bir  basın bülteni olup burada yazılanlar www.bilgikripto.com ekibinin görüşlerini yansıtmamaktadır ve yatırım tavsiye niteliğinde değildir.   Kaldıraçlı işlemlerde , kripto para yatırımlarında , ön satış alımlarında yüksek kayıp riski mutlaka göz önüne alınmalı, herhangi bir platforma yatırım yapmadan önce geniş kapsamlı araştırma yapılmalıdır.